Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Wyparlo napisał:

Ciaputa ma jeszcze cztery lata kontraktu i jak się nie podoba, to będziesz gnił na ławce/trybunach i sobie zmniejszysz szansę na kolejne mistrzostwo oraz zniszczysz reputacje. Mam nadzieję, że Brooklyniarze będą tutaj mocno stanowczy i wyłożą totalną lachę na jego żądania

 

fyPC.gif

 

jak ci sie nba nie podoba, to możesz przestać oglądać, no co zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Ty mi tu nie prowokuj bo może sezon letni w spurs okazać się do teraz znośnym jeżeli pop wpadnie na twój pomysł. 

no irving pod popem to chyba steph curry ?

15 minut temu, Wyparlo napisał:

O, elegancko. Chcesz Suns? To idź w pizdu, ale w drugą stronę Booker. W ogóle jaki to jest ciaptak. Przylazł tutaj ze swoim kumplem Irvingiem i gówno we dwóch grali - mistrza na pewno nie byłoby w ich duecie. Dostał swojego innego najlepszego kolegę Hardena - mega ruch Brooklyniarzy. Tamten postanowił, że wali go to wszystko i dał dzidę. Dodatkowo te wszystkie Aldridge, Griffiny, którzy w momencie podpisywania wydawali się świetnymi ruchami. Nash na stołku trenerskim, który im tam nie robił dyscypliny i sami też mieli duży wpływ na granie i Ciaputa sobie pykał po 44-45 minut zamiast grać mniej, a intensywniej. Brookylniarze spełniali wszystkie jego żądania i nagle sobie teraz wymyślił, że idzie dalej. 

Dodaj podpisanie totalnie washed up deandre jordana za gruby hajs i jeszcze musieli nim grac zamiast Allenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak wy

wyjebac szmaciarzy na pluton bo niestety ale dla organizacji nie będzie dobrze ich posadzić na ławkę 

Dla Nets idealny moment na przebudowę są drużyny co oddadzą w c*** assetow za nich, pickow młodych graczy 2 3 lata i Nets będą w świetnej pozycji 

Jak da radę to wysłać jednego do kings drugiego do knicks nabrać pickow 

Mam nadzieję że już po tym numerze bo wielu zapomniało o ruchu Duranta do GSW i Kyrie i Durant będą mieli łatkę szmaciarzy forever 

Harden koniec końców możliwe że czuł co się świeci i jednak nie był tak głupi że zawinął mandziur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunson mimo oferty z Mavericks ma sie spotkac z Knickasami,

LAL oprócz Jonesa, podpisali Walkera IV,  i za minimum Troya browna, a są do tego gotowi na przejecie Kyrie i Duranta

wszystko za Wojnarem, Charania

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Robaq napisał:

Brunson mimo oferty z Mavericks ma sie spotkac z Knickasami,

LAL oprócz Jonesa, podpisali Walkera IV,  i za minimum Troya browna, a są do tego gotowi na przejecie Kyrie i Duranta

wszystko za Wojnarem, Charania

Brunson już podpisal.

 

@ignazz słówko o Lonnie? Wiem o nim tyle, ze miał kiedys dziwne włosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Robaq napisał:

LAL oprócz Jonesa, podpisali Walkera IV,  i za minimum Troya browna, a są do tego gotowi na przejecie Kyrie i Duranta

To by musieli oddać AD albo LeBrona + Russa aby pozyskać ich obu. Nadal jednak mieliby szrot na ławce z braku kasy na nią.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

Pewnie skonczy sie jakims Aytonem w Nets. Ogolnie wisialo to w powietrzu od dawna, te zmieniajace sie kursy na Aytona w Nets i Duranta w Suns, troche nas ten opt in Kyriego uspil, ale wyglada na to ze po prostu zgarnal hajs i zazada wymiany tez, dlatego zaskoczyl Nets bo bylo wiadome, ze nie bedzie gral tam.

Tak, ale jednoczesnie straszny waz z niego znowu wyszedl. Sciagnal Kyriego, Hardena, pozbyl sie assetow Nets, zrobili wszyscko co chcial i teraz spierdala zostawiajac spalona ziemie majac jeszcze wieloletni kontrakt.  Lebron za taka akcje bylby tu na forum ukrzyzowany. To jest definicja spalonej ziemi, pozbycie sie wszystkich rolesow i pickow na lata, nie to co nam jakis czas temu probowal @Alonzo wmowic apropo LBJ.

To pozbycie sie 1st roundera za Royca to jakis zart chyba, nie wiem co oni tu stworzyli.

Mordeńko..

ja od samego początku nazywałem Nets Silikonowymi Cyckami, więc nie mam pojęcia co tam za głupoty wypisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Mordeńko..

ja od samego początku nazywałem Nets Silikonowymi Cyckami, więc nie mam pojęcia co tam za głupoty wypisujesz.

Mowie o definicji spalonej ziemi - to jest w tym momencie Nets, a nie Heat post LBJ.

 

Nuggets podpisali minutę po północy Deandre. Właśnie mi się przypomniało, że Kyrie z Durantem załatwili mu s5 > Allen. Pięknie Nets od 2 lat byli wypięci dla tej dwójki, jeszcze pięknej ich wystawili. Zasłużyli obaj na zsyłkę gdzieś na obrzeża NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał:

Mowie o definicji spalonej ziemi - to jest w tym momencie Nets, a nie Heat post LBJ.

Bez sensu porównanie.. Nets to była wydmuszka (Silikonowe Cycki), a Heat z LeBronem grali przez 4 lata w 4 Finalach zdobywając 2 mistrzostwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.