Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie

Właśnie doczytałem że Pelsi są zdecydowani dać maxa Zionowi 

Temu samemu który przytył do monstrualnych rozmiarów, nie zagrał minuty w mijającym sezonie i bez którego Pelicans zrobili PO 

Tłusty Zion którego jechaliśmy przez cały sezon za brak motywacji ma dostać maxa 

I teraz taki Ayton patrzy i się wkurwia, bo nie przeleżał sezonu ma kanapie wpierdalajac big maki, a Suns nie są chętni dać mu umowy 

Że niby wielki talent zdarzający się raz na dekadę 🤣 

Wielka to jest na razie tylko jego dupa i ego 

Beal podobno zakomunikował Wizards że chce transferu 

Mitchell zamiast za paczkę gruszek do Lakers chyba jednak zarząda transferu do Heat

Zach prawdopodobnie zostanie w Chicago 

Gobert być może do niego dołączy, ciekawy ruch na rs, ciekawe czy ma to szanse klikać w PO  

Co z Jazz?

 

FA NBA w pigułce 

Zaczynamy zabawę w kto gdzie i za ile 

 

Aha i Nuggets wysłali Greena do Thunder za picki ale to chyba mało istotne ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pels jako small market są zakładnikami Ziona i niezależnie od naszych antypatii bo swoim działaniem tak z boku gracz wzbudza negatywne uczucia zrobią co musza. Idą dalej i głębiej w wodę. 
 

2. W sumie Ayton jest przed niezłym dylematem zagrać w grę z suns i zostać z przecena ( czego nie zrobi raczej patrząc na język ciała i reakcje Monty) lub iść w świat za maxa. Chętnych cała masa. SPURS PTB ATL CHIC na szczycie 

3. Beal wręcz przeciwnie mówi ze zostanie tylko dał komentarz ze życzy sobie grać o coś wiec wysłał komunikat aby wzmocnić Wizz a nie budować młodymi z perspektywami. 
 

4. Gobert ma pare destynacji ale o Wizz nie czytałem jak to ma wyglądać. Jazz raczej oddadzą tylko jednego z liderów. Dla drugiego podobno rozważają ściągnięcie byłego asystenta jazz który miał z DM świetne relacje. Po wyborze trenera będziemy wiedzieli więcej. 
 

 

5. Może to być ważny ruch bo DEN ZWIĘKSZYLI  swoją elastyczność finansowa i może połączą picki dla wyboru wyżej gracza na teraz. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

5. Może to być ważny ruch bo DEN zmniejszyli swoją elastyczność finansowa

Możesz mi wyjasnić w jaki sposób zmniejszyli swoją elastyczność oddając jego 2 letnią umowę za wybór? 

 

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Gobert ma pare destynacji ale o Wizz nie czytałem jak to ma wyglądać.

Jazz jak na razie rozmawia z 3 zespołami. Raptors  Bulls i Hornets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

Prawdopodobnie połączą picki w pakiet aby wybrać jednego gracza zamiast 2 słabszych wiec zasadniczo poszli w konsolidacje 3 za 1 + 2 graczy za minimum. 
8,200.000$ zrzucili za pick 

to pogorszenie finansów?

To wyjaśnij mi co masz na myśli piszać 

 

1 godzinę temu, ignazz napisał:

DEN zmniejszyli swoją elastyczność finansowa

Bo sam piszesz ,że pogorszyli sobie finanse a potem się dziwisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

1. Pels jako small market są zakładnikami Ziona i niezależnie od naszych antypatii bo swoim działaniem tak z boku gracz wzbudza negatywne uczucia zrobią co musza. Idą dalej i głębiej w wodę. 
 

2. W sumie Ayton jest przed niezłym dylematem zagrać w grę z suns i zostać z przecena ( czego nie zrobi raczej patrząc na język ciała i reakcje Monty) lub iść w świat za maxa. Chętnych cała masa. SPURS PTB ATL CHIC na szczycie 

3. Beal wręcz przeciwnie mówi ze zostanie tylko dał komentarz ze życzy sobie grać o coś wiec wysłał komunikat aby wzmocnić Wizz a nie budować młodymi z perspektywami. 
 

4. Gobert ma pare destynacji ale o Wizz nie czytałem jak to ma wyglądać. Jazz raczej oddadzą tylko jednego z liderów. Dla drugiego podobno rozważają ściągnięcie byłego asystenta jazz który miał z DM świetne relacje. Po wyborze trenera będziemy wiedzieli więcej. 
 

 

5. Może to być ważny ruch bo DEN zmniejszyli swoją elastyczność finansowa i może połączą picki dla wyboru wyżej gracza na teraz. 

1. Rozumiem sytuację Pelikanów, są faktycznie trochę zakładnikami swojego położenia geograficznego. Dziwi mnie jedynie tak zdecydowana i szybka deklaracja. Zamknęli sobie tym samym szansę na jakiekolwiek negocjacje, jednocześnie zmniejszając swoje możliwości na rynku FA

2. Aytonowi podobno najbliżej w tej chwili do Hawks, o Chicago nie czytałem nic ponad jakiś pojedynczy wpis fana sugerującego taki ruch

3. O Bealu czytałem gdzieś na FB, ale po głębszym sprawdzeniu okazało się, że ktoś czytając zagraniczny artykuł zajebał się w tłumaczeniu 🤣 

My bad, nie sprawdziłem wcześniej źródła 

4. A gdzie ja napisałem że Gobert łączony jest z Wizards? 

5. Takie gówno ruchy są mało istotne. Jedyny plus to zrzucenie tych kilku baniek, co przy ich salary niewiele zmienia

 

Jak dla mnie rzeczy które powinny się wydarzyć to odejście Lillarda i Beala

Obaj marnują swoje kariery w tych zespołach a czas ucieka 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał:

Tłusty Zion którego jechaliśmy przez cały sezon za brak motywacji ma dostać maxa 

To teraz na maxie na pewno dostanie motywacji ;) 

NBA to dziwna liga, niby analityka, scouting i wszystko rozwinięte do bólu, a zawsze jest sporo przepłaconych kontraktów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał:

dałbym maksa zionowi. marketingowo i tak się zwróci, sporo osób już gra w jego butach , biega w t-shirtach oraz bluzach a jak zagra jakiś sezon lub PO to skarbonka

Serio ? Ludzie są bardzie pierdzielnięci niż myślałem. Przecież facet jest antywzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

Serio ? Ludzie są bardzie pierdzielnięci niż myślałem. Przecież facet jest antywzorem.

większość dzieciaków kojarzy zawodników z gierek , insta lub hajlajtów

wsad ziona podczas rozgrzewki miał więcej wyświetleń niż hajalajty meczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Koelner napisał:

większość dzieciaków kojarzy zawodników z gierek , insta lub hajlajtów

Dokładnie a nawet więcej, gdyż oni bardzo często się koszykówką jako taką nawet nie interesują. Ważne, że jest Jumpman na klacie a o graczu jest głośno, więc lans w szkole można zapodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

O Embiidzie mówiono swego czasu bardzo podobne rzeczy, co o Zionie, tak że zobaczymy, Pelicans nie za bardzo mają możliwość wyboru w tej sytuacji. 

Embiid miał problemy ze zdrowiem, a nie z patologicznym lenistwem i obżarstwem   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzechu napisał:

Embiid miał problemy ze zdrowiem, a nie z patologicznym lenistwem i obżarstwem   

Nieprawda, leciały fotki z Embiidem z nadwagą, i leciała podobna narracja wobec niego jak wobec Ziona. Czy Zion skończy jak Embiid, oczywiście nie wiem, ale to dalej talent warty maxa, a Pelicans nie mają wyboru - ciężko to porównywać do Astona, który nie ma skilla na maxa, a Suns mają wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

griffin powiedział przecież, że jeśli jest zdrowy to nie ma wątpliwości, że zion to max player. ale będą próbowali dodać jakąś klauzulę dotyczącą kontuzji / ilości gier w sezonie - chyba właśnie w przypadku Embiida Sixers zrobili to samo.

jeśli tak zrobią, to nie jest zły ruch pels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Nieprawda, leciały fotki z Embiidem z nadwagą, i leciała podobna narracja wobec niego jak wobec Ziona. Czy Zion skończy jak Embiid, oczywiście nie wiem, ale to dalej talent warty maxa, a Pelicans nie mają wyboru - ciężko to porównywać do Astona, który nie ma skilla na maxa, a Suns mają wybór.

Not even close! 

Owszem, Biid przytył po operacji ale nie było to takie zalane bydle jak Zion 

I nie było takiego syfu bo Joel pomimo mojej antypatii do niego zapierniczal na rehabilitacji żeby wrócić a nie łaził jak czołg, gadał głupoty i ewidentnie olewał ćwiczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Not even close! 

Owszem, Biid przytył po operacji ale nie było to takie zalane bydle jak Zion 

I nie było takiego syfu bo Joel pomimo mojej antypatii do niego zapierniczal na rehabilitacji żeby wrócić a nie łaził jak czołg, gadał głupoty i ewidentnie olewał ćwiczenia 

Tez nieprawda, wtedy glownie Embiid skupiony byl na podrywaniu Rihanny na twitterze i ogolnie strasznie sie osmieszal/wkurzal fanow Phily tym, ze nie gral a byl gwiazda twittera. Zion po cichu sie rehabiltuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.