Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie dziwota

skoro nabijali se statsy na Melo xD

No tak zajebiscie im sie podobało to nabijanie  ze stwierdzili ze 7 meczy warto ponabijać i to jeszcze do ostatnich minut IV kwarty  xD xD XD lol lol lol 

PS. To miał być niby atf z jednym sezonem, a obaj mieli te swoje sezony lepsze i bardziej ekscytujące niż twój leszcz Carter wybrany w drugiej rundzie 

 

xD xD Lol lol lol 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@julekstep

http://www.82games.com/0506/05WAS1E.HTM Tu tu masz arenasa w clutch w 05-06

Nie każdy jest jokicem oczywiście - ale 

http://www.82games.com/2122/21DEN21.HTM#clutch  porównaj sobie np ile mieli ft obaj, to ten sam lvl wymuszania ft co Jokic i rzucał jeszcze skuteczniej ft w crunch. Porównaj sobie też ile % tych rzutów było assisted u obu graczy ;)

82games :)

widzę tutaj Arenas ma rating na stronce za ten sezon 6,9

mój Carter (którego "można zatrzymać" i chyba jest słaby - wg. Twojego opisu) w tym samym sezonie (gdzie był już gorszy niż wcześniej ) ma 11,8

wesołe, co nie?

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Julek robisz z siebie clowna co powtarza ten sam zart dziesięć razy jak zwykle, dwa nazwiska się przyjebales za same nazwiska, a gdybym miał troszkę więcej czasu to bym znalazł więcej fajnych statystyk dla nich z tamtych lat. 

to nie pozostaje mi nic innego jak tylko dziękować Bogu że nie masz więcej czasu!

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

PS. To miał być niby atf z jednym sezonem, a obaj mieli te swoje sezony lepsze i bardziej ekscytujące niż twój leszcz Carter wybrany w drugiej rundzie 

jaki fajny timing z tym  że Carter w 06 (najwcześniejszy sezon z full data)  ma na stronce, którą sam podałeś, lepszy rating niż Arenas 06 czy Melo 09 xDDDD

 

aha - i ja Cartera wziąłem w 3ciej rundzie jbc (że opisów nie czytasz to szanuję, ale podsumowanie draftu, które przeklejałeś z mojego postu, mógłbyś chociaż przejrzeć dla przyzwoitości xD)

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No tak zajebiscie im sie podobało to nabijanie  ze stwierdzili ze 7 meczy warto ponabijać i to jeszcze do ostatnich minut IV kwarty  xD xD XD lol lol lol 

ale tam było 4-2 a 6ty mecz skończył się 27-punktową wygraną LAL  :(

 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

weź też sobie daj reakcje xD do faktu, ze wole też melo dać rzucić ostatni rzut niż vince carterowi, ba nawet Arenas jest lepszy. 

https://www.82games.com/gamewinningshots.htm

to pomyśl co by się działo jak byś jeszcze Jamisona albo Travisa Outlawa picknął

no rozjebałbyś tego ATFa w pył! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

82games :)

widzę tutaj Arenas ma rating na stronce za ten sezon 6,9

mój Carter (którego "można zatrzymać" i chyba jest słaby - wg. Twojego opisu) w tym samym sezonie (gdzie był już gorszy

Te ratingi są odnośnie zespołu. Nie powinno się ich tak przekładać jak ty to robisz, bo gubią sens. Chociaż sami autorzy strony też często jako ciekawostkę to wrzucają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Te ratingi są odnośnie zespołu. Nie powinno się ich tak przekładać jak ty to robisz, bo gubią sens. Chociaż sami autorzy strony też często jako ciekawostkę to wrzucają :)

korzystało się w czasach średniowiecznych z tej stronki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.