Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał:

Tia, a potem widzę w uzasadnieniach julka, że Ronnie ma lepszą obronę niż ja(patrząc po punktach) , gdzie ten drugi ma Melo i Arenasa w S5... 

tak bywa, kiedy highlightami Twojej obrony jest para guardów i rezerwowy center :) 

Teraz, BMF napisał:

Właśnie miałem pisać, żebyście nie przeżywali tych głosowań jak 6-latki, bo to wypacza sens tej gry. ;]

cicho tam, właśnie te dramy to esencja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Właśnie miałem pisać, żebyście nie przeżywali tych głosowań jak 6-latki, bo to wypacza sens tej gry. ;]

gra to emocje i uczucia przede wszystkim 

 

3 minuty temu, P_M napisał:

Tia, a potem widzę w uzasadnieniach julka, że Ronnie ma lepszą obronę niż ja(patrząc po punktach) , gdzie ten drugi ma Melo i Arenasa w S5... 

oprócz ich ma bardzo dobrych obrońców , ogólnie z atf zawsze była trochę przesada z tym nastawieniem na defense. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

gra to emocje i uczucia przede wszystkim 

 

oprócz ich ma bardzo dobrych obrońców , ogólnie z atf zawsze była trochę przesada z tym nastawieniem na defense. 

Tia, powiedz to przeszlemu mnie przy poprzedniej zabawie, albo głosującym wówczas (rotfl) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_M jakich znowu trzech sf? Marion w tym sezonie grał cały czas na PF, zalecam sobie to jednak przypomnieć zanim się bzdury bedzie wypisywać. To samo igoudala, na początku kariery i zwłaszcza po odejściu Iversona grał pół na pół sg/sf. 

a Derrick Rose jeszcze trochę i by jako rookie pokonał wielkie Boston Celtics w 2009. 

a wyśmiewany przez was Melo był o trzy posiadania od pokonania wielkich Lakers z b2b w składzie Bryant Gasol Odom Artest. 
 

Ja wiem ze nazwiska melo i Arenas brzmią śmiesznie w atf ale warto spojrzeć se co wtedy grali w wybranych sezonach, obaj byli w top10 ligi lekko. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@P_M jakich znowu trzech sf? Marion w tym sezonie grał cały czas na PF, zalecam sobie to jednak przypomnieć zanim się bzdury bedzie wypisywać. To samo igoudala, na początku kariery i zwłaszcza po odejściu Iversona grał pół na pół sg/sf. 

a Derrick Rose jeszcze trochę i by jako rookie pokonał wielkie Boston Celtics w 2009. 

a wyśmiewany przez was Melo był o trzy posiadania od pokonania wielkich Lakers z b2b w składzie Bryant Gasol Odom Artest. 
 

Ja wiem ze nazwiska melo i Arenas brzmią śmiesznie w atf ale warto spojrzeć se co wtedy grali w wybranych sezonach, obaj byli w top10 ligi lekko. 

No, obrywasz troche za nazwiska zamiast wybrane sezony, troche jak ja z playoff Rondo I Amare który jechał Duncana. Arenas z tego sezonu był swietny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G1

1. koelner
2. julek - @julekstep bardzo mocno zaryzykował, w tak zawężonym i biednym drafcie branie 2 picków na wysokich to duże ryzyko, ale się wybronił. Pick 3 Cartera trochę meh ponieważ pamiętamy jego gm7 vs 76ers i ceglenie, zero trójek dodatkowo słabo ze Stocktonem. Dzięki Royowi został zachowany balans między obwodem a deskę, świetny d , ławka też ok. najsilniejszy zespół w tej zabawie. w opisie nie podobało mi się ograniczenie KG ( za Carterem i Royem), to KG był one-man-army , point forward , passer i to ludki obok powinny patrzeć jak dominuje

3. reikai - pickował dobrze do Lebrona. Allen, CB, Rysiek , David. bardzo dobrze się fituje jakby pick nr 2 wziął kogoś mocniejszego to może dałbym go przed julkiem no ale niestety były ograniczenia.

4.ronnie - niestety nie czuję tego zespołu. Duncan jest najłatwiejszym graczem do obudowania, dlatego bardzo często idzie z wysokimi numerami plus ten sezon gdzie dojeżdżał Shaqa i Lakers miał mocny. dwóch ball handerów jak melo i arenas można przeżyć ale brakuje mi tam playmakingu oraz ruchu piłki. Duncan miał w okół siebie zawsze zawodników grających zespołowo i z bball high iq a tu ma Melo i Gilberta. 
5. blackmagic - 2 picki najistotniejsze i dziwie się, że @blackmagic nie wziął do Nasha zawodnika p'n'r game. ciężko sobie wyobrazić Nasha w innej grze, to była jego woda na młyn , picki picki picki  a tutaj wymyślono bieganie po zasłonach czyli Nash zszedł do roli Billupsa czy Tinsleya. Brak wysokiego rolującego plus game plan zadecydował o takiej ocenie ( chyba z @RappaR miałeś korepetycje :P )

G2
1. bmf - @BMF wziął największego zdecydowanie dominatora w tej grze plus w miarę ok go obudował. Miller był jeszcze bardzo ok wtedy i daje spacing, dał jeszcze gracza do Shaqa z first stepem czyli Barona ( coś a'la Wade ) , ten Elton Brand może trochę meh ale Shaq robił najlepsze obrony ze starym AC Greenem oraz Horacem Grantem więc nie widzę problemu z Brandem. słabiutka trochę ławka ale domyślam się, że nie chciał mieć zarzutów odnośnie dzielenia się piłką :) a Shaqa jak psa trzeba dokarmiać

2. laf @LAF płaci frycowe ponieważ jest w miarę nowym userem oraz trolluje z tym cp3 w innych tematach ale wizja jego ekipy mi się podoba. zaryzykował z Howardem ale wziął Iversona, dla mnie zajebiste połączenie. Iverson z powodu TS jest hejtowany ale to on wyjebał w gm7 i Cartera z Toronto i Bucks z Allen, był MVP , był maderfakerem, jako obwodowy wymuszał skupienie całej obrony na nim. bardzo dobry wybór i walka z demonami forum e-nba gdzie Iverson i Barkley nie są wybierani. Iverson brał na siebie wszystkie c***owo rzuty bo miał za pomagierów Mckie , Snowa czy Lyncha jak poszedł do DN to już ju TS podskoczył. gość wymuszał faule i rzucał ponad 10 osobowych na mecz , piekło dla obrony przeciwnika.

3. pm zawsze lubiłem squady  @P_M ale tutaj uważam, że słabo dobrał. overall ten squad jest mega ale zbyt dużo zawodników operujących na tej samej przestrzeni i brakuje rozciągnięcia. widzę tę ekipę grające błoto , dużo drivów , coś z kontry

4. rappar - pickowanie ok ale brak pomysłu oraz koncepcji. t-mac nie był żadnym elite driverem ( odpalcie sobie pierwsze lepsze hajlajty , na yt jest film t-mac vs kobe gdzie t-mac na 38 pkt tylko 4 rzucił at rim)  jego gra właśnie pokrywa się z Dirkiem, grają praktycznie na tych samych przestrzeniach dlatego słabo się fitują a na dokładkę dochodzi Payton, który nawet w 04 gdzie już był cieniem siebie miał konflikt w Lakers ponieważ nie chciał w trójkątach pozbywać się piłki. w dodatku siłą mają być pick and popy gdzie T-maca na picku nie widzę. Payton też był scorerem back to basket
5. january - nie wiem co tutaj się odwaliło ale overall squad po prostu słabiutki :) za dużo białasów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Koelner napisał:

3. pm zawsze lubiłem squady  @P_M ale tutaj uważam, że słabo dobrał. overall ten squad jest mega ale zbyt dużo zawodników operujących na tej samej przestrzeni i brakuje rozciągnięcia. widzę tę ekipę grające błoto , dużo drivów , coś z kontry

Tak jak pisałem w swoim opisie, moim zdaniem ta dekada tym się charakteryzuje, że gramy błoto i mocną defensywę i potrzebni są gracze którzy dadzą radę, stad koncepcja zgoła inna, ale rozumiem twój punkt widzenia. Choć wydaje mi się, że z tym operowaniem w tych samych przestrzeniach to jednak ciut przesada, żeby tym determinowac tak mocno ocenę, biorąc pod uwagę jak grały mistrzowskie ekipy w tej dekadzie. Naprawdę jak się przyjrzymy to niewiele mistrzowskich ekip miało spacing na poziomie współczesnych ekip jak Nets, Suns. 

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@P_M jakich znowu trzech sf? Marion w tym sezonie grał cały czas na PF, zalecam sobie to jednak przypomnieć zanim się bzdury bedzie wypisywać. To samo igoudala, na początku kariery i zwłaszcza po odejściu Iversona grał pół na pół sg/sf. 

a Derrick Rose jeszcze trochę i by jako rookie pokonał wielkie Boston Celtics w 2009. 

a wyśmiewany przez was Melo był o trzy posiadania od pokonania wielkich Lakers z b2b w składzie Bryant Gasol Odom Artest. 
 

Ja wiem ze nazwiska melo i Arenas brzmią śmiesznie w atf ale warto spojrzeć se co wtedy grali w wybranych sezonach, obaj byli w top10 ligi lekko. 

Iguodala grał w twoim sezonie 84℅ czasu na Sf, Marion istotnie ponad 60℅ na PF, natomiast tamci Suns byli wówczas ewenementem pod względem grania takiego smallballu, ja osobiście nie uważam, żeby w tym środowisku Marion nadawal się do grania na PF. 

Co do Arenasa i Melo, w ataku może i wyglądali fajnie, ale ich defensywy nie można pominąć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, P_M napisał:

ale wybrać w drugiej rundzie starego Millera, to straszny bubel

Miller miał w playoffach 24ppg na 60 TS% (przy średniej 51,7%, obecnie to ekwiwalent ~65% ;]) z #1, #4 i #6 obroną w lidze - może w regularze to był ,,stary Miller'', w playoffach był jeszcze prime Millerem (a że całą karierę grał dużo lepiej w postseason, to raczej legit argument, a nie 20-meczowy fluke). Niewielu obwodowych z 00s ma taki legit run w playoffach, więc o ile są rzeczy jakie można krytykować w moim składzie - to nie jest jedna z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

Miller miał w playoffach 24ppg na 60 TS% (przy średniej 51,7%, obecnie to ekwiwalent ~65% ;]) z #1, #4 i #6 obroną w lidze - może w regularze to był ,,stary Miller'', w playoffach był jeszcze prime Millerem (a że całą karierę grał dużo lepiej w postseason, to raczej legit argument, a nie 20-meczowy fluke). Niewielu obwodowych z 00s ma taki legit run w playoffach, więc o ile są rzeczy jakie można krytykować w moim składzie - to nie jest jedna z nich.

Atak to tylko jedna strona boiska, efficiency Reggiemu nie ujmuje, ciężko żeby jej nie miał pod tym względem, będąc jednym z najlepszy shooterow w historii przy 94 FT℅, ale liczy się też atletyzm, możliwość przełamania no i obrona... Tutaj nawet nie ma jak podeprzeć się jakimś przykładem jak u RayRaya, że może być przyzwoitym defensorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to troche nie rozumiem tekstow ze Jak wybieramy graczy z lat 00-10 to mamy grac koszykowke z tego okresu. Ja specjalnie wybieralem graczy pod gre szybka I rozciaganie ofensywy a wiekszosc pisze ze przegrywalbym z ludzmi operujacymi non stop na midrange… 

druga rzecz to ktos pisal ze nie mam wysokiego rolujacego pod kosz - imho do roll mam bosha i mcdyess a do popow sheeda.

nie wiem tez gdzie sheed sie dubluje z boshem - chyba w byciu mobilnym wysokim ale to raczej zaleta niz wada. 

2 godziny temu, Koelner napisał:

G1

1. koelner
2. julek - @julekstep bardzo mocno zaryzykował, w tak zawężonym i biednym drafcie branie 2 picków na wysokich to duże ryzyko, ale się wybronił. Pick 3 Cartera trochę meh ponieważ pamiętamy jego gm7 vs 76ers i ceglenie, zero trójek dodatkowo słabo ze Stocktonem. Dzięki Royowi został zachowany balans między obwodem a deskę, świetny d , ławka też ok. najsilniejszy zespół w tej zabawie. w opisie nie podobało mi się ograniczenie KG ( za Carterem i Royem), to KG był one-man-army , point forward , passer i to ludki obok powinny patrzeć jak dominuje

3. reikai - pickował dobrze do Lebrona. Allen, CB, Rysiek , David. bardzo dobrze się fituje jakby pick nr 2 wziął kogoś mocniejszego to może dałbym go przed julkiem no ale niestety były ograniczenia.

4.ronnie - niestety nie czuję tego zespołu. Duncan jest najłatwiejszym graczem do obudowania, dlatego bardzo często idzie z wysokimi numerami plus ten sezon gdzie dojeżdżał Shaqa i Lakers miał mocny. dwóch ball handerów jak melo i arenas można przeżyć ale brakuje mi tam playmakingu oraz ruchu piłki. Duncan miał w okół siebie zawsze zawodników grających zespołowo i z bball high iq a tu ma Melo i Gilberta. 
5. blackmagic - 2 picki najistotniejsze i dziwie się, że @blackmagic nie wziął do Nasha zawodnika p'n'r game. ciężko sobie wyobrazić Nasha w innej grze, to była jego woda na młyn , picki picki picki  a tutaj wymyślono bieganie po zasłonach czyli Nash zszedł do roli Billupsa czy Tinsleya. Brak wysokiego rolującego plus game plan zadecydował o takiej ocenie ( chyba z @RappaR miałeś korepetycje :P )

G2
1. bmf - @BMF wziął największego zdecydowanie dominatora w tej grze plus w miarę ok go obudował. Miller był jeszcze bardzo ok wtedy i daje spacing, dał jeszcze gracza do Shaqa z first stepem czyli Barona ( coś a'la Wade ) , ten Elton Brand może trochę meh ale Shaq robił najlepsze obrony ze starym AC Greenem oraz Horacem Grantem więc nie widzę problemu z Brandem. słabiutka trochę ławka ale domyślam się, że nie chciał mieć zarzutów odnośnie dzielenia się piłką :) a Shaqa jak psa trzeba dokarmiać

2. laf @LAF płaci frycowe ponieważ jest w miarę nowym userem oraz trolluje z tym cp3 w innych tematach ale wizja jego ekipy mi się podoba. zaryzykował z Howardem ale wziął Iversona, dla mnie zajebiste połączenie. Iverson z powodu TS jest hejtowany ale to on wyjebał w gm7 i Cartera z Toronto i Bucks z Allen, był MVP , był maderfakerem, jako obwodowy wymuszał skupienie całej obrony na nim. bardzo dobry wybór i walka z demonami forum e-nba gdzie Iverson i Barkley nie są wybierani. Iverson brał na siebie wszystkie c***owo rzuty bo miał za pomagierów Mckie , Snowa czy Lyncha jak poszedł do DN to już ju TS podskoczył. gość wymuszał faule i rzucał ponad 10 osobowych na mecz , piekło dla obrony przeciwnika.

3. pm zawsze lubiłem squady  @P_M ale tutaj uważam, że słabo dobrał. overall ten squad jest mega ale zbyt dużo zawodników operujących na tej samej przestrzeni i brakuje rozciągnięcia. widzę tę ekipę grające błoto , dużo drivów , coś z kontry

4. rappar - pickowanie ok ale brak pomysłu oraz koncepcji. t-mac nie był żadnym elite driverem ( odpalcie sobie pierwsze lepsze hajlajty , na yt jest film t-mac vs kobe gdzie t-mac na 38 pkt tylko 4 rzucił at rim)  jego gra właśnie pokrywa się z Dirkiem, grają praktycznie na tych samych przestrzeniach dlatego słabo się fitują a na dokładkę dochodzi Payton, który nawet w 04 gdzie już był cieniem siebie miał konflikt w Lakers ponieważ nie chciał w trójkątach pozbywać się piłki. w dodatku siłą mają być pick and popy gdzie T-maca na picku nie widzę. Payton też był scorerem back to basket
5. january - nie wiem co tutaj się odwaliło ale overall squad po prostu słabiutki :) za dużo białasów :P

Atak - run and gun z obroną, pnr offence, horns - wykorzystuję mobilność moich wysokich oraz fakt, że prawie każdy gracz grozi rzutem. Przy dobrych matchupach daję parę iso na yao
 

to jest Moj opis ataku- nie wiem skad to bieganie po zaslonach jako glowny element. Nie wiem czemu bosh I dice nie moga rollowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, P_M napisał:

Atak to tylko jedna strona boiska, efficiency Reggiemu nie ujmuje, ciężko żeby jej nie miał pod tym względem, będąc jednym z najlepszy shooterow w historii przy 94 FT℅, ale liczy się też atletyzm, możliwość przełamania no i obrona... Tutaj nawet nie ma jak podeprzeć się jakimś przykładem jak u RayRaya, że może być przyzwoitym defensorem. 

Miller to top scorer w playoffach, top clutch player i top fit do Shaqa - ciężko mi sobie wyobrazić bardziej naturalny wybór, zwłaszcza z ~20. pickiem, więc zdziwiła mnie akurat ta krytyka. 

A, no i Miller był świetny w wymuszaniu fauli, tzn. rzucał dużo osobistych jak na shootera, więc ciężko robić z niego jednostronnego gracza w ataku, w prime w playoffach miał ~7FTA na mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_Male w poprzednich latach grał dużo na SG Iguodala, około 50% czasu w te 5 sezonów wg tej twojej statystyki, którą już wiele razy było mówione ze jest c***owa bo chyba bierze pod uwagę wzrost graczy na boisku. Na pewno jesli bym wybrał iguodale z dekady 10-20 to mógłbyś sobie mówić, ze iggy gra mocno out of position, ale nie w tamtych latach. On jako młodziak bronił często niskich zawodnikow przede wszystkim i stąd tez wybrałem go na sg i uznałem ze nie bedzie to duży problem. 
 

Melo i Arenas w tych latach nie byli ujemnymi defensorami, a już na pewno nie takimi slabiakami żeby Marion, Duncan i Iguodala tego nie wyrównali swoja all-time defensywą. Arenas to był 193cm mega atletyczny pg który jak mu się chciało potrafił wywierać presję na kozlujacych. Obaj z Melo notowali tez dużo przechwytów zwłaszcza z przecinania podan, a ja jako jedyny gram tu sZybko i pseudo small-ball.  A  na ławce mam tez jeszcze trzech super obrońców. Mam trzech uznawanych za slabych obrońców i sześciu uznawanych za conajmniej bardzo dobrych, a niektórzy z nich są nawet wymieniani wśród najlepszych obrońców w historii NBA ( Marion, Iguodala, Duncan ). Raczej mam jedna z lepszych defensyw w grze. Julek dał mnie nawet jako najlepsza, z czym się zgadzam. A Ty twierdzisz ze atak mam mocny a obrone słabą, no mocno dziwne to wg mnie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał:

Też się zdziwiłem, że julek tak wysoko ocenił twoją D. 

a co w tym dziwnego?

Duncan -> top2 obrońców w zabawie, bez podziału na pozycje

Marion, Iggy -> elita na swoich pozycjach

Jax, KMart, Camby  -> solidniaki + (więc jak na rezerwowych w zabawie są mega po tej stronie)

Melo -> neutral, do ukrycia

Arenas, Rose -> defensywne memy, ale na pozycji która najmniej boli 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

Marion, Iggy -> elita na swoich pozycjach

Marion Elita? Ja wiem, że na bezrybiu i rak rybą patrzac na tamtych suns, ale c'mon. To samo tamten Iggy owszem db/bdb obrońcy, ale ich obu Kidd z pozycji PG patrząc na wpływ na team Defense zjada...

A Melo, którego oceniłes jako neutral ma przykladowo gorsze lub podobne dbpm jak Arenas czy Rose, których oceniłes jako memy.. 

Dla mnie są dwie duże dziury, undersized PF i Duncan, który ma to wszystko ogarnąć. Nawet jeżeli uznam Iggiego jako ok na SG, to still nie kupuje obrony tej drużyny z dwoma dziurami, zwłaszcza, że jak schodzi Duncan to obrona się sypie, bo o Cambym dyskusję już tu mieliśmy i to żaden dpoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blackmagic napisał:

 

druga rzecz to ktos pisal ze nie mam wysokiego rolujacego pod kosz - imho do roll mam bosha i mcdyess a do popow sheeda.

nie wiem tez gdzie sheed sie dubluje z boshem - chyba w byciu mobilnym wysokim ale to raczej zaleta niz wada. 

Atak - run and gun z obroną, pnr offence, horns - wykorzystuję mobilność moich wysokich oraz fakt, że prawie każdy gracz grozi rzutem. Przy dobrych matchupach daję parę iso na yao
 

to jest Moj opis ataku- nie wiem skad to bieganie po zaslonach jako glowny element. Nie wiem czemu bosh I dice nie moga rollowac 

Cytat

Założenia
Biorąc z 1. Nasha wiadomo było, że potrzebuję mieć dobrych obrońców na pozostałych pozycjach, ludzi potrafiących grać bez piłki, mobilnych wysokich i ludzi potrafiących biegać po zasłonach. 

w pierwszym założeniu wrzuciłeś dwie inne filozofie koszykówki, jeśli przez ten bałagan nie zrozumiałem Twojej myśli koszykarskiej to sorry

po 2 Sheed to nie popy tylko iso i jumperki w dodatku sheed 06 to już wolny gracz nie nadający się do run and gun, roller z niego był żaden może w portland jeszcze z damonem coś tam nie raz zagrał

po 3 nie pamiętam aby Dyess był bestiom na pnr , pierwszy hajlajty a mcdyess same iso  i na 30 pkt zagrał raz pnr ( ten roll strasznie słaby )

 

to jest problem tego atf , pnr to jest najprostszy oraz najbardziej trenowany set ale zarazem najtrudniejszy do opanowania, dlatego nie każdy to może grać i nie każdy gra , w pierwszym atf też z Jordana i Hilla zrobił ktoś pnr graczy ponieważ niby mogą grać ale jakoś przez całą karierę to nie był ich flagowy element gry, dlaczego? ponieważ nie każdy może to grać lub nie każdego jest to mocna strona.

dlatego jak widzę opisy, że "moja ekipa może wszystko grać" to jest zabawne :)

 

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, P_M napisał:

Marion Elita? Ja wiem, że na bezrybiu i rak rybą patrzac na tamtych suns, ale c'mon. To samo tamten Iggy owszem db/bdb obrońcy, ale ich obu Kidd z pozycji PG patrząc na wpływ na team Defense zjada...

A Melo, którego oceniłes jako neutral ma przykladowo gorsze lub podobne dbpm jak Arenas czy Rose, których oceniłes jako memy.. 

Dla mnie są dwie duże dziury, undersized PF i Duncan, który ma to wszystko ogarnąć. Nawet jeżeli uznam Iggiego jako ok na SG, to still nie kupuje obrony tej drużyny z dwoma dziurami, zwłaszcza, że jak schodzi Duncan to obrona się sypie, bo o Cambym dyskusję już tu mieliśmy i to żaden dpoty. 

1. No tak, Marion z Suns był jednym z najlepszych obrońców ligi. Nie jego wina ze grał z Nashem i Amare i musiał łatać za trzech. Zawsze krył najlepszych a jeszcze naprawiał ich błędy, a późniejsza kariera w Dallas raczej potwierdza ze to była topka na pozycjach sg-sf-pf

2. nie manipuluj, z nikogo nie zrobiłem mema. Czy „mam trzech graczy uznawanych za słabych” to robienie z nich  memów?! 

3. melo krył nawet chyba czasami kobego w serii z lakers, byl wtedy neutralnym obrońcą. 
 

4. ten „undersized PF” Marion robił top5 wynik w lidze w zbiorkach przez kilka lat z rzędu, razem z Duncanem robią w zbiorkach wynik jakiego nikt z was nie robi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

dlatego jak widzę opisy, że "moja ekipa może wszystko grać" to jest zabawne :)

Doceń, moje oranie p&r i p&p Wadem i Malonem jest legit ;)

Wadę z tych highlightow przeze mnie wrzuconych praktycznie co akcje wbija w pomalowane po zasłonie i ślizga się pomiędzy obrońcami, którzy nie mogą nadążyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.