Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Billups był overrated jako obrońca (i underrated jako ofensor), Allen to był kazus Bradleya Beala (zachowując proporcje, bo lepszy gracz), tzn. duże volume w ataku i podejrzane D w słaby defensywnie teamach, w Celtics bronił lepiej, bo miał dużo mniejszy load w ataku, więc nawet dając mu benefit of a doubt to bez szału - dlatego so-so. Ale mam Cię wysoko, więc to nie jest jakaś mocna krytyka. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Billups był overrated jako obrońca (i underrated jako ofensor), Allen to był kazus Bradleya Beala (zachowując proporcje, bo lepszy gracz), tzn. duże volume w ataku i podejrzane D w słaby defensywnie teamach, w Celtics bronił lepiej, bo miał dużo mniejszy load w ataku, więc nawet dając mu benefit of a doubt to bez szału - dlatego so-so. Ale mam Cię wysoko, więc to nie jest jakaś mocna krytyka. ;] 

Spoko, tak pytam.

 

Akurat mój Billups zezlomowal prime CP3, kompletnie go zamykając, takze imo po prostu kiepski timing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Rozumiem, że to ironia. To wskaż proszę serie gdzie CP3 był zdrowy i zagrał gówno przez cała serie. 
 

Jedyny mecz gdzie był zdrowy i zagrał gówno to G 7 vs Gordon ( bez Blake’a oczywiście ) 

Chociażby najważniejsza seria w jego karierze 2019 vs Golden i jeden dobry mecz w serii. Plus nikt w PO nie jest w NBA zdrowy, tylko CP3 ma zawsze parasol pt. Kontuzja.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.