Skocz do zawartości

ATF 00' - Komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał:

Ku*wa julek serio KG wziąłeś którego miałeś w poprzednim drafcie?... Byłem pewny, że mam KG u siebie i już myślałem nad koncepcją składu, a teraz wszystko c***

zjeboł ;]

ja też myślałem nad kg ale też go kiedyś miałem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Ku*wa julek serio KG wziąłeś którego miałeś w poprzednim drafcie?... Byłem pewny, że mam KG u siebie i już myślałem nad koncepcją składu, a teraz wszystko c***

no tu nie było innego wyboru

top4 w jednolatce dla tego okresu to LBJ (fart bo akurat się załapał jego 1szy sezon 'true' prime'u), Shaq, Timmy i KG właśnie -> reszta jest co najmniej tier niżej

 

(tak @Koelner - zjebałeś xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

top4 w jednolatce dla tego okresu to LBJ (fart bo akurat się załapał jego 1szy sezon 'true' prime'u), Shaq, Timmy i KG właśnie -> reszta jest co najmniej tier niżej

 

Lol, nope, ale rozumiem, że trzeba słodzić swoim pickom :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

(tak @Koelner - zjebałeś xD)

no co Ty - myślałem o kg ale jak przejrzysz obwodowych z 00' to praktycznie Kobe i LeBron są z topu a reszta ma w c*** mankamentów. pod koszem ostanie się więcej fajowych graczy. 

zobaczysz jakie rodzyny na obwodzie będą szły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Lol, nope, ale rozumiem, że trzeba słodzić swoim pickom :D 

no widzę że to bardzo dobrze rozumiesz już zawczasu słodząc swoim xD

ta 4 rozegrała najlepsze 'all-timerskie' sezony w tym okresie i reszta nie ma podjazdu (chociaż ofc jest jeszcze sporo solidnych picków - w sam raz na walkę o górną połowę tabeli :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no widzę że to bardzo dobrze rozumiesz już zawczasu słodząc swoim xD

ta 4 rozegrała najlepsze 'all-timerskie' sezony w tym okresie i reszta nie ma podjazdu (chociaż ofc jest jeszcze sporo solidnych picków - w sam raz na walkę o górną połowę tabeli :) )

Top to jest Shaq , dalej reszta. Duncan dwulatki nie ma aż tak mocnej a kg bez gtg na obwodzie wali kupę w majty jak zawsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

no co Ty - myślałem o kg ale jak przejrzysz obwodowych z 00' to praktycznie Kobe i LeBron są z topu a reszta ma w c*** mankamentów. pod koszem ostanie się więcej fajowych graczy. 

zobaczysz jakie rodzyny na obwodzie będą szły 

Kobe jest po prostu gorszy od KG 1 do 1, dodatkowo zawsze jest problem z jego oceną (ma hejterów i loverów - raczej mało osób 'obiektywnych)

a co do problemu na pozycjach to o tym nie będę dyskutował póki co, żeby nie ułatwiać noobom pokroju Rappara co myśli że jak na plecach Jordana coś wygrał - jak przysłowiowy Jud Buechler - to się zna :P 

1 minutę temu, Koelner napisał:

Top to jest Shaq , dalej reszta. Duncan dwulatki nie ma aż tak mocnej a kg bez gtg na obwodzie wali kupę w majty jak zawsze 

no to jest prawda że Shaq się wybija, ale nie widzę powodu żeby pomagać BMFowi :P (no i mimo wszystko dalszej trójce jest bliżej do Shaqa niż piątemu graczowi do tej trójki :P )

a co do kupy w majtach to zobaczymy Twoją jak dobierzesz side-kicka Kobaskowi :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 PPG 7.5 Ast 5 zbiórek 2.2 stl 1.3 bloku. Akurat w jednolatce Dwyane się nie ma czego wstydzić nawet w zestawieniu z Kobem tutaj, jeżeli chodzi o ten sezon, a posiadanie takiego proven scorera to IMHO duży plus w takim krótkim drafcie jeżeli chodzi o przekrój czasowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Shaq nie :P

KG w 08 na pewno :P

3 minuty temu, P_M napisał:

30 PPG 7.5 Ast 5 zbiórek 2.2 stl 1.3 bloku. Akurat w jednolatce Dwyane się nie ma czego wstydzić nawet w zestawieniu z Kobem tutaj, jeżeli chodzi o ten sezon, a posiadanie takiego proven scorera to IMHO duży plus w takim krótkim drafcie jeżeli chodzi o przekrój czasowy. 

wiadomka , napierdalał ale jak sobie przypomne finały najlepsze od czasów MJeja w pierwszym tripicie to ziuuuuuuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

KG w 08 na pewno :P

wiadomka , napierdalał ale jak sobie przypomne finały najlepsze od czasów MJeja w pierwszym tripicie to ziuuuuuuuuuuuuu

No ale to chyba oceniasz całościowo zawodnika za dany sezon, a nie tylko za to co grał w jednej serii? ;) Wade na pewno był lepszym graczem w wybranym przeze mnie sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.