Skocz do zawartości
Reikai

ATF 00' - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

@RonnieArtestics go go Timmy. Ale bym se takiego Duncana ogladal w obecnej lidze.

Pamiętajmy o dopisywaniu sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ku*wa julek serio KG wziąłeś którego miałeś w poprzednim drafcie?... Byłem pewny, że mam KG u siebie i już myślałem nad koncepcją składu, a teraz wszystko c***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, P_M napisał:

Ku*wa julek serio KG wziąłeś którego miałeś w poprzednim drafcie?... Byłem pewny, że mam KG u siebie i już myślałem nad koncepcją składu, a teraz wszystko c***

zjeboł ;]

ja też myślałem nad kg ale też go kiedyś miałem :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, P_M napisał:

no tu nie było innego wyboru

top4 w jednolatce dla tego okresu to LBJ (fart bo akurat się załapał jego 1szy sezon 'true' prime'u), Shaq, Timmy i KG właśnie -> reszta jest co najmniej tier niżej

(tak @Koelner - zjebałeś xD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

top4 w jednolatce dla tego okresu to LBJ (fart bo akurat się załapał jego 1szy sezon 'true' prime'u), Shaq, Timmy i KG właśnie -> reszta jest co najmniej tier niżej

Lol, nope, ale rozumiem, że trzeba słodzić swoim pickom :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

(tak @Koelner - zjebałeś xD)

no co Ty - myślałem o kg ale jak przejrzysz obwodowych z 00' to praktycznie Kobe i LeBron są z topu a reszta ma w c*** mankamentów. pod koszem ostanie się więcej fajowych graczy. 

zobaczysz jakie rodzyny na obwodzie będą szły 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

Lol, nope, ale rozumiem, że trzeba słodzić swoim pickom :D 

no widzę że to bardzo dobrze rozumiesz już zawczasu słodząc swoim xD

ta 4 rozegrała najlepsze 'all-timerskie' sezony w tym okresie i reszta nie ma podjazdu (chociaż ofc jest jeszcze sporo solidnych picków - w sam raz na walkę o górną połowę tabeli :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

no widzę że to bardzo dobrze rozumiesz już zawczasu słodząc swoim xD

ta 4 rozegrała najlepsze 'all-timerskie' sezony w tym okresie i reszta nie ma podjazdu (chociaż ofc jest jeszcze sporo solidnych picków - w sam raz na walkę o górną połowę tabeli :) )

Top to jest Shaq , dalej reszta. Duncan dwulatki nie ma aż tak mocnej a kg bez gtg na obwodzie wali kupę w majty jak zawsze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Koelner napisał:

no co Ty - myślałem o kg ale jak przejrzysz obwodowych z 00' to praktycznie Kobe i LeBron są z topu a reszta ma w c*** mankamentów. pod koszem ostanie się więcej fajowych graczy. 

zobaczysz jakie rodzyny na obwodzie będą szły 

Kobe jest po prostu gorszy od KG 1 do 1, dodatkowo zawsze jest problem z jego oceną (ma hejterów i loverów - raczej mało osób 'obiektywnych)

a co do problemu na pozycjach to o tym nie będę dyskutował póki co, żeby nie ułatwiać noobom pokroju Rappara co myśli że jak na plecach Jordana coś wygrał - jak przysłowiowy Jud Buechler - to się zna :P 

1 minutę temu, Koelner napisał:

Top to jest Shaq , dalej reszta. Duncan dwulatki nie ma aż tak mocnej a kg bez gtg na obwodzie wali kupę w majty jak zawsze 

no to jest prawda że Shaq się wybija, ale nie widzę powodu żeby pomagać BMFowi :P (no i mimo wszystko dalszej trójce jest bliżej do Shaqa niż piątemu graczowi do tej trójki :P )

a co do kupy w majtach to zobaczymy Twoją jak dobierzesz side-kicka Kobaskowi :P

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Koelner napisał:

Duncan dwulatki nie ma aż tak mocnej a kg

Ale gramy 1 sezon ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, P_M napisał:

Ale gramy 1 sezon ;)

to zjebałeś Wade'a :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nosz ku.rwa chciałem wziąć Wade’a 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Koelner napisał:

to zjebałeś Wade'a :P

nieprzyjemnie mi kogoś bronić, ale nie zjebał

Dwyane ma dwa ~równorzędne sezony

2006 z wow-factorem w postaci misia

2009 gdzie był bardziej kompletnym grajkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

2009 gdzie był bardziej kompletnym grajkiem

wiadomka, patrząc na cezurę czasową tego draftu to każdy gracz w 09 był bardziej kompletny :P - dopóki grał ofc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Koelner napisał:

wiadomka, patrząc na cezurę czasową tego draftu to każdy gracz w 09 był bardziej kompletny :P - dopóki grał ofc 

Shaq nie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30 PPG 7.5 Ast 5 zbiórek 2.2 stl 1.3 bloku. Akurat w jednolatce Dwyane się nie ma czego wstydzić nawet w zestawieniu z Kobem tutaj, jeżeli chodzi o ten sezon, a posiadanie takiego proven scorera to IMHO duży plus w takim krótkim drafcie jeżeli chodzi o przekrój czasowy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, julekstep napisał:

Shaq nie :P

KG w 08 na pewno :P

3 minuty temu, P_M napisał:

30 PPG 7.5 Ast 5 zbiórek 2.2 stl 1.3 bloku. Akurat w jednolatce Dwyane się nie ma czego wstydzić nawet w zestawieniu z Kobem tutaj, jeżeli chodzi o ten sezon, a posiadanie takiego proven scorera to IMHO duży plus w takim krótkim drafcie jeżeli chodzi o przekrój czasowy. 

wiadomka , napierdalał ale jak sobie przypomne finały najlepsze od czasów MJeja w pierwszym tripicie to ziuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Koelner napisał:

uspokój się

to że zmarnowałeś 4ty pick to nie powód żeby się wyżywać na współgraczach!

masz jeszcze szansę na mocne top7 w tabeli!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Koelner napisał:

wiadomka , napierdalał ale jak sobie przypomne finały najlepsze od czasów MJeja w pierwszym tripicie to ziuuuuuuuuuuuuu

No ale to chyba oceniasz całościowo zawodnika za dany sezon, a nie tylko za to co grał w jednej serii? ;) Wade na pewno był lepszym graczem w wybranym przeze mnie sezonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, P_M napisał:

No ale to chyba oceniasz całościowo zawodnika za dany sezon, a nie tylko za to co grał w jednej serii? ;) Wade na pewno był lepszym graczem w wybranym przeze mnie sezonie ;)

"Jakby był lepszy to by wygrał misia"

@Pablo81 Coelho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi