Skocz do zawartości

Celtics-Warriors czyli finał finałów, którego chyba nikt się nie spodziwał.


Pepis21

Kto wygra?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik serii?

    • 4-0 dla Celtics
      0
    • 4-1 dla Celtics
    • 4-2 dla Celtics
    • 4-3 dla Celtics
    • 4-0 dla Warriors
      0
    • 4-1 dla Warriors
    • 4-2 dla Warriors
    • 4-3 dla Warriors

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.06.2022 o 01:00

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Chytruz napisał:

Ale te staty przypisujące obrońcę do scorera to jest hot trash z tego co słyszałem?

kiedyś porównywałem z tym jakiś mecz, który sam tak trackowałem i wychodziło bardzo podobnie, więc ja tym statom wierzę.

20 minut temu, Koelner napisał:

to Smart słabo przebija się przez zasłony 

raczej założenie jest takie, aby przekazywać, bo to bardziej efektywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Tak ale to była konsekwencja złej akcji bo Brown dostał zła piłkę albo się potknął i zamiast kończyć layupem to się sam wykozłował w róg majać małe szanse na uratowanie tego. Bardziej błąd Browna niż wielka zasługa Klaya. Akurat w tej akcji bo ogólnie po tragicznej pierwszej połowie się poprawił i nawet coś tam trafiał

Ale Curry to w ataku dostaje wsparcie tylko od Wigginsa

To była konsekwencja presji i tego że Klay siedział mu na dupie ostatnie 5 minut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

raczej założenie jest takie, aby przekazywać, bo to bardziej efektywne. 

tak, niby jest przekazywanie, ale z reguły 'oryginalny' obrońca próbuje się przebić przez zasłonę, a w większości (90%? ) 'nowy' obrońca Curryego (wysoki) dropuje (czyli napisałem że jest przekazanie, ale w sumie próbują nie przekazywać, tylko z reguły te zasłony są dobre więc ostatecznie muszą) i ew. z tego dropa próbuje takiego late contestu, i tylko w 4 kwartach to zmieniają, tak chyba było w G3 i teraz w G4 w końcówce jak Curry był w transie. Widać takie majo Celtics założenie, wolą dać nawrzucać Curryemu ale trzymać innych cold i ewentualnie dać im szanse dopiero w końcówce. Jackson i VanGundy się z tym nie zgadzajo, ale Udoka ich olał i trzyma się swojego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kwarta. Powtórka na spokojnie. 
czy Dray nie robi każdorazowo ruchomej bardzo oczywistej ruchomej zasłony. 
przeciez on idzie w stronę przeciwnika i nawet nie udaje ze się zatrzymuje po czym ma i tak jeszcze extra przyruch. 
 

dwie pierwsze akcje plus ta co przewrócił Browna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lorak napisał:

chodziło tylko o scenariusz opisany przez Koelnera, czyli przekazywanie vs przebijanie się przez zasłony.

to jest hazard, jak plan nie wypalił to porażka i stats vs Smart można wrzucić do kosza

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

Widać takie majo Celtics założenie, wolą dać nawrzucać Curryemu ale trzymać innych cold

I to jest bardzo dobre - lepiej pozwolić Curremu na granie 1 na 1 (tak jak Warriors kiedyś robili z Hardenem) niż uruchomić motion offense Dubs poprzez rozgrywanie Greena po shortrollu. Także #team Ime! 

Dobrze, że Klay trochę zszedł na ziemię i zrezygnował z rzutów, które może i by trafiał te 3 lata temu, ale teraz to już nie bardzo. Rzeczywiście brawo za D w końcówce. 

Co do zasłon Greena, to mam wrażenie, że 80% to są złe zasłony, ale nie gwiżdżą, bo to Green i się boją, że będzie krzyczał. :( Irytujący jest strasznie, kiedyś jak był elitarny w obronie, to jeszcze było do przełknięcia, ale teraz... 

Troszkę płacą frycowe młodzi gwiazdorzy z Bostonu, bo na dobrą sprawę ten mecz był do pchnięcia i mogilby szykować się do 18 nastki (jak Śląsk :) ), ale za dużą bierność/głupie decyzje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, karpik napisał:

Oczywiście fajnie by było gdyby Steph wreszcie dostał nagrodę, która mu się już kilka razy należała, no i póki co idzie mu całkiem nieźle,

Ta? niby kiedy Stefek zasłużył na MVP finałów i dlaczego? Jak dla mnie ogólnie to poziom tych finałów jest dużo niższy niż te tych kiedy Lebron z Maiami/Cavs mierzył sie z kimkolwiek. No i faktycznie na tle Draymonda który boi się oddać rzut będąc sam na sam z koszem 2 metry od niego, na tle Klaya po którym zostało tak z 60% tego Klaya z lat z przed kontuzji i na tle Celtics którzy ewidentnie obsrali zbroje w 4Q to faktycznie Stefek wyglądał jak Goat i w sumie zagrał jak Goat, ale to byl tylko 1 mecz, a w sumie to nie kojarzę żeby kiedykolwiek zagrał taką serię w finałach w której sam ciągnie cały wózek jak Lebron przez większość kariery,  no kiedy Stefka okradziono z mvp finałów ktoś mi odświeży pamięć?

Edytowane przez HyHy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

To dobre założenie tylko problemem jest to ze Steph to kosmita. 

Dobre jak się wygrywa, pisanie, że to dobre założenie jak dostają w dupę to gruby lol. W następnym meczu też mają zaryzykować i Curry jebnie 5 dych , przegrają i znowu ktoś wpadnie i napisze, że to dobre rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.