Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, evitacre napisał:

Chodziło mi o to ze skumałem ze wymieniasz jednego albo drugiego i dwóch jest niedostępnych. Gdybym wiedział zamieniłbym ofertę na Roberta Williamsa albo Beal’a, oni w sumie o ok 10 więcej niż Wiggo ale chyba spoko oszczędność.

A no to o Bealu moglibyśmy rozmawiać. :)

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 17:13, Szulim napisał:

zakldajac ze średnio ta 5 robi średnio 60fp na 70 meczach mam Ok 21k fpp z tego core

do tego dochodzi 5 slotów z których przy średniej 30fp robi się dodatkowe Ok 14k fp

To pierwsze zalozenie wydaje sie ok [pomijajac historie opuszczonych gier u tych graczy], ale to drugie jest bardzo agresywne bo miejsca w salary max na 3-4 30stki czyli tak realistycznie potrzebujesz 2-3 graczy robiacych 30+ a wazacych ok 15... i to na caly sezon ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wiLQ napisał:

O! Pierwszy niesztampowy pick, @GeDDo jakie zakladasz jego minuty? Bo prawie na pewno bedzie rezerwowym, nie?

No na pewno zacznie z ławki i na początku będzie dostawał jakieś resztki. Rockets pewnie będą grali dużo E.Gordonem aby go sprzedać. Natomiast z czasem powinien dostawać więcej minut. Przewiduję u niego około 20 minut na mecz w perspektywie całego sezonu (czyli podobnie jak w zeszłym sezonie Sengun). Koleś jednak ma możliwości nabijania fajnych cyferek. W NCAA przy 24,5 minuty kręcił średnią 45,55fp. W SL przy 27,5 minuty kręcił 54,40fp. Wiadomo, że nie ma jak porównywać tego z NBA. No ale jeśli dostanie te 20 minut na mecz i zrobi te +30fp, to będzie bardzo fajny wynik od gościa który kosztuje w utrzymaniu 15fp. 

Generalnie celowałem w kogoś innego z tym wyborem. Dopytywałem o dalsze picki, aby mieć możliwość wybrać obu upatrzonych. Jeszcze wczoraj rano byłem za innym rozwiązaniem. Jednak @Krzemo się ociągał z wyborem ;), więc mając czas sprawdziłem sobie dokładniej obu delikwentów i zapadła decyzja, że z #8 postawię na T.Easona (mniejsza konkurencja w drużynie, perspektywa większych minut, tańszy w utrzymaniu). A sezon zweryfikuje czy była to dobra decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.