Skocz do zawartości

[2037] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Podsumowanie sezonu Dumnych Seattle SuperSonics:

Plan minimum został spełniony - bilans w regularze na plusie oraz udział w playoffs. 

Jednak sam sezon był fatalny niestety :( 

Tracy McGrady mnie oszukał.. Dostał $$$$ taką jak chciał i to na 6-letnim kontrakcie, a zjazd ma niewiarygodny.. Na campach Brook Lopez i Drew Bynum jeszcze bardziej się pogorszyli na zbiórce, czego efektem była śr. 54,1zb - najgorsza od mojego debiutanckiego sezonu na 30W. DeRozan już jest w Seattle tylko historią, ale jednak dawał sporo z ławki. Grant i Causwell dawali radę pod koszem z ławki, ale ze względu na wiek pewnego poziomu już nie mogli przekroczyć - przypuszczam, że obaj zakończa po playoffs kariery. Udało mi sie pierwszy raz nie robić żadnych zmian w składzie, choć i tu było blisko do powrotu Pachuli, czy Tinsleya. Rozczarował też Mike Beasley na campach (-17), ale sezon miał przyzwoity - wierzymy w Seattle w niego - stąd przedłużenie. 

Słabe wsparcie McGradyego w ofensywie zmusiło mnie do zmiany w s5 - wprowadzenie na pg mojego najjaśniejszego punktu w tym sezonie, czyli Jonny Flynna na pg a tym samym przesunięcie Dragicia na sg , JRicha na sf i grę McGradym z ławki. Możliwe, że kontuzja na początku sezonu Dragicia nie pozwoliła mu wejść tak dobrze w sezon jak w ten 36/37, który zagrał genialnie i liderem był znów Brook Lopez, który ma notoryczne problemy z faulami i często mi wypada z meczu po 18-20min. za 6 fauli. Niestety brakowało mi wyrazistego lidera i motałem się szukając najlepszych ustawień. Pomimo, że statystyki drużynowe miałem chyba najlepsze w mojej dotychczasowej grze w simce, nie przekładało się to na W/L, gdzie bęcki dostawałem nawet od drużyn z którymi nie powinienem tyle przegrywać. O dziwo brak Bynuma jakoś nie okazał się zbyt dotkliwy, bo duet Horace Grant/ Duane Causwell dawał radę. Na minusie skończyłem też porównując mój bilans z teamami ze Wschodu, a Zachód - bądźmy szczerzy - w tym sezonie nie był zbyt mocny. 

Samo playoffs było tragiczne - przegrałem z Sotą 1-4. W sumie brak McGradyego (który mi wypadł tuż przed playoffs) nie wiem, czy był tu nawet osłabieniem. Zbyt mało meczy, by wyciągać z tego jakieś poważniejsze wnioski (choć jeden jest). Nowe ustawienia będę już testował w nowym sezonie. W drafcie nie biorę udziału, większość podstawowych graczy mam pod kontraktami (B;Easy przedłużył niedawno), zatem ostaje mi sie właściwie podpisywanie 2-3 garnituru. Czekam też @Krzemo na zwolnienie podczas sezonu Ersana, żebym go mógł podpisać za minimum. 

Dragic będzie zaczynał nowy sezon nominalnie jako sg i gram z Flynnem na pg, zatem s5 Dumnych SuperSonics jest już znane w nowym sezonie - Flynn/Dragic/JRich/B.Lopez/Bynum. Czekamy na FA i campy, a później na Ranking @julekstep i nowy sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.