Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Koelner napisał:

@RappaR widzisz, laleczka do końca „jazda z k****mi” a macron, musk, scholz znowu gadają że trzeba rozmawiać o pokoju bo Rosja jest za duża żeby ją dojechać. dziewczyna imprezuje i wie o co chodzi 

To seksistka, która wymaga tylko od mężczyzn obowiązku wojskowego?

Jak niskie mniemanie trzeba mieć, by podziwiać kogoś, kto gardzi Twoim życiem jako "tylko" mężczyzna i używa go zabawy nim w celu realizacji celów politycznych  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RappaR napisał:

To seksistka, która wymaga tylko od mężczyzn obowiązku wojskowego?

Jak niskie mniemanie trzeba mieć, by podziwiać kogoś, kto gardzi Twoim życiem jako "tylko" mężczyzna i używa go zabawy nim w celu realizacji celów politycznych  

Jeśli taka jest to niedobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jack napisał:

Niby nie ale ruskie to też nie monolit a to, że mają dziwne pomysły to już wiemy 

Inwestowali mnóstwo pieniędzy w zrobienie rurociągu i kupienie niemieckich polityków i ogólne lobbowanie, żeby w ogóle projekt dało się zrealizować. Do tego - wbrew temu co ludzie mówią - Ruscy dobrze wiedzą na kogo mogą w Europie liczyć - na Niemców. I wysadzają rurę która łączy Rosje z Niemcami ? 

To się kupy nie trzyma. USA, Polska,  Ukraina Anglia albo konkurencja od ropy i gazu. Tu bym raczej szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2022 o 16:13, memento1984 napisał:

Demokraci - desperacja zaglada w oczy, coraz glupsze decyzje ~4tyg przed wyborami, tzn w ich oczach pelen kumatyzm

Nie śledzę jakoś amerykańskiej sceny ale przy okazji jakiegoś meczu NBA widziałeś komentarze,że Demokraci ostatnio odzyskali prowadzenie w sondażach. I senatu nie straća ale Izbę już pewnie tak. Ale nie wiem jak to naprawdę wygląda. Rzeczywiście moga stracić obiez izby ? Czy niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał:

Aktywiści z Just Stop Oil oblali "Słoneczniki" Van Gogha zupą pomidorową, a następnie przykleili się do ściany londyńskiego muzeum.

https://streamable.com/dgbfg0 

Ale wyprane łby.

Harden.gif

Sądzę, że obraz był chroniony ale mam nadzieję, że zapłacą karę za zniszczenie. Tak myślę, że po 100 mln dolarów na łeb wystarczy.

A - to nie są aktywiści - to są wandale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Nie śledzę jakoś amerykańskiej sceny ale przy okazji jakiegoś meczu NBA widziałeś komentarze,że Demokraci ostatnio odzyskali prowadzenie w sondażach. I senatu nie straća ale Izbę już pewnie tak. Ale nie wiem jak to naprawdę wygląda. Rzeczywiście moga stracić obiez izby ? Czy niekoniecznie

 Generalnie mocno dostaja po tylku.

np Biden zdecydowal sie oproznic (o polowe) strategiczne zapasy ropy na ~2mies przed wyborami zeby obnizyc cene benzyny. teraz przy okazji OPEC+ mu zrobil psikusa na ~3tyg przed tymi wyborami i obnizyl produkcje i opatrzyl to jeszcze komentarzem (arabia saudyjska) ze Biden prosil ich przynajmniej o nie oglaszanie tej zmiany przed wyborami (ouc!). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2022 o 22:10, Vice-kontorezerwowe napisał:

Hahaha sąsiad 96 lat nade Mną ( ten sam rocznik) co królowa, w sumie nie wstaje już z łóżka ale humor i wigor mu dopisuje. Bo darł przed  chwilą morde do swojej wnuczki która się nim opiekuje " Widzisz ona zmarła a Ja żyje " :D   

a po chwili " No już dobra przelącz mi na te siatkówkę" :D 

 

 

p.s najlepiej wczoraj.. podsłuchałem " no zjedz ten obiad dziadku"

dziadek: "no przecież jadłem w niedziele" xd 

btw. pytałem się z miesiąc temu czy do tej 100 dociągnie, to mowi, że nie ma szans, ale sie postara x

 

dziadek z góry gruz200

zmarł 3 tyg po Królowej Elżbiecie, może sobie to do CV wpisać.

takie info tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.