Skocz do zawartości

[ beGM 1st round Play-In '22 East ] #9 RAPTORS (47-37) – #10 KNICKS (39-43)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

We got Jordan Poole. Evan Mobley. Buldog Mikal Bridges!!!!!!! wloska mafie dIVINCENZO

Jedziemy z tematem.

 

Zacznę może filozoficznie.

Cytat

Jak mam walczyć kiedy nie wiem z kim walczę 🤔

średnia bilansu Toronto z ostatniego trymestru sugeruje, że Lillard poza grą? 

Co z Turnerem i Simmonsem (tym z Raptors)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Simons gra bo to było klasyczne shot down. 
*Simmons nie gra 

Portland w największym stopniu w nba zaciągnęli hamulec ręczny mając szanse na top 4 loterii 

MRI wykryło naciągnięcie ścięgna rzepki i co mecz przez 4 kolejki gracz w sumie nie wiedział czy wyjść na boisko czy nie.  Świetna postawa za Lillarda sprawiła ze POR nie ryzykowali tanku i posadzili go do końca sezonu po jakimś czasie. 

patellar tendinopathy 

Tam nie było poważnego urazu ale dmuchano na zimne 

Z racji wyścigu spurs ( do pewnego momentu) obserwowałem to uważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kontuzji Lillarda, do przykładu z opisu III T:

Podobne kontuzje w przeszłości: Mało kto decydował się na operację w trakcie sezonu. Na przestrzeni ostatnich 10 sezonów znalazłem tylko dwa takie przypadki. Jrue Holiday który poddał się operacji pod koniec RS gdy Pels nie mieli szans na PO oraz Steve Blake w sezonie 12/13. We wszystkich trzech przypadkach czas powrotu to było 6-8 tygodni. Steve Blake operację przeszedł 5 Grudnia a na parkiet powrócił 29 Stycznia. 55 dni zajął mu powrót, jeśli zastosować podobny przelicznik u Lillarda to powinien on wrócić już dawno temu, na mecz z Wizards 12 III, co raczej nie miało już sensu ponieważ Blazers byli w serii porażek a starterami byli Elleby, Eubanks, Watford, Brandon Williams.

Dorzucam przykład z NHL. Kevin Hayes - operacja 21 września, powrót na lodowisko 13 listopada. U każdego z trójki Blake Lillard, Hayes podawano że czas powrotu to 6-8 tygodni. Blake wróciły po 55 dniach, Hayes po 53 dniach a od czasu operacji Lillarda minęły już 102 dni 🙂

https://theathletic.com/news/flyers-kevin-hayes-out-6-8-weeks-after-surgery-on-abdominal-injury/kST3NLFkP1xG/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LONGER01 napisał:

A propos kontuzji Lillarda, do przykładu z opisu III T:

Podobne kontuzje w przeszłości: Mało kto decydował się na operację w trakcie sezonu. Na przestrzeni ostatnich 10 sezonów znalazłem tylko dwa takie przypadki. Jrue Holiday który poddał się operacji pod koniec RS gdy Pels nie mieli szans na PO oraz Steve Blake w sezonie 12/13. We wszystkich trzech przypadkach czas powrotu to było 6-8 tygodni. Steve Blake operację przeszedł 5 Grudnia a na parkiet powrócił 29 Stycznia. 55 dni zajął mu powrót, jeśli zastosować podobny przelicznik u Lillarda to powinien on wrócić już dawno temu, na mecz z Wizards 12 III, co raczej nie miało już sensu ponieważ Blazers byli w serii porażek a starterami byli Elleby, Eubanks, Watford, Brandon Williams.

Dorzucam przykład z NHL. Kevin Hayes - operacja 21 września, powrót na lodowisko 13 listopada. U każdego z trójki Blake Lillard, Hayes podawano że czas powrotu to 6-8 tygodni. Blake wróciły po 55 dniach, Hayes po 53 dniach a od czasu operacji Lillarda minęły już 102 dni 🙂

https://theathletic.com/news/flyers-kevin-hayes-out-6-8-weeks-after-surgery-on-abdominal-injury/kST3NLFkP1xG/

 

no tak, tylko pytanie czy:

a) warto przywracać lillarda i ryzykować z jego zdrowiem dla co najwyzej szybkiego wypadu w 1 rundzie? lepiej chyba mieć go 100 % gotowego, w pelni wypoczetego na kolejny sezon. ten i tak spisany na straty

b) wydarzenia przemawiają za tym, że dla klubu priorytetem jest raczej kolejny sezon, przyszłość (odmłodzenie składu via Simons, wczesniej turner)

c) ruchy raptors nie przemawiają za tym, ze aktualny sezon się liczy (oddanie mccolluma).

reasumując czyny, nie słowa.

mysle, ze zgodzisz sie, ze dla samej rywalizacji warto byloby kwestie lillarda doprecyzowac. moze nawet w  tej kwestii zrobic wpierw szybkie glosowanie.

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się nie zgadza w bilansie raptors w tytule tak dla formalności @Szulim

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no tak, tylko pytanie czy:

a) warto przywracać lillarda i ryzykować z jego zdrowiem dla co najwyzej szybkiego wypadu w 1 rundzie? lepiej chyba mieć go 100 % gotowego, w pelni wypoczetego na kolejny sezon. ten i tak spisany na straty

b) wydarzenia przemawiają za tym, że dla klubu priorytetem jest raczej kolejny sezon, przyszłość (odmłodzenie składu via Simons, wczesniej turner)

c) ruchy raptors nie przemawiają za tym, ze aktualny sezon się liczy (oddanie mccolluma).

reasumując czyny, nie słowa.

Raptors walczą tu po prostu o dodatkowa kasę za playoff, chyba zrozumiałe przy ich wydatkach i naszym systemie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Coś się nie zgadza w bilansie raptors w tytule tak dla formalności @Szulim

Raptors walczą tu po prostu o dodatkowa kasę za playoff, chyba zrozumiałe przy ich wydatkach i naszym systemie. 

mysle, ze ta kwestia nic nie powinna znaczyc wzgledem franchise playera. to on jest priorytetem.

albo traktujemy ich z nalezytym szacunkiem albo nie :)

albo stanowią oczko w głowie albo nie

organizacje nie podejmują w takich sytuacjach zbędnego ryzyka. gra niewarta świeczki.

jak na moje, to że już powiedzmy graliby simons i turner to pójście gm'owi raptors na ręke. lilard za duzo (wszystkie kontrowersje byllyby na jego korzysc. nie jest powiedziane, ze ktos w tym czasie nie zlapalby kontuzji etc. itd.).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

Raptors walczą tu po prostu o dodatkowa kasę za playoff, chyba zrozumiałe przy ich wydatkach i naszym systemie. 

Ja nie bardzo rozumiem, co GM klubu, który oddał Davisa i Irvinga za Poola i bolące plecy Bena Simmonsa ma na myśli z tym McCollumem i odmłodzeniem składu Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał:

Ja nie bardzo rozumiem, co GM klubu, który oddał Davisa i Irvinga za Poola i bolące plecy Bena Simmonsa ma na myśli z tym McCollumem i odmłodzeniem składu Raptors.

To już wyjaśniam co autor miał na myśli: Knicks zrobili po prostu krok w tył po to by zrobić dwa kroki w przód. (Dlatego nie powinni odpuszczać play-in) Raptors zrobili po prostu krok w tył  (więc powinni odpuścić) 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

To już wyjaśniam co autor miał na myśli: Knicks zrobili po prostu krok w tył po to by zrobić dwa kroki w przód. (Dlatego nie powinni odpuszczać play-in) Raptors zrobili po prostu krok w tył  (więc powinni odpuścić) 😛

organizacja oddaje top3 grajka drużyny ergo aktualny sezon nie jest priorytetem na czym można psotawić teze, ze nie ryzykowaliby z przwyracaniem lillarda.

podobnych analogii z knicks nie ma (nie mysle nad przywracaniem zawodnika, tym bardziej franchaise playera, ktory ma ograniczony prime), zatem porownanie bez sensu.

 

mowimy o aż 3 zawodnikach, simons, lillard, turner. Longer miał pecha, zycie (mi nie trzeba tego mowic, bo 3 lata bez BIG3 w zdrowiu), ale branie kazdego przypadku na jego korzysc mija sie z poczuciem sprawiedlowosci. a tu moie, mowimy nie o jednym, a o trzech przypadkach, ktore maja niebagatelne znaczenie.

dlatego najprosciej i najlogiczniej byloby wyjebac lillarda i jedziemy z tematem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza ja będę chyba traktował Raps jako team bez formy, wiec masz szansę, liczę że Longer bedzie aktywny i dojdzie do jakiejś dyskusji tutaj, wg mnie kto ją wygra to to bierze.
 

Skoro Lillard nie grał od stycznia i nie wiem w jakiej jest formie, skoro wiadomo ze i u nas w begm przeszedł operacje, to ja go traktuje jako gracza bez rytmu. Tym bardziej, że dopóki grał w tym sezonie, to bardzo jak na siebie c***owo. 

wiec powodzenia, bo to tylko jeden mecz, wiec zacięty może być. W serii bym dał 4:2 dla raptors 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

organizacja oddaje top3 grajka drużyny ergo aktualny sezon nie jest priorytetem na czym można psotawić teze, ze nie ryzykowaliby z przwyracaniem lillarda.

podobnych analogii z knicks nie ma (nie mysle nad przywracaniem zawodnika, tym bardziej franchaise playera), zatem porownanie bez sensu

Hm, Skoro gm który tu dowodzi drużyną Raptors podjął deczyję, że jednak zaryzykuje to chyba jednak nie możesz  takiej tezy postawić.  😄🤡

To longer zdecydował, że chce nim grać, przedstawił argumenty na to że byłby zdolny do gry i to my se już rozstrzygniemy czy nas przekonały, dla mnie to co napisałeś to bzdura, a nie kontrargument na to, że by nie grał. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To longer zdecydował, że chce nim grać, przedstawił argumenty na to że byłby zdolny do gry i to my se już rozstrzygniemy czy nas przekonały, dla mnie nie to co napisałeś to bzdura, a nie kontrargument. 

no to ja mowie.

czyny, a nie slowa.

nie pozbawiasz batmana robina, gdy idziesz all-in.

 

tym bardziej dla rezerwowego tankuajcej druzyny (simonsa ze spurs).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No to dawaj te czyny, a nie pierdolisz „nie ryzykowaliby” i decydujesz za kogoś kto prowadzi Raptors. 

ja poki co nie wiem z kim walcze.

a ma to kluczowe znaczenie.

4 minuty temu, LONGER01 napisał:

Ale on powinien wrócić już do gry miesiąc temu a nie tylko na ten jeden mecz.🙂 To jest gdybologia jakby wyglądał, równie dobrze mógłby grać fantastycznie bo ból który mu doskwierał od 2017r w końcu zniknął.

czyli dla zaledwwie miesiaca gry i maksymalnie wypadu w 1 rundzie (30-70, ze wgl uda sie wejsc), pomimo oddania członka BIG3, przywracamy franchise playera. logiczne 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pojedynek. Z podtekstem. Dwa lata temu jak Raps walczyli zaciekle z Sixers w 1 rundzie @człowiek...morza w ostatniej chwili zmienil glos w serii na Sixers, czym przypieczetowal ich awans do 2 rundy. Rywalem Sixers byli wtedy wlasnie Knicks, ktorych GM pokazal wtedy caly swoj taktyczny kunszt.

Ja wyjezdzam w srode na majowke, nie wiem czy bede w stanie zaglosowac. Jakby nie bylo mnie na forum to udzielam pelnomocnictwa do glosowania w tym zakresie @Qcin_69 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tangiers napisał:

Ciekawy pojedynek. Z podtekstem. Dwa lata temu jak Raps walczyli zaciekle z Sixers w 1 rundzie @człowiek...morza w ostatniej chwili zmienil glos w serii na Sixers, czym przypieczetowal ich awans do 2 rundy. Rywalem Sixers byli wtedy wlasnie Knicks, ktorych GM pokazal wtedy caly swoj taktyczny kunszt.@Qcin_69 .

jeszcze byla kiedys haniebna seria ktorą powinienem wygrac z winslowem jako pg przeciw obsrancowi derozanowi. niestety glosujacy wykazali sie chuujoznastwem

ale uczciwie wtedy wygrana raptors zasluzona.

natomiast w biezacym pojedynku sprawa otwarta. dyspozycja i matchupy po mojej stronie 💁‍♂️

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.