Skocz do zawartości

Fantasy Postseason


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Kompletnie o tym zapomniałem. Zawsze MJ1 mi o tym przypominał, ale też się zapisałem.

Ozzy110

Może dodaj do swojego pierwszego posta wszystkie nicki @RonnieArtestics?

Jeszcze możesz wystawić kogos z meczów co się nie zaczęły jak nie wystawiłeś nikogo na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Stryder napisał:

Wystawienie Kat-a całkiem spoko był 5 pod względem punktów i ponad 6 powyżej przewidywań. Najlepsza opcja na pewno był Maxey ale chyba niewiele osób na niego postawiło. 

Jakby wolves przegrali to by było idealnie, teraz trza wierzyć ze grizzlies się ogarną.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tecu napisał:

Dokładnie to nikt 😀

Coś mało osób, tylko 291,wydawalo mi się, że po parę tysięcy bywało. 

Tyle nie było, w zeszłym roku brało udział 265 osób wiec slabo im idzie promowanie tego. są sobie sami winni ze otwierają zapisy dwa dni przed rozpoczęciem 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@mac prowadzi w całym rankingu. fantasy GoAT doing GoAT things. A tak serio, Mega farcik z Brunsonem, career high akurat w meczu w którym go wybrales. Ja niestety wybrałem Dinwiddie, a rzucałem moneta o to który z tej dwójki.

farcika to Ty miałeś w 4lidze naszego forumowego roto, gdzie zajmując miejsce w środku stawki dostałeś awans do 3ligi, bo ktoś tam z wyższej ligi nie dograł meczy.

Tu mamy do czynienia z pure skillem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

farcika to Ty miałeś w 4lidze naszego forumowego roto, gdzie zajmując miejsce w środku stawki dostałeś awans do 3ligi, bo ktoś tam z wyższej ligi nie dograł meczy.

Tu mamy do czynienia z pure skillem.

Musze powiedzieć ze fantasy gracz z ciebie jest dobry ale strasznie słaby trashtalker, szykuj już dupę na matchup w h2h w przyszłym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.04.2022 o 11:10, RonnieArtestics napisał:

@mac jak chcesz to zrobię tabelkę dla forum e-NBA po I rundzie, czyli może po dzisiaj. 

gdzie ta tabelka, myślę że tera dobry moment na podsumowanie, bo jesteśmy tak jakby na półmietku.

Jak oceniacie szanse @LAF na podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.