Skocz do zawartości

Eastern Conference Round 1: (4) Philadelphia 76ers vs. (5) Toronto Raptors


Reikai

Wynik serii  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii

    • Sixers 4:0
    • Sixers 4:1
    • Sixers 4:2
    • Sixers 4:3
    • Raptors 4:0
      0
    • Raptors 4:1
      0
    • Raptors 4:2
    • Raptors 4:3

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 16.04.2022 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

Jest 2:0, jest dobrze, pewne zwycięstwa. 

Maxey niesamowity. Harris na razie też świetnie. Widać ile spacingu daje Harden. 

Jak zobaczyłem w pierwszym meczu 15 trafionych z rzędu wolnych od razu pomyślałem o Simmonsie. 

Może w końcu w tym roku uda się coś więcej ugrać ale to dopiero dwa mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimh, ja mysle ze skoro taki maja styl gry i nie można ich bronić twardo, bo to wyraźnie dali do zrozumienia sędziowie, to Raptors potrzebują po prostu tez im dużo wjebac, a jak narazie z tym jest słabo.
 

raptors potrzebują od Siakama lub FVV przejęcia meczy i super poziomu w ataku żeby to popchnąć 4 razy. Taki VanVleet miał mocną pierwsza kwartę, a skończył mecz 7/23 i 5/16 za trzy. On musi się ogarnąć, bo zawodzi. Nie gra jakos super źle, nie ma co go obwiniać ale jak szukać miejsc ktore Raptors muszą poprawić to prędzej atak, przede wszystkim to Siakama musi byc stac na jakiś monster game w ataku On tez może zagrać lepiej.  Liczę, ze  tym razem, w Toronto jako gospodarze to oni dostaną od czasu do czasumaly bonus, czy benefit of the doubt od sędziów. 
 

Anunoby to ostatni muszkieter, który może wrzucić sporo punktów, bo po kontuzji Barnesa i teraz przy chorobie Trenta jr. ten skład stał się strasznie kadłubkowaty jesli chodzi o ofensywę. Trent przydaloby sie żeby na game3 wrócił w pełni sił i wigoru  i tez swoje trójki dorzucił, bo bez tego nie ma raczej szans. Ciężko bedzie im rozpykać zespół taki jak sixers który zeruje na tych sytuacjach 50/50 bez lepszej dyspozycji z dystansu. A na to akurat na pewno jeszcze stać raptors, pokazali to nie raz w tym sezonie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

som jakies kompilacje nigwiźnietych fauli na Biidzie aka ten baynesa w serii z C's gdzie dostal po przedramionach z cala moca? 

wymuszanie  fauli to skill, ale gwizdanie to loteria. czasem masz bonus, innym razem nie dostajesz gwizdka w kluczowej akcji bo zagrales pod to. 

bron obusieczna. 

 

Embiid umie wszystko. obok lebrona chyba najwiecej ever. umiejetnosc grania pod kontakt to skill nabyty. ale to nie jest gosc co gra tylko tym. graj czysto a zarżnie 99% grajkow te ligi. dajta spokoj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Julius napisał:

som jakies kompilacje nigwiźnietych fauli na Biidzie aka ten baynesa w serii z C's gdzie dostal po przedramionach z cala moca? 

wymuszanie  fauli to skill, ale gwizdanie to loteria. czasem masz bonus, innym razem nie dostajesz gwizdka w kluczowej akcji bo zagrales pod to. 

bron obusieczna. 

 

Embiid umie wszystko. obok lebrona chyba najwiecej ever. umiejetnosc grania pod kontakt to skill nabyty. ale to nie jest gosc co gra tylko tym. graj czysto a zarżnie 99% grajkow te ligi. dajta spokoj. 

fajnie by było jakbyś skomentował te konkretne sytuacje zamiast tłumaczyć sobie i nam już do końca kariery c***owe gwizdki na korzyść Embiida tym ze kilka lat temu przecież w serii z celtics nie dostal gwizdka a był faul wiec teraz jak dostal to w sumie spoko bo sie wyrównało. Z twojego postu wynika ze nic nie możemy nigdy komentować, żadnej decyzji krytykować, bo kiedys tam poszły w drugą stronę błędy więc olać temat ;)

 

takie prawidła jak wypisałeś znam raczej, ale wolałbym poczytać dyskusję o tym co było wczoraj, gdzie były błędy a gdzie nie, niż takie odwracanie kota ogonem ;)

 

I niech ten Wszystko umiejący mvp już coś wygra wreszcie, bo stawianie go we wszechstronnosci koszykarskich skilli na półce „GoAT” z lebronem, to brzmi troche abstrakcyjnie z takim cv jak ma Embiid, jedna mocna druga runda niesiona na barkach lidershipu Butlera to do tej pory jego cały dorobek przypominam. Odleciałes sobie z tym „najwiecej ever” mocno ;) eh, to już nawet Paul George miał lepszy dorobek po 6 sezonach kariery. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez na tym wrzuconym filmiku jest 1 gwizdek 50/50 ktory jest tylko 50/50 dlatego ze ujecie kamery jest c***owe, bo wyglada na to ze Siakam spozniony sie "podsunal" pod Embiida takto wszystko to same oczywiste faule ktos sie ladnie osmieszyl robiac w ogole taki filmik

mozna sobie hejtowac greatness ale jak na razie to Embiid jest nie do zatrzymania i go napierdalaja przy kazdej akcji

Harden wyglada tez dobrze, do tego kazdy z rolesow 76ers sie stawia

wygladaja przemocarnie na ten moment i matchupuja sie z kazdym

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh @Kubbasspecjalnie dla ciebie odpaliłem tv nagrałem raz jeszcze ujęcie z góry i wrzuciłem na yt. Jesli wg ciebie to jest 50/50’call w playoffs, to jakieś inne zasady koszykówki mnie uczyli przeZ całe życie
 

 

Typ stoi poza trumną, w momencie kontaktu stoi już w miejscu, nie wykonuje gwałtownych ruchow, nie skacze, nie macha rękami, a  jak Embiid w niego wbiega to mu się jeszcze z drogi usuwa i odsuwa lewa rękę i chowa za siebie, żeby czasem nie dostać gwizdka z dupy. 😀jak ty chcesz tą decyzje obronić? 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

Przeciez to jest zupelnie inny gwizdek niz o ten o ktorym pisalismy

No Nie wiem o jakiej akcji ty piszesz, ale pisales o siakamie ktory się podsuwa, to wg mnie ta akcja.

 

Ale mniejsza. I co dalej uważasz ze Embiid nic za darmo nigdy nie dostaje, tylko sam wypracowuje? Czy mi zwrócisz honor ze w tej akcji było inaczej? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus jesli juz chcesz o tym co nagrales dyskutowac to siakam jest bokiem do Embiida i to jest faul nawet w ligach amatorskich bo to nie jest defensive position przy gosciu wchodzacym na ciebie na kosz

do tego jak przeanalizujesz kiedy to bylo zagwizdane to nie wiem czy faul nie byl na Boucherze ktory popchnal Biida od tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kubbas napisał:

plus jesli juz chcesz o tym co nagrales dyskutowac to siakam jest bokiem do Embiida i to jest faul nawet w ligach amatorskich bo to nie jest defensive position przy gosciu wchodzacym na ciebie na kosz

do tego jak przeanalizujesz kiedy to bylo zagwizdane to nie wiem czy faul nie byl na Boucherze ktory popchnal Biida od tylu


Jak ktoś na ciebie biegnie to musisz mu się z drogi usunąć w koszykówce ? Przecież on nie wykonuje ruchu w stronę Embiida tylko się cofa razem z nim, a w momencie początkowym kontaktu stoi PRZODEM do niego, dopiero w momencie później się SPECJALNIE odsuwa w bok, i chowa rękę  żeby czasem nie dostać phantom call. Ale i tak dostaje. Ty weź okulary zmien, dobra ? On mu tam za darmodaje punkty, bo wie ze inaczej gwizdek, ale c***, nielegalna pozycja bo się odsunął w bok dając mu layup bez contestowania😄😂

Raz -gwizdek byl na siakamie. Dwa - co zrobił Boucher ? Popchnal? Możesz pokazać mi filmik z twoim jak to mówisz popchnięciem? Na moim filmiku czegos takiego nie ma. Stary jak masz tak ze mną gadać i wymyślać sobie popchnięcia, to odbij. Już głupszego toku myslenia nie mogles obrać. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wedlug zasad musisz stac w defensywnej pozycji, pozycja bokiem to nie jest pozycja defensywna do gracza ofensywnego

tak jak juz pisalem kazdy sedzia sedziujacy na jakimkolwiek poziomie ci to powie

tak w tej akcji co wstawiles boucher go popchnal, zobacz sobie skrot akcji Embiida z tego meczu

probowal sie odsunac ale koniec koncow sie odsunal

anyway nie mam zamiaru walczyc z wiatrakami, Embiid rozpierdala w kazdym aspekcie gry i dostaje zasluzone osobiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ibb.co/c3b6X7N

Jeszcze raz. zrobiłem screenshot dla ludzi jak ty, ktorzy są slepi. W momencie screenshota, jest jeszcze PRZED kontaktem, a Siakam stoi JUŻ dwiema Stopami w miejscu. W dodatku przed kółkiem. 


powiedz mi teraz co jest nielegalnego w tej postawie defensywnej. Nisko na nogach, stopy wbite w podłogę, wszystko to jest już wykonane PRZED kontaktem. Jesli mi powiesz teraz ze w defensywie żeby bronić pralnie musiesznmieć zawsze stopy skierowane prosto do obrońcy, inaczej jest faul to chyba zwariuje :D 

 

a z tym popchnieciem bouchera to do teraz nawet nie wiem o co chodzi, wstaw filmik z tej akcji gdzie widac odepchnięcie widmo. A może najadłeś się grzybów ? 
 

lubie se podyskutować ale jak masz dalej mi wmawiać bzdury ze Siakam tutaj fauluje to wytłumacz nam na czym polega ta twoja słynna defensywna pozycja, której Siakam niby nie zachował. Możesz se Embiida wielbić i byc nieobiektywnym ale jak daje ci na tacy dowód to weź nie rób z siebie błazna wypierając prawdę.!albo podaj nam jakaś zasadę z koszykówki której nie zachował Siakam w tej akcji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co mam skrina zrobić klatkę później jak stoi już bokiem? Ziom proszę cię kłócisz się o 50 50 gwizdek gdzie zaczynałeś od tego dyskusje że Embiid flopuje i dostaje masę gwizdków 

Petty shit

Screenshot-20220420-053900.jpg

oDePcHnIeCIE WiDmO mOzE SiE nAjAdLeS gRzYbOw

Sama ta kompilacja z faulami gdzie sam komentator mówi że Embiid był faulowany w akcjach które mają niby być flopami do tego jest to komentator Raptors... 

No to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kubbas napisał:

No i co mam skrina zrobić klatkę później jak stoi już bokiem? Ziom proszę cię kłócisz się o 50 50 gwizdek gdzie zaczynałeś od tego dyskusje że Embiid flopuje i dostaje masę gwizdków 

Petty shit

Wow. Ręce opadają mi jak Siakamowi. 
 

Klatkę później to jest juz Po (zainicjowanym przez Embiida) kontakcie. I Odsuwa mu się tam w bok, bo daje mu po prostu punkty za free. Natomiast  Przed kontaktem, stoi nisko na nogach w miejscu, to jest legalna defensywna postawa. Masz wszystko Czarno na białym, ale mimo to będziesz się wypierał, twoja sprawa. 

Pokaz mi odepchnięcie a nie kładzenie ręki na plecach, jak mam k**** zobaczyć odepchnięcie na zdjęciu. I skoro już tam było odepchnięcieBouchera , to czemu za odepchnięcie które było wcześniej,  w trakcie kozlowania, Siakam dostaje faul a Embiid dodatkowy osobisty ? Wytłumaczysz mi to? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kubbas napisał:

Masz rację, Embiid ani razu w tym meczu nie był faulowany

Trzymaj się tam cholera jasna

Co, Zabrakło już pomysłów na wymyślenie zasad które nie istnieją ? Coś nie odpowiedziałeś mi czy mogę miec Stopy bokiem do obrońcy jak go kryje, czy muszę zawsze idealnie prostopadle do niego stać ustawionym? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Eh @Kubbasspecjalnie dla ciebie odpaliłem tv nagrałem raz jeszcze ujęcie z góry i wrzuciłem na yt. Jesli wg ciebie to jest 50/50’call w playoffs, to jakieś inne zasady koszykówki mnie uczyli przeZ całe życie
 

 

Typ stoi poza trumną, w momencie kontaktu stoi już w miejscu, nie wykonuje gwałtownych ruchow, nie skacze, nie macha rękami, a  jak Embiid w niego wbiega to mu się jeszcze z drogi usuwa i odsuwa lewa rękę i chowa za siebie, żeby czasem nie dostać gwizdka z dupy. 😀jak ty chcesz tą decyzje obronić? 
 

 

Moim zdaniem akurat tu prawidłowy gwizdek, bo Siakam nie zajął pozycji obronnej przed rozpoczęciem dwutaktu... I słusznie uciekał, ale jednak nie zdążył uciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Moim zdaniem akurat tu prawidłowy gwizdek, bo Siakam nie zajął pozycji obronnej przed rozpoczęciem dwutaktu... I słusznie uciekał, ale jednak nie zdążył uciec.

A co ma pozycja obronna przed rozpoczęciem dwutaktu do gadania? Gdy Embiid zaczyna dwutakt jest półtorej metra od siakama. Jest obowiązek zajęcia pozycji obronnej gdy przeciwnik jest dwa metry od ciebie ? Co ty wymyślasz ? Zajął pozycje obronna przed zderzeniem, czy nie ?

 Wrzuciłem screena, gdzie widac że zajął. zdefiniujcie wreszcie tą tajemniczą pozycje obronna, bo dla mnie ze screena co wrzuciłem i tego filmiku stanął już w miejscu ZANIM Embiid się z nim zderzył. Co jest nieprawidłowego w pozycji obronnej ze screenshota, który wrzuciłem? Stopy na ziemi, przed kółkiem, ręce nie „wystają”. Czego jeszcze chcecie żeby to była prawidłowa pozycja obronna? Ma się położyć na ziemi? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

A co ma pozycja obronna przed rozpoczęciem dwutaktu do gadania?

Przepisy - już to wałkowaliśmy z @lorak & Co przy okazji finałów Lakers - nie chce mi się kolejny raz - ale chodzi o to, ze gdyby Embiid kozłował jeszcze to byłaby to poprawna pozycja, ale on już miał piłkę w ręce w 1 kroku dwutaktu. Oczywiście nie zmienia to faktu, ze w innych przypadkach gwizdki są jak za dotknięciem, ale w drugą stronę już nie i to chyba clue całości, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2022 o 10:39, BMF napisał:

poprawiłem*

Wkradła Ci się literówka. 

 

nie piekny, tylko ulany, skilled grubas aparycja przypominajacy typowego kloca "C" z 90s ktory kazdy kontakt sprzedaje padem jak domki w czeczenii. Doloz do tego grubawego, liniejacego brodatego lisa ktoremu licza kontakt z urosnietym zarostem jako border FF1. 

: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.