Skocz do zawartości

Playoffy 2022 random shit


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Kubbas napisał:

Hahahah

Trochę może tak

Ale co myślisz że Grizz maja szanse z GSW? Wątpię 

Suns tez to wezmą pewnie w 5 albo 6

Giannis się przejedzie po Celtics, Brown ma kontuzje Tatum wrócił do bycia klasycznym Tatumem

Sixers mogą powalczyć jak Embiid wróci na co się nie zanosi bo ma moc grać w masce w g4 dopiero 

Nie ma się co oszukiwać widzisz tu inne scenariusze?

Runda na przeczekanie finały konferencji za to będą kozackie

widzę inny scenariusz chociażby w serii Celtics. 
Może masz racje ale nie sadze żeby takie Dallas stawiło mniejszy opor niz Pelicans a ich serią się jakoś jarałeś :)

Nie sądzę też żeby Sixers nawet bez Embiida wypadli gorzej w serii przeciw Heat, niż takie Hawks. Tak samo Celtics powinni po- stawić się bardziej niż takie Chicago, którym po jednym winie się jarałeś.


takie Memphis gsw niezaleznie od tego ze jest jeden faworyt tez nie zapowiada się na nudną serię. 


A to co napisałeś o Tatumie po pierwszym meczu mógłbym spuentować tak „Kubbas wrócił do bycia klasycznym Kubbasem po G1” ;) 

 

przesadzasz :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś ostatnio w temacie Suns się wypowiadałem na temat overreactingu po jednym meczu serii ;D

 

Racze jedyna pewną serią jest PHX DAL, imo mavs urwą max 1 mecz.

MIA PHI pewnie też bez niespodzianek, ale tutaj jakoś pewności nie mam. Reszta będzie zacięta, każdy mecz i cała seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontuzji ciag dalszy - kerr na pomeczowej konferencji potwierdzil,ze gp2 ma zlamany lokiec

w studio po meczu barkley powiedzial,ze nie uwaza by brooks mial opinie ,,dirty player`` z czym sie nie zgodze,bo gosciu gra mega fizycznie i nie czysto

 

Edytowane przez jordan20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jordan20 napisał:

w studio po meczu barkley powiedzial,ze nie uwaza by brooks mial opinie ,,dirty player`` z czym sie nie zgodze,bo gosciu gra mega fizycznie i nie czysto

Gra fizycznie, ale nigdy przedtem nie został wyrzucony za flagrant faul, więc nie wiem z czego wyciągnąłeś te wnioski, że to ,,dirty player``.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Barkley to do tej pory nie wie gdzie gra 1/4 graczy, widać to było po "Who he play for" nie wyciągałbym z jego tez żadnych wniosków, możliwe, że pomylił ludków

No ale jednak tam pytają o samych ogórków, ja zwykle trafiam może z jednego, no ale ja nie gram w beGM.😉 Ogólnie z tego składu jedynie Kenny mnie irytuje próbami bycia na siłę anty-reszta i próbą usprawiedliwiania głupich zachowań/sytuacji. Barkley wali często babole ale przynajmniej nie bawi się w poprawność polityczną jak lubi to robić pozostała dwójka ex-grajkow w studio.

Btw: Na NBA replay net są wrzutki z "Inside the NBA" podczas PO i zwykle kilka dni wiszą zanim zablokują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant po przegranych PO za to rozbija się po Europie i ogląda Euroligę. Najpierw był w Monaco, a wczoraj oglądał rewanż Olympiakos - Monaco. Poleciał dla swojego kolegi Mike'a Jamesa, z którym grał w zeszłym sezonie w Nets. Przy okazji też zapoznał się z grecką atmosferą na trybunach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Wyparlo napisał:

Durant po przegranych PO za to rozbija się po Europie i ogląda Euroligę. Najpierw był w Monaco, a wczoraj oglądał rewanż Olympiakos - Monaco. Poleciał dla swojego kolegi Mike'a Jamesa, z którym grał w zeszłym sezonie w Nets. Przy okazji też zapoznał się z grecką atmosferą na trybunach.

https://pbs.twimg.com/media/FR_7adOXwAAWWew?format=jpg&name=large

Edytowane przez jordan20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.