Skocz do zawartości

Klepsydra dla naszego kolegi Elda


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

- po pierwsze założenie było takie aby za cała uzbieraną sumę kupić wieńców i zniczy ile się da, ale po przemyśleniu, to może nie jest najlepszy pomysł, bo jeśli suma okaże się pokaźna, to nie wiem czy przeznaczanie wszystkiego akurat na to jest najlepszym wyjściem - dlatego przychylam się do ideii aby kupić wszystkiego wystarczającą ilość (co nie znaczy mało) a resztę przelać na dzieciaki z problemami sercowymi, na pewno odpowiednio wyselekcjonujemy zbiórkę aby środki jak w największym stopniu trafiły do potrzebujących

Kiedy robiliśmy nasz wirtualny zlot w BeGM i zbieraliśmy przy okazji na cel charytatywny, to również Eld dołożył się tam ładną kwotą, więc myślę że z pewnością byłoby mu miło, gdybyśmy część tej kwoty wydali na jakiś cel charytatywny. Też myślę, że jeden wieniec od naszej społeczności będzie wystarczający, a nadwyżka po prostu pójdzie na cel charytatywny.

@ignazz co do celu, to myślę, że chyba @Szulim ze względu na bliższy kontakt z Eldem i pewnie jakąś tam wiedzę o jego chorobie, powinien go wskazać, bo chyba dobrze by było gdybyśmy wsparli kogoś, kto choruje na coś podobnego, na co chorował Eld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber niestety Eld nie chciał za bardzo się opowiadać o swojej chorobie, więc szczegółów większych nie znam, ale było to coś związanego z sercem

więc to co napisał @LeweBiodroSmoka aby np dać na dzieci które mają problemy sercowe byłoby myślę bardzo dobrym kierunkiem 

jeśli @fluber masz jakąś zbiórkę albo kogoś to możemy zrobić przelew właśnie we wskazane miejsce - tak jak robiliśmy podczas zbiórki online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

@fluber niestety Eld nie chciał za bardzo się opowiadać o swojej chorobie, więc szczegółów większych nie znam, ale było to coś związanego z sercem

więc to co napisał @LeweBiodroSmoka aby np dać na dzieci które mają problemy sercowe byłoby myślę bardzo dobrym kierunkiem 

jeśli @fluber masz jakąś zbiórkę albo kogoś to możemy zrobić przelew właśnie we wskazane miejsce - tak jak robiliśmy podczas zbiórki online

https://www.siepomaga.pl/serduszko-matyldy 

O tej zbiórce wiem ze jest sprawdzona i chyba spełnia kryteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siemaneczko, potrzebowałem trochę wytchnienia po tym wszystkim i dzisiaj tak średnio ogarniałem, przepraszam za brak aktywności

nie zmienia to faktu, że chciałbym serdecznie podziękować, za wszystkie wpłaty, zebraliśmy już 600zł, także na pierwotny cel uzbieraliśmy z nawiązką, tak naprawdę w ciągu 1.5 dnia

chciałbym aby zbiórka potrwała do końca miesiąca, także z tego miejsca przypominam dane do przelewu:

 

Cytat

numer konta (Credit Agricole) - 24194010764656011800000000 - Roland Zymuła

przelew proszę nazwać - Zbiórka dla Elda + swój nick z forum

 

Celem naszej zbiórki jest aukcja dla małej Matyldy:

Cytat

 

jest to nasz jedyny cel zbiórki, na wieńce i znicze już uzbieraliśmy

 

jeśli ktokolwiek z Was nie odczuwa potrzeby aby się zrzucić do forumowej zbiórki, to może równie dobrze wpłacić coś bezpośrednio przez stronę siępomaga, nie ma to żadnego znaczenia, okażmy wsparcie w tej chwili

najbardziej cieszą mnie jednak wpłaty od forumowiczów z którymi nie było mi zwykle po drodze, serdecznie Wam wszystkim dziękuję w imieniu Matyldy jak i wszystkich Darczynćów (i zaraz powysyłam obiecane PMy)

LBS

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Celem naszej zbiórki jest aukcja dla małej Matyldy:

LBS nie wspomniał, że oczywiście część kwoty pójdzie na wieniec i znicze na grób Elda. Pozostała część (jak widać będzie solidna nawiązka), tak jak zostało to wspomniane, przeznaczona zostanie na zbiórkę charytatywną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

LBS nie wspomniał, że oczywiście część kwoty pójdzie na wieniec i znicze na grób Elda. Pozostała część (jak widać będzie solidna nawiązka), tak jak zostało to wspomniane, przeznaczona zostanie na zbiórkę charytatywną.

wspomniałem, że na pierwotny cel uzbieraliśmy już z nawiązką :)

ale to prawda, w tym momencie zbieramy tylko na Matyldę i wypada to podkreślić, na wieniec i znicze uzbieraliśmy w jakieś 8h, także ukłony, Moi Drodzy 

e: zedytowałem jeszcze tamtego posta

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże...

Wszedłem na forum zeszłej nocy po dłuższej przerwie i - nie ukrywam - miałem problem z zaśnięciem. Dziś przez cały dzień też chodzi mi to ciągle po głowie.

Na forum udzielam się śladowo, ale kiedyś zapytałem zdaje się o coś czy wrzuciłem jakiegoś posta, @Eld wtedy z pełną kulturą i bardzo wyczerpująco mi odpisał. Z czasem stał się moim ulubionym userem e-nba i zawsze naturalnie kojarzył mi się z tym miejscem. W miarę możliwości czytałem jego każdy wpis o NBA.

Okrutny jest los, a forum niewątpliwie straciło jeden ze swoich symboli ostatnich lat.

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam Was serdecznie, zbliża się koniec miesiąca, więc chciałbym podsumować naszą zbiórkę

udało się uzbierać 1079zł z 19 wpłat, po mojej ostatniej wrzutce z numerem konta liczba przelewów mocno spadła, ale na przykład mieliśmy jedną wpłatę w wysokości aż 300zł od jednego usera (wielki szacunek) ostatnio jednak znowu dwie osoby przelały łącznie 90 zł, widać, że niektórzy dowiadują się o wszystkim z opóźnieniem dlatego postanowiłem przedłużyć zbiórkę do 4 kwietnia (poniedziałek po zlocie) po tym terminie podliczę wszystko raz jeszcze i wyślę wszystkie pieniądze osobie kompetentnej, która to przeleje na stronę siepomaga i aukcje dla Matyldy

aktualnie @Szulim już ogarnia wieniec, znicze można kupić na miejscu myślę, od tej powyższej kwoty odliczymy klika stówek na wizytę u Elda, reszta, tak jak było mówione w całości idzie na Matyldę

także jeszcze raz:

Cytat

numer konta (Credit Agricole) - 24194010764656011800000000 - Roland Zymuła

przelew proszę nazwać - Zbiórka dla Elda + swój nick z forum

Celem naszej zbiórki jest aukcja dla małej Matyldy:

Cytat

jest to nasz jedyny cel zbiórki, na wieńce i znicze już uzbieraliśmy

 

jeśli ktokolwiek z Was nie odczuwa potrzeby aby się zrzucić do forumowej zbiórki, to może równie dobrze wpłacić coś bezpośrednio przez stronę siępomaga, nie ma to żadnego znaczenia

dziękuję serdecznie wszystkim Darczyńcom no i zapraszam do Krakowa na zlot (1-3 kwietnia) miejsca do spania jest opór

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie dorzucilem jeszcze raz, do zbiorki na siepomaga od Elda. 

nie bede wysylal do was bo z UK za duzo zabawy wazne ze kasa pojdzie dla dziewczynki

pozegnajcie naszego kolege godnie panowie, szkoda ze nie bede mogl uczestniczyc niestety w Polsce bede troche pozniej 1 maja.

salut Eld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.