Skocz do zawartości

Trade Deadline 2k22


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

zostało mało czasu, więc chyba przyda się taki temat

na początek prawdziwa "bomba"

"REPORT: The 76ers made an offer of Ben Simmons and Tobias Harris for John Collins, Bogdan Bogdanovic, and 3 1st-round picks.

The Hawks weren’t interested. 

(via The Action Network)"

trzeba przyznać, że Morey aktualnie znajduje się na niezidentyfikowanej orbicie

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Morey przeholował i teraz próbuje minimalizować straty. 

Po tym jak Kingsi odpuścili bo uznali, że Philla chce za dużo wydaje mi się, że zamiast iśc w kierunku win win ( czyli i Simmons zadowolony i Philla - oczywiście w miarę możliwości)  to Philla chce jeszcze ugrać, choć każdym meczem pokazują, że BS nie jest elementem koniecznym do odniesienia sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

REPORT: The 76ers made an offer of Ben Simmons and Tobias Harris for John Collins, Bogdan Bogdanovic, and 3 1st-round picks.

The Hawks weren’t interested. 

(via The Action Network)

Wow :) ma rozmach

Podejrzewam, że Hawks mogliby nie chcieć oddać samego Collinsa za Bena obecnie. 

Jakieś inne ploty, kto może zmienić zespół? Coś mi mignęło m.in. że Valanciunas może być oddany.

Poza tym standardowo Turner, i czuję skończy się jak zawsze. 

Grant? Ktoś z Kings? Ktoś z Rox? Knicks? 

Ciekawe, czy Lakers coś skleją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, matek napisał:

Grant

Jerami Grant, wherever he lands, is looking for a primary role and a 4-year, $100M extension this summer.

(via @TheSteinLine, https://t.co/lOqjCzgZ9U) https://t.co/L6eUDBuzaf

na szczęście jest tylko graczem i nie ma zbyt dużo do gadania, przynajmniej jeśli chodzi o jego przyszła rolę na parkiecie, niemniej przyszly pracodawca pewnie musi się liczyć z extension na tym pułapie jeśli chce go zatrzymać

podobno cena to 2x 1st lub 1st z topu loterii, Grantowi zostało jeszcze 1.5 roku umowy

6 minut temu, matek napisał:

Ciekawe, czy Lakers coś skleją.

Lakers oferowali THT + Nunn + pick bodaj 2027 (ale z głowy pisze)

Detroit odrzuciło oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem on znajdzie przed deadlinem jakiegos nowego pracodawcę.

Kingsi mają już ten obwod wypełniony zawodnikami tańszymi ( Davis, Mitchell) i z innymi skillami,  wydaje mi sie, że nie jest już tak potrzebny jak w poprzednim sezonnie, czy jak na początku. Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaskoczenia nie ma, tak jak zapowiadono Kings nie chcą wymieniać Foxa i Haliburtona (brawo Kings), zwłaszcza Holmes powinien być tu łakomym kąskiem, może też i Barnes, choć jego i Hielda wymieniają już z trzeci sezon 

1 godzinę temu, Raven2156 napisał:

THT poważny i rozchwytywany asset w rękawie Lakers... Istny Game Changer :) 

no ba, w końcu to w głównej mierze przez niego LAL odpuścili Caruso, kto by nie chciał mieć u siebie takiego grojka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kcp78 napisał:

Holmes to wafel, a nie 'łakomy kąsek'. Jest jakiś s5 center w nba, który gra wiekszy piach w obronie?!...

to się pytasz czy sam wiesz? 

gość miał przez ostatnie dwa sezony pozytywne wskaźniki,  dobrze sparowany może być mega użyteczny, zresztą jako kibic Pistons powinieneś wiedzieć, żeby nie robić peta z każdego tylko dlatego że gra w gównoteamie

16 minut temu, kcp78 napisał:

Co do pistons, nikt u nas nie ma ciśnienia na trejdowanie Granta...

fajnie, tylko sam Grant nie chce już dla was grać, a to ostatni dzwonek by go korzystnie opylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to się pytasz czy sam wiesz? 

gość miał przez ostatnie dwa sezony pozytywne wskaźniki,  dobrze sparowany może być mega użyteczny, zresztą jako kibic Pistons powinieneś wiedzieć, żeby nie robić peta z każdego tylko dlatego że gra w gównoteamie

fajnie, tylko sam Grant nie chce już dla was grać, a to ostatni dzwonek by go korzystnie opylić

ale to nie ma zadnego znaczenia (przynajmniej dla mnie), w jakim teamie gra holmes. on jest po prostu tragiczny po bronionej stronie parkietu (a w ataku jest co najwyzej solidny), ergo - sformulowanie 'lakomy kasek' raczej do niego nie pasuje...

nie jest prawda to, co piszesz. grant nigdy nie powiedzial, ze nie chce dla nas grac (a przynajmniej ja nic na ten temat nie slyszlaem). komunikat 'jesli bedziecie mnie trejdowac, to sprobujcie mnie ulokowac w teamach: ...' nie jest rownoznaczny z zadaniem 'wymiany'...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

on jest po prostu tragiczny po bronionej stronie parkietu...

nie mówię, ze jest dobry, ale patrząc obok kogo musi biegać, to nie uważam aby to przekreślało jego kariere, zwłaszcza w lepszej organizacji, gość jest ofensywną bestią, którą solidny playmaker mógłby odpowiednio wykorzystać

4 minuty temu, kcp78 napisał:

nie jest prawda to, co piszesz. grant nigdy nie powiedzial, ze nie chce dla nas grac (a przynajmniej ja nic na ten temat nie slyszlaem).

no chyba nie jesteś aż tak naiwny, od prawie 2 miesięcy wszyscy robią z Granta największy target TD, teraz leczy 2 miesiąc już c*** wie jaki uraz, jak go ześlą do d-league by się ograł to zaraz łapie covid

Grant wygrał w 2 sezony 18 spotkań dla Pistons, jeat w prime i pewnie chciałby jednak powalczyć o coś więcej, Pistons nie zbawi ani on, ani kontrakt jakiego oczekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pojawiło się info, że Kingsi jednak będą probować przechwycic Tobiasa Harrisa.

 Mnie to wygląda jednak jak jakieś podchody pod Simmonsa. Nagle przed meczą z Philla idzie info, ze ostatecznie rezygnują, teraz mówi się, ze tylko Harris.

Wcześnie było info ze sondują ogarnac obu.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no chyba nie jesteś aż tak naiwny, od prawie 2 miesięcy wszyscy robią z Granta największy target TD, teraz leczy 2 miesiąc już c*** wie jaki uraz, jak go ześlą do d-league by się ograł to zaraz łapie covid

Grant wygrał w 2 sezony 18 spotkań dla Pistons, jeat w prime i pewnie chciałby jednak powalczyć o coś więcej, Pistons nie zbawi ani on, ani kontrakt jakiego oczekuje

a co ma piernik do wiatraka (co mi tu wyjezdzasz z moja, rzekoma 'naiwnoscia')?! - ty masz wyrazne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. powtorze - grant nigdy nie zazadal trejdu z pistons. period! i jego uraz nie jest 'c*** wie jaki' - konkretnie wiadomo, co mu bylo, i jak do tego doszlo. a mi osobiscie jest obojetne, czy grant u nas zaostanie. wszystko jest kwestia ceny. jesli weaver uzna, ze 'paczka' za niego jest 'uczciwa', to go wymieni. ale nikt cisnienia u nas na to nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

co ma piernik do wiatraka (co mi tu wyjezdzasz z moja, rzekoma 'naiwnoscia')?! - ty masz wyrazne problemy z czytaniem ze zrozumieniem

wybacz, może po prostu śmieszy mnie to co piszesz, bo sam widzę to zupełnie inaczej

skoro dla Ciebie normalną sytuacją będzie fakt, że za rok stracicie go za darmo lub oddacie za ochłapy, to gratuluje Tobie optymizmu, ale sam widzę to inaczej,inaczej widzi to też inny kibic Pistons, ale być moze on nie siedzi teraz w gabinecie obok Weavera, bo trochę tak to wygląda jakbyś miał jedyne słuszne info

napisałem jaka jest sugerowana cena za Granta, imo nie jest ona niska, dlatego też nie uważam abym musiał się Tobie z czegoś tu tłumaczyć, a wnioski typu "wszystko jest kwestią ceny" wyciągnie i 12latek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.