Skocz do zawartości

Czy forum żyje?


venglas

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,
Wszedłem sobie tutaj pod długiej przerwie, bo robię porządki w zakładkach, tak mnie natchnęło żeby zapytać... Forum jeszcze żyje?
Wszystkie fora z jakimi miałem doczynienia, funkcjonują na zasadzie archiwum, mało użytkowników, świeci wszędzie pustkami. Niby na grupach na fb jest masa ludzi, ale to już nie to samo co nostalgiczne czasy postów na formu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2021 o 14:26, venglas napisał:

Hejka,
Wszedłem sobie tutaj pod długiej przerwie, bo robię porządki w zakładkach, tak mnie natchnęło żeby zapytać... Forum jeszcze żyje?
Wszystkie fora z jakimi miałem doczynienia, funkcjonują na zasadzie archiwum, mało użytkowników, świeci wszędzie pustkami. Niby na grupach na fb jest masa ludzi, ale to już nie to samo co nostalgiczne czasy postów na formu.
 

Zagraj w beGM to się dowiesz. 

Memphis do wzięcia czy clippers.  Nie pamietam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2021 o 14:26, venglas napisał:

Hejka,
Wszedłem sobie tutaj pod długiej przerwie, bo robię porządki w zakładkach, tak mnie natchnęło żeby zapytać... Forum jeszcze żyje?
Wszystkie fora z jakimi miałem doczynienia, funkcjonują na zasadzie archiwum, mało użytkowników, świeci wszędzie pustkami. Niby na grupach na fb jest masa ludzi, ale to już nie to samo co nostalgiczne czasy postów na formu.
 

Żyje, ale szczerze to ja Ciebie nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Zagraj w beGM to się dowiesz. 

BeGm to nie forum bo choć generuje dużo aktywności to tak naprawdę angazuje 20 userów?

 

W dniu 12.12.2021 o 14:26, venglas napisał:

Forum jeszcze żyje

Forum żyje ale tak naprawdę niewiele jest dopływu świeżej gry bo młodzi raczej wolą wypowiadać się na fb a i samo NBA nie jest mega popularne w Polsce więc ogólnie coraz mniej aktywnych użytkowników no chyba ,że pojawia się jakieś napięcie jak Blazers i Lillard to nagle z 5 stron dyskusji sie rozwinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

BeGm to nie forum bo choć generuje dużo aktywności to tak naprawdę angazuje 20 userów?

 

Forum żyje ale tak naprawdę niewiele jest dopływu świeżej gry bo młodzi raczej wolą wypowiadać się na fb a i samo NBA nie jest mega popularne w Polsce więc ogólnie coraz mniej aktywnych użytkowników no chyba ,że pojawia się jakieś napięcie jak Blazers i Lillard to nagle z 5 stron dyskusji sie rozwinie

29 userow i drugie tyle osób postronnych. To więcej niż aktywnych userow spurs jazz i Denver ( razem )

A dramy mamy all time i o to mi chodziło. Emocje krew piach i prochy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeGM teraz się uruchamia bo zaraz mamy głosowania na 1 trymestr sezonu. W forum głównym poczytasz o wspaniałościach Shaia Trae lub innych herosach typu Mobley który swoimi blokami zmienia ligę co noc i w tym micro klimacie jest fajna nisza do zagospodarowania. Ale zgadzam się z Tobą ze coraz bardziej odchodzimy od analitycznych dysput na poziomie.  Lubię wchodzić w tematy suns jazz czy Denver bo tam mam dużo merytoryki ale to wyjątek od reguły. Ale beGM kocham całym sercem bo to potężny eksperyment socjologiczny moim zdaniem 

A dla kolegi wyżej dodam tylko ze w grze wszystko się może zdarzyć i Klay może wygrać serie w PO bez nogi. 

Gorąco polecam i nasze forum i grę w której najgorszym wyzwiskiem jest tekst ze traktujesz grę jak roto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Żyje, ale szczerze to ja Ciebie nie pamiętam :)

Nic dziwnego, wystarczy, że popatrzysz na moją aktywność. Niby kupe lat już tutaj jestem, a jednak mało sie udzielałem 😃

Ale pamiętam, że 2013-14 to był tutaj całkiem spory ruch

Edytowane przez venglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wujek Wójcik napisał:

Venglas to był sarkazm, a czas piłki w tym kraju jest od zawsze na zawsze, niestety...

Sarkazm, czy nie - wszystko się zgadza. Masz rację, ale w 90' było dużo więcej fanów koszykówki chociażby dlatego, że NBA było w telewizji publicznej. Nie ma też co się okłamywać, ze ma to realny wpływ na zainteresowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, venglas napisał:

Sarkazm, czy nie - wszystko się zgadza. Masz rację, ale w 90' było dużo więcej fanów koszykówki chociażby dlatego, że NBA było w telewizji publicznej. Nie ma też co się okłamywać, ze ma to realny wpływ na zainteresowanie. 

Nie bez znaczenia był też fakt że nasza repra zajęła 7me miejsce na turnieju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy TV ma nadal realny wplyw na popularnosc czegokolwiek, mam wrażenie, że może wśród naszych rodziców i nas tak, ale nie wśród pokolenia tic toca i dzieciakow ktorzy, zyją w necie i mają beke z pilota do telewizora. Nasza siatka miala sukcesy czy jest na nią boom ciężko mi stwierdzić, a było jej sporo i nadal jest w TV patrząc na inne dyscypliny (pomijam piłkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wujek Wójcik napisał:

Nie wiem czy TV ma nadal realny wplyw na popularnosc czegokolwiek, mam wrażenie, że może wśród naszych rodziców i nas tak, ale nie wśród pokolenia tic toca i dzieciakow ktorzy, zyją w necie i mają beke z pilota do telewizora. Nasza siatka miala sukcesy czy jest na nią boom ciężko mi stwierdzić, a było jej sporo i nadal jest w TV patrząc na inne dyscypliny (pomijam piłkę).

Niby tak, ale tu bardziej chodzi o łatwy i tani dostęp do sportu.

NBA obiektywnie patrząc nie jest tanie.

Nie każdego stać na wydatki rzędu kilkuset zł 

Kiedy kosz był w TVP czy tvn nawet na dsf, łatwiej bylo się zarazić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał:

basket traci bo jeśli dzieci nie grają w gierki to teraz rodzice wysyłają na szermierkę oraz konno a basket to typowy sport podwórkowy 

Grają ale te online :D
Wydaje mi się, że jakby w TV leciało NBA to samo to by rzeczywiście jakoś mega nie pomogło w promocji tego sportu. Ale jeśli już mięlibyśmy w NBA kogoś takiego jak Robert w piłce to by się coś na pewno ruszyło.
Ale tutaj już wszystko lezy u podstaw. Brak szkółek, mało klubów, i tak możnaby wymieniać.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.