Skocz do zawartości

Draft 2022


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem sobie kilka meczów bo zarówno Holmgren jak i Banchero mnie ciekawili ale jak na razie to średnio mi się ich gra podoba. .Zwłaszcza Banchero tracący sporo kilo co mecz przy intensywnym poceniu budzi moje spore wątpliwości. W teorii ich skillset jest unikatowy . W praktyce to może się nie przełożyć na NBA gdzie gra sie mocniej szybciej intensywniej i taki Banchero może kondycyjnie nie dac rady a Holmgren być przestawiany jak kukiełka

Z innej strony to sezon gdzie nr 1 dość często zaliczają wpadki i trudno powiedzieć kto będzie za chwile nr 1 w NCAA

Końcówka meczu Purdue-Rutgers

Ivey z Purdue może być niezłym graczem. Powinien iść w TOP5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby pięknie. Jak ma razie dość dobrze sobie radzi w Baylor. Był z nim wywiadw Basket Office i na pytanie czy zrobi "one and done" wymijająco odpowiedział, że będzie robił wszystko aby się dostać do NBA i nie chciałby na tę chwilę wracać zbytnio do Europy.

Ciągle u nas mówi się jeszcze o Balcerowskim, ale za rok 22 lata już mu stuknie a to obniża trochę pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa o drafcie w grudniu to nadal troche wróżenie z fusów. 

March Madness zazwyczaj wszystko zmienia. 

Co do Balcerowskiego to wierze coraz minej, już bardziej widzę drogę przez Europę, a nie przez Draft, ale nadal nie sądze, żeby to grał w stałym rosterze drużyny NBA, tylko raczej migrujący miedzy NBA a G-League.

A Sochan to w ogóle nawija po Polsku, czuje jakiś feeling z Polską, czy tylko ma polskie korzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robaq napisał:

Sochan to w ogóle nawija po Polsku, czuje jakiś feeling z Polską, czy tylko ma polskie korzenie?

ma matkę Polkę, która go samotnie wychowywała u nas, w Małym Imperium

fajnie się patrzy na tego dzieciaka

jeszcze tu kilka opinii:

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Robaq napisał:

coś więcej o jego połączeniu z PL

Sochan urodził się w Stanach Zjednoczonych, a wychował w Anglii[2][3]. Pochodzi z rodziny związanej blisko ze sportem - matka Aneta Sochan była koszykarką Polonii Warszawa[2], dziadek Juliusz Sochan koszykarskim działaczem[4], a pradziadek Zygmunt Sochan piłkarzem Warszawianki[5].

byłem pewien, że wychowywał się w Polsce, tak czy inaczej nie ma absolutnie żadnego powodu, by nie traktować go jak swojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, debiut miał w lutym przeciw Rumunii. Wpisać mu mogli Anglika, ponieważ on sam mówił, że ma trzy obywatelstwa Polskie, Angielskie oraz Usańskie. Na stronie Baylor jest o jego grze dla Polski, na realgm jest jako Anglik/Polak. Nbadraft za to błędnie ma jego 'hometown' zapisane jako Polska.

2 minuty temu, kcp78 napisał:

polskim*

Wiem, zawsze robię ten błąd, z automatu u mnie z dużej idzie od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie.. Czyli dla USA wpisane ma brytyjskie bo pewnie daje mu to jakies plusy ale z jego punktu widzenia jest Polakiem. Tak czy siak jeśli Baylor będzie grało jak teraz to on ma prawie pewnie TOP 20 draftu w przyszłym roku . Już teraz widuje go ok 20-25 miejsca ale za rok. Zresztą on chyba sam nie deklaruje pójścia w tegorocznym drafcie

A z innej beczki to ten Bachero to naprawdę dla mnie dziwny przypadek. JAk on trafi kilka kg co mecz i potrzebuje ogromnych ilości wody to jak on chce wytrzymać intensywniejsze granie na poziomie NBA? Ktoś wie z czego wynika aż taka potliwość u niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, Robaq napisał:

Daje, daje, ale pójście już do draftiu 2022 to chyba przedwcześna decyzja.

Ale 2023 czy 2024 to może być i dużo wyzej. 

Ale czy celem samym w sobie jest mieć wyższy numer w drafcie czy jednak dostać sie do NBA jak najwcześniej, rozwijać się wśród najlepszych i poświęcić się w pełni koszykówce. Przyszły sezon może być podobny do tego (virus), więc szansy na grę będzie sporo. A zawsze pozostaje jeszcze terminowanie w G-league.

Sochan na tankhaton jest już w pierwszej rundzie. Na tych wszystkich mockowych serwisikach może się jeszcze nie przebijać, ale pewnie jest już mocno analizowany przez NBA. Mi się wydaje że będzie coraz wyżej. Tak w zestawieniu ze swoim kolegą Brownem, to nie macie wrażenia, że Polak lepszy? Druga sprawa to czy ten draft nie jest przeciętny po całości? Taka sobie góra, taka sobie głebia... To daje szanse na spektakularny awans jak sie będzie dobrze grało i pracowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.12.2021 o 17:55, spabloo napisał:

Ale czy celem samym w sobie jest mieć wyższy numer w drafcie czy jednak dostać sie do NBA jak najwcześniej, rozwijać się wśród najlepszych i poświęcić się w pełni koszykówce. Przyszły sezon może być podobny do tego (virus), więc szansy na grę będzie sporo. A zawsze pozostaje jeszcze terminowanie w G-league.

Sochan na tankhaton jest już w pierwszej rundzie. Na tych wszystkich mockowych serwisikach może się jeszcze nie przebijać, ale pewnie jest już mocno analizowany przez NBA. Mi się wydaje że będzie coraz wyżej. Tak w zestawieniu ze swoim kolegą Brownem, to nie macie wrażenia, że Polak lepszy? Druga sprawa to czy ten draft nie jest przeciętny po całości? Taka sobie góra, taka sobie głebia... To daje szanse na spektakularny awans jak sie będzie dobrze grało i pracowało.

Sama góra (top 4) wygląda bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spabloo napisał:

W różowych okularach to na pewno.

Smith i Holmgren mają duży upside i wysoką podłogę, a potencjał bustu dla całej czwórki jest mały. Może nie ma wśród nich przyszłego HoF, ale All Star może być więcej niż 1.

PS Sochan u Forda jest już 14-sty.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holmgren ma upside ale i spory bust potential. Jak mocniej wiatr zawieje to może go połamać 😉

Sochan fajnie wygląda, do pełni szczęścia przydała by się lepsza dynamika, bo gra trochę pod obręczą

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.