Skocz do zawartości

Nagrody 21/22 - dyskusja


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Kubbas napisał:

Eh ok twoja racja mój spokój.

luz, wolę po prostu mieć własne wnioski, ten cały ligowy establiszment mnie tylko irytuje ;)

a co do statów, tu ciekawe zestawienie samych b2b MVPs

już na koniec, bo mi wyskoczyło

nie uważasz @Kubbas, że +1600 to trochę dużo jak na kogoś kto crashuje adv stats sezon w sezon? przypominam, że w składzie był wtedy jeszcze "zdrowy" Porter

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Jenkins powinien dostać tą nagrodę. Świetnie poradził sobie z okiełznaniem tego młodego składu, do tego świetnie potrafił ustawić zespół bez swojej gwiazdy. Przypominam, że bez Moranta Grizzlies byli 20-5 w regular season.

Trochę mam wrażenie, że chcą mu wynagrodzić brak nagrody w tamtym sezonie. Ogółem jestem w stanie zrozumieć wybór Williamsa, ale w moim osobistym rankingu jest na drugim miejscu (i to niewiele przed Spo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kubbas napisał:

Także twój kontargument Simmons to mitoman słabo do mnie trafia

A to, czy ma prawo głosować wyklucza to, że jest mitomanem? :) 

Od czasu zamknięcia Grantlandu Simmons stal się ponurym, zgorzkniałym dziadem, który raczej nie wróci do dni chwały, zarówno na polu pisania jak i podcastów. Na Ringerze jedynym fajnym programem o NBA był "NBA Desktop" ale pomysłodawca już tam nie pracuje.

Jego solowe podcasty stały się polem do klepania go po plecach przez klakierów takich jak np: Kevin O'Connor, który chciałby bardzo być ichniejszym Zachem Lowe, ale im bardziej się stara, tym mniej mu to wychodzi.  

W sumie to kiedy robił serię "Book of Basketball 2.0" (2 lub 3 lata temu to było?) miał dwa dobre podcasty jakie zapamiętałem: wybierał jakąś tier listę z Zachem Lowe i przeprowadzał wywiad z Moreyem. Reszta jego programów brzmi praktycznie tak samo i nie wnosi nic nowego, poza okazjonalnymi propozycjami wymian, które fajnie się prezentują w trade machine. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Don Dżonson napisał:

A to, czy ma prawo głosować wyklucza to, że jest mitomanem? :) 

nie skumales kontekstu, przeczytaj poprzednie posty

nie bronie Simmonsa bronie tylko tego ze glosujacy kierowali sie adv statami i tak bylo potwierdzaja to wszyscy ze srodowiska glosujacych od 2 miesiecy, nawet dzisiaj ogladalem filmik gdzie Windhorst o tym mowil: (1:02)

 

i tak samo bylo wczesniej z Giannisem i jego historycznym PER co sklonilo glosujacych

ode mnie to tyle po prostu LBS nie mial racji.

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kubbas napisał:

nie skumales kontekstu, przeczytaj poprzednie posty

Skumałem, ale napisałem swoje zdanie o Simmosnie, gdzie on może kierować się podanymi przez Ciebie kryteriami przy oddawaniu głosu, ale stał się dziadem. I podawanie Windhorsta jako osoby, która mówi, że wielu coś robi bo on tak uważa do mnie nie trafia, zwłaszcza, że sam później dodał, ze głosował na Embiida i gdybym był bardziej ambitny i zadziorny, to  bym napisał, że powiedział tak, żeby usprawiedliwić to, że jego faworyt nie wygrał :)  

I żeby nie było: Windhorst ma większe dojścia w NBA niż my tu, na tym łez padole, ale moim zdaniem powinno się prześwietlić tę kastę głosujących. Pani Buttlerowa jeszcze głosuje, czy po aferze z koleżanką w ESPN został jej odebrany ten przywilej razem z prowadzeniem programu? Ilu tam jest takich dziennikarzy jak Pani Nichols, którzy robią jedno, mówią drugie, a rozumieją (lub nie) trzecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Don Dżonson napisał:

Skumałem, ale napisałem swoje zdanie o Simmosnie, gdzie on może kierować się podanymi przez Ciebie kryteriami przy oddawaniu głosu, ale stał się dziadem

nie skumales czyli bo nie pisalem o nim, podalem go jako przyklad i tego co mowil o innych glosujacych i kto wygra, dlaczego i to sie jak widac sprawdzilo

Cytat

. I podawanie Windhorsta jako osoby, która mówi, że wielu coś robi bo on tak uważa do mnie nie trafia

to kto trafia ilu jeszcze mam wymienic?xD Jackie MacMullan? wszyscy mowili ze glosujacy wybiora Jokica poprzez adv staty

Cytat

, zwłaszcza, że sam później dodał, ze głosował na Embiida i gdybym był bardziej ambitny i zadziorny, to  bym napisał, że powiedział tak, żeby usprawiedliwić to, że jego faworyt nie wygrał :)  

ale co to ma za zwiazek z czymkolwiek? czy ja tu prowadzilem dyskusje na temat tego na kogo on glosowal?

Cytat

I żeby nie było: Windhorst ma większe dojścia w NBA niż my tu, na tym łez padole, ale moim zdaniem powinno się prześwietlić tę kastę głosujących. Pani Buttlerowa jeszcze głosuje, czy po aferze z koleżanką w ESPN został jej odebrany ten przywilej razem z prowadzeniem programu? Ilu tam jest takich dziennikarzy jak Pani Nichols, którzy robią jedno, mówią drugie, a rozumieją (lub nie) trzecie? 

dobra dobra, ale ja nigdzie nie poruszalem zadnych tych tematow, takze tak jak wyzej nie skumales po prostu

dyskusja byla o tym czy wsrod glosujacych zadecydowaly adv stats, wszystkie zrodla z NBA mowia ze tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kubbas napisał:

ode mnie to tyle po prostu LBS nie mial racji.

 

"a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamie i wiem, że zawsze mam racje"

Windhorst z reszta po prostu wymyślili sobie teorię w którą uwierzyłeś, to się jak widać ładnie sprzedaje, ale co z tego skoro i tak zagłosował inaczej? Jok dostanie ponad 70% 1st plejców, jak już mówiłem - nie można śledzić całego sezonu i mysleć, ze MVP wybierane jest głównie na podstawie adv stats, Giannis też był bardxo blisko historycznego PER, a do tego jest top3 obrońca, finalnie wyprzedzi go nawet Embiid, nic się w tej teorii nie klei, bo fakty są takie

- 6 seed zrobiony bez większych problemów z finiszrm na poziomie 38/15/7

- pokonanie Embiida, Bucks na wyjeździe, 3x Dubs, 2x Heat i jeszcze kilka spoko skalpów

- top3 bilans w meczach na wyjezdach 

- granie całego sezonu bez Jamala i prawie calego bez MPJ, z Gordonem/Bartonem jako dalsze opcje

- pierwszy sezon 27/13/7 ever

- pierwszy sezon z 2000pkt 1000zb 500 ast

- jedyny MVP który nigdy nie miał obok siebie allstara

- trzy winning bloki i mega progres w obronie

- kapitalny/przecudowny ostatni mecz gdy znokautowsny przez Jacksona rozjebał w pył całe Grizz bez Moranta

i tak mogę jeszcze wymieniać, ale Józek dostanie zaraz wysypki

naprawde @Kubbas masz swoj mózg to myśl samodzielnie, mi te gamonie z US nigdy do niczego potrzebne nie były a już na pewno nie po to by wpływać na mój osąd, nie musisz sie urodzić w toalecie pod Boston Garden w czasie G7 Finałow by samemu dochodzić do logicznych wniosków

pozdro

5 minut temu, Kubbas napisał:

dyskusja byla o tym czy wsrod glosujacych zadecydowaly adv stats, wszystkie zrodla z NBA mowia ze tak.

tak, tak wszystkie źródła czyli ci co na Joka nie głosowali, to siebie znaleźli wymówkę

slabe to jest strasznie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

"a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamie i wiem, że zawsze mam racje"

nope jestem jedna z osob ktora na forum nie raz sypala glowe popiolem i przyznawala innym racje

Cytat

Windhorst z reszta po prostu wymyślili sobie teorię w którą uwierzyłeś, to się jak widać ładnie sprzedaje, ale co z tego skoro i tak zagłosował inaczej? Jok dostanie ponad 70% 1st plejców, jak już mówiłem - nie można śledzić całego sezonu i mysleć, ze MVP wybierane jest głównie na podstawie adv stats, Giannis też był bardxo blisko historycznego PER, a do tego jest top3 obrońca, finalnie wyprzedzi go nawet Embiid, nic się w tej teorii nie klei, bo fakty są takie

nope, do samego konca wyscig byl bardzo rowny nawet u bukow, dopoki obie druzyny nie znalazly sie na podobnych miejscach w konferencji i adv staty Joka staly sie jedna z niewielu rzeczy dzielacych ten wyscig bo bylo prawie wszystko na remis

Cytat

- 6 seed zrobiony bez większych problemów z finiszrm na poziomie 38/15/7

- pokonanie Embiida, Bucks na wyjeździe, 3x Dubs, 2x Heat i jeszcze kilka spoko skalpów

- top3 bilans w meczach na wyjezdach 

- granie całego sezonu bez Jamala i prawie calego bez MPJ, z Gordonem/Bartonem jako dalsze opcje

- pierwszy sezon 27/13/ ever

- pierwszy sezon z 2000pkt 1000zb 500 ast

- jedyny MVP który nigdy nie miał obok siebie allstara

- trzy winning bloki i mega progres w obronie

- kapitalny/precudowny ostatni mecz gdy znokautowsny przez Jacksona rozjebał w pył całe Grizz bez Moranta

nadal nie rozumiesz ze nie licytujesz sie ze mna i moja opinia kto powinien byc MVP, co ja mam ci teraz wyliczac dlaczego Jokic byl lepszy czy czego oczekujesz?

Cytat

naprawde @Kubbas masz swoj mózg to myśl samodzielnie, mi te gamonie z US nigdy do niczego potrzebne nie były a już na pewno nie po to by wpływać na mój osąd, nie musisz sie urodzić w toalecie pod Boston Garden w czasie G7 Finałow by samemu dochodzić do logicznych wniosków

mysle samodzielnie, nie podales zadnego zrodla a ja ci juz podalem 4, gdzie masz wyraznie zaznaczone dlaczego Jokic wygral wsrod glosujacych

jak zaczniesz podawac zrodla ktore mowia inaczej to wtedy mozemy podyskutowac bo nie podales ani jednego i jak na razie probujesz sie ze mna licytyowac kto powinien byc MVP i dlaczego jak ja o tym nie tocze w ogole dyskusji
 

takze po prostu chyba nie rozumiesz o czym toczy sie dyskusja

ja zawsze mam swoje zdanie ale zawsze opieram sie o zrodla, a to co oni mowia nie zmienia mojej opinii na temat kto powinien byc MVP, ale nie o tym sie toczy dyskusja stwierdziles ze ja zle mowie ze glosujacy pokierowali sie koniec koncow adv stats bo tak podaja wszystkie zrodla dostepne, nie mowie zle, tak bylo i podalem ci zrodla dopoki nie dasz jakiejs kontry to nie mamy o czym gadac bo nie masz zadnych kontrargumentow

1 minutę temu, Lucas napisał:

Wygrał bo był najlepszym koszykarzem NBA w sezonie regularnym, tyle. Cieszmy się po prostu. Dla mnie jednym z ważnych momentów był kapitalny mecz z Clippers.

 

 

tak zgadzam sie z tym

co nie stoi w kontrze w ogole z tym ze wedlug wszystkich zrodel w NBA glosowanie przesadzily dla wielu posiadajacych glos adv stats.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał:

co nie stoi w kontrze w ogole z tym ze wedlug wszystkich zrodel w NBA glosowanie przesadzily dla wielu posiadajacych glos adv stats.

to nie są żadne wszystkie źródła lol, wystarczy przeczytać chociażby art Hollingera na The Athletic, tak się wypowiadają ludzie przychylni Jokowi, ci nieprzychylni pitolą o adv stats, ktore nigdy nikomu nie przeszkadzaly do momentu aż do głosu doszedl Jokić, ogolnie w mediach teraz przeważa hejt na to b2b, frustracja pieniaczy jest niebywała i ten argument o adv statach jest ich koronnym - tylko dlaczego do ciula to ma być zarzut? i tu dochodzimy do konkluzji - ta dyskusja nie ma sensu, no chyba, że pokażesz mi dowód czyli wypowiedź kogoś głosującego za Serbem, mówiącego otwarcie, że patrzył w duzej mierze tylko na cyferki

tip - nie znajdziesz nikogo takiego

eot z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tip - nie znajdziesz nikogo takiego

jak na razie to ty nie znalazles nikogo co by powiedzial ze bylo inaczej

tak na szybko wklepalem w yt nastepny filmik kolejna osoba

0:55

mam ci wypisac czy angielski ze sluchu dobrze lapiesz?

tip: He won because of the advanced stats

ale spoko wszyscy sie myla, a ty masz racje nie podajac dalej zadnej kontry

chyba juz starczy, nie wiem ile mam jeszcze podac przykladow

5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał:

jak na razie to ty nie znalazles nikogo co by powiedzial ze bylo inaczej

tak na szybko wklepalem w yt nastepny filmik kolejna osoba

0:55

mam ci wypisac czy angielski ze sluchu dobrze lapiesz?

tip: He won because of the advanced stats

ale spoko wszyscy sie myla, a ty masz racje nie podajac dalej zadnej kontry

o nie Kubbas k****

ta blondi przeciez sra pod siebie od poczatku, to sa typowe przykłady walenia tez z dupy na oślep, czekaj to ja Ci znajde cytat MC Grzebienia z KS, taka to ma wartosc

mówiłem, ze EOT, nie prowokuj mnie takimi personami, bo bez względu na to co mówia ja ich nie slucham no chyba, że dla beki - jak bedziesz miał przykład o który prosiłem, to się zgłoś inaczej jest to daremne

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i takie masz wlasnie podejscie. to najlepiej nie sluchac nikogo, kto tam wg ciebie jest wiarygodny? jak Van Gundy komentuje mecz to wyciszasz?xD

jakie EOT, nie probuj uciec dalej czekam na przyklady ze bylo inaczej

to nie jest OT, to jest temat o nagrodach 21/22

w ogole to ze Windhorst ktory pierwszy poinformowal o Big3 i pierwszy przeciw Wojowi slusznie informowal ze Harden bedzie wytrejdowany za Simmons jest niewiarygodny to rowne temu kwiatkowi co napisales dzisiaj ze Horford to jest ogolnie przegryw

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, imo najlepiej nie słuchać nikogo, jakbym słuchał tego co ludzie tu pisali gdy Jok nie był jeszcze nawet allstarem, to bym musiał sie przerzucić na ping-pong

to nie jest zarzut do Cb, chcesz się tym posiłkować - nie ma sprawy, mamy po prostu inne podejście, być może kogoś przekonasz, nie wiem, ale o wiele bardziej wolałbym przeczytać co sam myślisz, zdanie tych gamoni dobrze już znam :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.