Skocz do zawartości

AGD, RTV & stuff


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja robię hot dogi na patelni., Wychodzą takie jak na stacjach benzynowych, znaczy opieczona bułka i kiełbaska-parówa.,Tylko do tego potrzebne są bułki z dziurką , oliwa w sprayu i dobra patelnia Jak chcesz robić z mokrą parówką ze zwykłej bułki to można kupić tanio taki podgrzewaczhttps://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/urzadzenia-do-hot-dogow/urzadzenie-do-hot-dogow-clatronic-hdm-3420 ,jak chcesz opiekane to już sporo drożej grill rolkowy .,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2022 o 14:30, n_i_m_h napisał:

Pany a jaki ekspres polecacie, tak do 3k około?

Delonghi, model dowolny, grupa zaparzająca w każdym  jest ta sama więc kawę czarną będzie  robił taką samą, różnią się bajerami typu ładny wyświetlacz, diody czy inoxowa obudowa. Lepszą kawę będzie robiła  Jura ale w trójce się nie zmieścisz.

 

W dniu 30.11.2022 o 14:30, n_i_m_h napisał:

wymagań to żeby jak najmniej przy nim grzebać trzeba było...czyli mycie, odkamienianie i taki inny szajs się robił automatycznie albo przez jedno kliknięcie :]

Nie ma takich  ekspresów. Każdy ekspres  trzeba myć a przede wszystkim ODKAMIENIAĆ.  W  przeciwnym przypadku będzie się psuł a smak kawy będzie się  słaby.

Każdy z ekspres ma system odkamieniania banalnie prosty, wystarczy wcisnąć przycisk i wlać odkamieniacz, po skończeniu umyć pojemnik na wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

zestaw do kuchni dla siebie do kupienia (lodówka / zmywarka / piekarnik / mikrofala), niekoniecznie najtaniej, niekoniecznie high-end.

Jakieś hinty? w lodówkach widzę samsung & LG w rankigach dominujo, słusznie?   

 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rw30 napisał(a):

coś nie tak ze zintegrowanymi? 

jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. jak dwa urządzenia zmieścisz w jednym to raczej oczywiste że jakimś kosztem. a suszarkę to tylko jak nie masz gdzie prania rozwiesić zupełnie albo małe dzieci i pierzesz 2x dziennie. tak to szkoda ubrań niszczyć

piekarnik polecam Samsung dzielony na pół ale nie marketingową ściemę z dwoma drzwiczkami droższe o 1000+ ale z podziałką w środku. rewelacyjna sprawa, nagrzewa się w kilka minut do 200

Edytowane przez Me Myself and I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Me Myself and I napisał(a):

jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. jak dwa urządzenia zmieścisz w jednym to raczej oczywiste że jakimś kosztem. a suszarkę to tylko jak nie masz gdzie prania rozwiesić zupełnie albo małe dzieci i pierzesz 2x dziennie. tak to szkoda ubrań niszczyć

@rw30 zasadniczo zastanów się czy potrzebujesz suszarke. Długo trwa suszenie i dużo prądu zużywa. Natomiast co do jakości pralko-suszarek to zrobił sie duży postęp i o ile rok temu miałem kupować oddzielnie tak teraz zamierzam kupić combo. Ważne żeby kupić z możliwie dużym wsadem. Po pracy sprawdzę ale chyba 9kg/7kg . Co do modelu nie pamiętam dokładnie nad którymi myslałem ale nie widzę różnicy miedzy samsung/lg/elektrolux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rw30 napisał(a):

aha, pralki to teraz rozumiem z suszarko się kupuje?

Suszarka w naszym klimacie to trochę zbędny gadżet ,bardziej w NYC gdzie jest wysoka wilgotność i gacie prędzej skisną niż wyschną.,U nas  teraz niszczarka jest bardziej poszukiwanym sprzętem AGD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rw30 to co koledzy mówią - Ja dolozylem do pralko suszarki, bo stwierdziłem ze to fajny bajer a w Holandii zimą ciuchy długo schną, no ale suszarkę użyłem raz żeby przetestować, zobaczyłem że program trwa 3,5h i stwierdziłem ze szkoda zachodu dla naszej dwójki, może teraz jak mamy niemowlaka czasem użyje. Jak najbardziej nie warto jak nie masz dużej rodziny :)

 

co do sprzetu typu piekarnik, nie wiem czy jest ta marka w Polsce dobrze dostępna ale w Holandii ETNA to b. dobra marka sprzętu kuchennego a mniej znana nazwa, wiec (przyjajmniej w NL) tańsza niż samsungi. 

W sumie to sam na nowym mieszkaniu potrzebuje kupić piekarnik combo ( z mikrofala , bo brak miejsca na oba urządzenia) of course wbudowany. Jak ktoś ma jakieś tipy co do takiego ustrojstwa to dawać. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.