Skocz do zawartości

Filadelfia 76ers sezon 21/22 - Ben Simmons saga


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ely3 napisał:

Z tym Benem to jednak coś nie tak albo jego agent nie ogarnia..

Najpierw Ben- mogę siedzieć cały sezon

Klub wstrzymuje wypłatę

Ben to ja może jednak wrócę ale na treningach będę olewał

Klub nakłada kary zgodnie z CBA

Kary wynoszą 2 mln.

Ben - to ja może jednak mam problemy mentalne

Klub ok to my podeślemy ci profesjonalną pomoc a na razie zgodnie z CBA zawieszamy dalsze  kary

Ben - a nie taki wał jak pozwole się konsultować

Klub - no to odwieszamy zawieszenie kar i masz kolejne 250 tys dolarów kary za każdy mecz

Ben a nie to może ja jednak spotkam się z Waszym fachowcem

 

JA rozumiem ,że Ben nie musi znać wszystkich niuansów CBA bo nawet tu na forum o NBA większośc nie ma pojęcia o tym ale od tego ma agenta. On powinien mu ustalić strategię bo za to bierzę bejmy... A tu jest najgorzej rozpisana strategia. Ona nie ma prawa się udać i Ben strzela sobie w kolano i traci pieniądze. Nic nie zyskuje

chyba zadna druzyna nie dotarla tak daleko w konflikcie z zawodnikiem zeby studiowac ciemne odmety CBA w ten sposob jak agent Simmonsa bedzie teraz musial. I w sumie fajno. Cavs moga na luzaku wskoczyc do convo pt "Ben Simmons sweepstakes" - jakas kombinacja z Love / Okoro / Sexton / Osman / ktorykolwiek.wypelniacz / pick. nie mowie ze to ma sens ale nie bardzo cokolwiek Sixers maja lepszego (i ja wcale nie jestem zwolennikiem takiego ruchu!). Napewno Cavs (wewnetrznie) latwiej byloby teraz pozbyc sie Sextona po slabiutkim poczatku + kontuzja.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, memento1984 napisał:

chyba zadna druzyna nie dotarla tak daleko w konflikcie z zawodnikiem zeby studiowac ciemne odmety CBA w ten sposob jak agent Simmonsa bedzie teraz musial. I w sumie fajno. Cavs moga na luzaku wskoczyc do convo pt "Ben Simmons sweepstakes" - jakas kombinacja z Love / Okoro / Sexton / Osman / ktorykolwiek.wypelniacz / pick. nie mowie ze to ma sens ale nie bardzo cokolwiek Sixers maja lepszego (i ja wcale nie jestem zwolennikiem takiego ruchu!). Napewno Cavs (wewnetrznie) latwiej byloby teraz pozbyc sie Sextona po slabiutkim poczatku + kontuzja.

Przede wszystkim to wygląda na to, że Ben zwyczajnie kręci jak może i w klubie nikt mu nie wierzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2021 o 16:19, człowiek...morza napisał:

Bardzo niefajnie ze strony klubu, a dalsze obrzucanie błotem Simmonsa w świetle powyższego, cóż, świadczy o zaściankowości rzucających kamieniami.

Weź jaj nie rob.

Ben ozdrowieje w momencie trejdu do dowolnego klubu. 

Ten jego cały mental ilness to efekt gry agenta na wydostanie go z Sixers. Gdyby zgłosił problemy mentalne to patrz przypadek Fultza - klub stanąłby za nim murem. Zarządał trejdu w offseason, a jak Morey nie chciał klepnąć bylejakiej oferty, żeby zrobić mu dobrze to zaczęły się dramy. Do tej pory nie wrocilby do Philly gdyby nie dostał po kieszeni.

3 godziny temu, ely3 napisał:

Z tym Benem to jednak coś nie tak albo jego agent nie ogarnia..

Najpierw Ben- mogę siedzieć cały sezon

Klub wstrzymuje wypłatę

Ben to ja może jednak wrócę ale na treningach będę olewał

Klub nakłada kary zgodnie z CBA

Kary wynoszą 2 mln.

Ben - to ja może jednak mam problemy mentalne

Klub ok to my podeślemy ci profesjonalną pomoc a na razie zgodnie z CBA zawieszamy dalsze  kary

Ben - a nie taki wał jak pozwole się konsultować

Klub - no to odwieszamy zawieszenie kar i masz kolejne 250 tys dolarów kary za każdy mecz

Ben a nie to może ja jednak spotkam się z Waszym fachowcem

 

JA rozumiem ,że Ben nie musi znać wszystkich niuansów CBA bo nawet tu na forum o NBA większośc nie ma pojęcia o tym ale od tego ma agenta. On powinien mu ustalić strategię bo za to bierzę bejmy... A tu jest najgorzej rozpisana strategia. Ona nie ma prawa się udać i Ben strzela sobie w kolano i traci pieniądze. Nic nie zyskuje

Wiesz, ta akcja Richa Paula jest wybitnie niezręczna, działa na szkodę wszystkich - jego jako agenta, Simmosna jako gracza i samego klubu.W interesie wszystkich byłoby żeby nie było kwasy, aby Ben grał i kręcił triple-double na mecz, wówczas łatwiej byłoby dostać za niego satysfakcjonujący pakiet i zadowolenia obu stron. 

Nie zgadzam się jedynie z Twoimi niskimi notowaniami wartosci Simmonsa. To mimo wszystko dość 'proven' gracz w lidze, młody allstar z DPOTY potential. Otoczony shooterami właściwie gwarancja PO, a na wschodze może i drugiej rundy. Sixers są w dupie,bo oczywiscie im szybciej coś sensownego dostaną tym lepiej i każdy o tym wie, ale myślę że brak zaintetesowania ze strony klubów to raczej kwestia wysokiej ceny u Moreya niż niedocenainiu wartosci boiskowej BS. Dzisiaj nikt raczej jeszcze nie rzuci gwiazdy, ale mając  w perspektywie utratę Allstara za picki, a mozliwosc dostania Simmonsa na długim kontrakcie jest w przypadku straconego sezonu dla tych wszystkich teamow z drugiej połowki tabeli będzie zawsze kusząca. 

Wiele zależy od okolicznosci w lidze, moze być tak , że przy dobrych wiatrach wyciagnie się w odpowiednim pakeicie Beala, czy Lillarda, a może być tak że jakiegos startera + cap relief. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Julius napisał:

Weź jaj nie rob.

Ben ozdrowieje w momencie trejdu do dowolnego klubu. 

Ten jego cały mental ilness to efekt gry agenta na wydostanie go z Sixers. Gdyby zgłosił problemy mentalne to patrz przypadek Fultza - klub stanąłby za nim murem. Zarządał trejdu w offseason, a jak Morey nie chciał klepnąć bylejakiej oferty, żeby zrobić mu dobrze to zaczęły się dramy. Do tej pory nie wrocilby do Philly gdyby nie dostał po kieszeni.

Wiesz, ta akcja Richa Paula jest wybitnie niezręczna, działa na szkodę wszystkich - jego jako agenta, Simmosna jako gracza i samego klubu.W interesie wszystkich byłoby żeby nie było kwasy, aby Ben grał i kręcił triple-double na mecz, wówczas łatwiej byłoby dostać za niego satysfakcjonujący pakiet i zadowolenia obu stron. 

Nie zgadzam się jedynie z Twoimi niskimi notowaniami wartosci Simmonsa. To mimo wszystko dość 'proven' gracz w lidze, młody allstar z DPOTY potential. Otoczony shooterami właściwie gwarancja PO, a na wschodze może i drugiej rundy. Sixers są w dupie,bo oczywiscie im szybciej coś sensownego dostaną tym lepiej i każdy o tym wie, ale myślę że brak zaintetesowania ze strony klubów to raczej kwestia wysokiej ceny u Moreya niż niedocenainiu wartosci boiskowej BS. Dzisiaj nikt raczej jeszcze nie rzuci gwiazdy, ale mając  w perspektywie utratę Allstara za picki, a mozliwosc dostania Simmonsa na długim kontrakcie jest w przypadku straconego sezonu dla tych wszystkich teamow z drugiej połowki tabeli będzie zawsze kusząca. 

Wiele zależy od okolicznosci w lidze, moze być tak , że przy dobrych wiatrach wyciagnie się w odpowiednim pakeicie Beala, czy Lillarda, a może być tak że jakiegos startera + cap relief. 

 

A co byś powiedział na wymianę Simmons - Ingram, ale 1do1 co najwyżej z jakimś wyrównaniem kontraktów? Pelicans brakuje klasycznego rozgrywającego, więc Ben by chyba pasował.Obronę też  ma dobrą co przy Zionie może być ważne. No i zapewne nie zacznie grać od razu bo ma zaległości, a Pelicans i tak już praktycznie stracili sezon, więc mógłby spokojnie się przygotować i w drugiej części sezonu spróbowali by się z Zionem zgrać.

Bo raczej bez Ingrama to Pelicans nie mają sensu nawet jak startować po Simmonsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już ustalono, że Simmons to taki allstar jak ze Smarta inteligent. Kręci puste cyferki w RS a w PO znika. W Celtics miałby spokój bo byłby nr 3. Phila tym, że postawiła na Simmonsa a nie Butlera pokazała reszcie ligi, że ten pierwszy nigdy nie będzie gwiazdą wokół której można budować drużynę. A przy tym co się obecnie dzieje to jego wartość tylko spada i to drastycznie. Gdyby miał chociaż trochę rozumu to by grał i oddawał 15 rzutów za 3 na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Julius napisał:

To mimo wszystko dość 'proven' gracz w lidze, młody allstar z DPOTY potential. Otoczony shooterami właściwie gwarancja PO, a na wschodze może i drugiej rundy.

Lonzo Ball, Draymond Green, przy czym ten drugi w PO z kota zmienia się w tygrysa zamiast jak Simmons z orła w perliczkę.  Simmons nijak nie jest graczem wokół którego można budować drużynę bo nie buduje się drużyny wokół 3-4 gracza w rotacji. Wszystko co ma Simmons możesz znaleźć na rynku taniej. Nikt o zdrowych zmysłach stworzy osi drużyny i nie otoczy strzelcami gracza, który głupieje pod presją. 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości i jakimś cudem chciał bronić Simmonsa:

"Team officials insist they have shown good faith throughout the process, such as releasing to Simmons the $8.25 million they withheld in an escrow on Oct. 19 — hours before he was thrown out of practice for declining to participate in a defensive drill".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

To, że ma mental issue to było widać w PO, ale odpoczynek od gry mu w tym nie pomoże. I ogólnie w tym pojebanym świecie wystarczy powiedzieć, że ma się problem psychiczny aby cały świat zaczął płakać. Świat miękkich pipek. 

Masz racje, ale przecież w tym konkretnym przypadku nie widzę żeby ktoś w tej dramie popierał Bena Simmonsa. Raczej wszyscy widzą że to kiepski blef. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sebastian napisał:

 

W dniu 8.11.2021 o 16:19, człowiek...morza napisał:

Bardzo niefajnie ze strony klubu, a dalsze obrzucanie błotem Simmonsa w świetle powyższego, cóż, świadczy o zaściankowości rzucających kamieniami.

jest taka patoGierka na tym forum beClown, gdzie użytkownicy mają w swoich zespołach zawodników.

No i użytkownik człowiek...morza ma akurat tego Bena w swoim zespole,.

Zatem choćby Ben Simmons np się zgodził w końcu zagrać, po czym pierwsze co by zrobił na boisku to wielką kupę na środku parkietu, człowiek morza będzie tego bronić, np pisząc że chciał w ten sposób przesłać wiadomość do ligi jak jest źle traktowany.

Myślę sobie, że można by spróbować rozwiązania, żeby wszelkie świadczenia na wypadek chorób, były niezależne od pensji danej osoby, a bardziej związane z pensją minimalną.

Taki Ben, czy osoba która np przechodzi PTS, czy złamała nogę dostawałaby tę samą ilość pieniędzy za tymczasowe zwolnienie z obowiązków pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mac napisał:

jest taka patoGierka na tym forum beClown, gdzie użytkownicy mają w swoich zespołach zawodników.

No i użytkownik człowiek...morza ma akurat tego Bena w swoim zespole,.

Zatem choćby Ben Simmons np się zgodził w końcu zagrać, po czym pierwsze co by zrobił na boisku to wielką kupę na środku parkietu, człowiek morza będzie tego bronić, np pisząc że chciał w ten sposób przesłać wiadomość do ligi jak jest źle traktowany.

Myślę sobie, że można by spróbować rozwiązania, żeby wszelkie świadczenia na wypadek chorób, były niezależne od pensji danej osoby, a bardziej związane z pensją minimalną.

Taki Ben, czy osoba która np przechodzi PTS, czy złamała nogę dostawałaby tę samą ilość pieniędzy za tymczasowe zwolnienie z obowiązków pracy.

Generalnie mnie takie sytuacje wkurzają dlatego, że jest naprawdę liczna grupa osób mających realnie problemy i im trzeba pomóc. A takie zasłanianie się problemami przy byle okazjach rozmywa realnie istniejący problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2021 o 08:11, lorak napisał:

gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości i jakimś cudem chciał bronić Simmonsa:

"Team officials insist they have shown good faith throughout the process, such as releasing to Simmons the $8.25 million they withheld in an escrow on Oct. 19 — hours before he was thrown out of practice for declining to participate in a defensive drill".

To ja przyjmę rolę adwokata diabła i powiem, że stanowisko jednej z zaangażowanych w konflikt stron, w dodatku sformułowane tak, by przedstawić adwersarza w niekorzystnym świetle, nie jest wiarygodnym argumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

To ja przyjmę rolę adwokata diabła i powiem, że stanowisko jednej z zaangażowanych w konflikt stron, w dodatku sformułowane tak, by przedstawić adwersarza w niekorzystnym świetle, nie jest wiarygodnym argumentem.

A jak adwokat wyjaśni postawę swojego patologicznego klienta i jego agenta?

Jak tam nie doszło to GB pod prysznicem to chyba będzie rola dla Tom'a Cruise'a. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KeepItDirty napisał:

A jak adwokat wyjaśni postawę swojego patologicznego klienta i jego agenta?

Nie bardzo jest co wyjaśniać - chłop nie chce grać w Sixers i nie chce tracić kasy, kombinuje więc jak się da, żeby osiągnąć oba te cele (chyba że naprawdę ma problem medyczny, ale osobiście w to wątpię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.