Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wymiany w których pozyskałem Holmes'a i Brogdona zrobiłem w wyjątkowo pechowych momentach bo obaj zaraz po wymianach się połamali i dopiero teraz powoli wracają do gry :(

Szkoda że w momencie gdy myślałem ze wreszcie będę mógł grac pełnym składem Lonzo wypada z gry na nawet troche ponad miesiąc.

Mimo to aktualnie jestem na podium a na średnich jestem w top5 :)

Miałem apetyt na walke o drugie miejsce ale patrząc na aktualna sytuację i tabele na średnich zakończenie sezonu na 3 miejscu będe mógł uznać za sukces.

Mimo to patrze pozytywnie w przyszłość bo troche nieświadomie robiąc te wymiany które zrobiłem, przygotowałem sobie fajną drużynę na przyszły sezon. Aktualny skład jest młody i z potencjałem (średnia wieku 25,5 a najstarszy zawodnik Brogdon ma 29lat) a łączne Salary (wartość zawodników na dzisiaj) wynosi 270$ więc w offseason będzie wystarczyło pozbyć się tylko jednego maks dwóch graczy żeby zejść z salary i utrzymać skład z tego roku, który całkiem mi sie podoba i jest duża szansa że takim składem w przyszłym roku znowu będe mógł powalczyć o podium a może nawet o coś więcej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę o cofnięcie mojego ruchu (pobranie Payne za T.Davis) tym ruchem przekroczyłem Salary o 1$ o czym zorientowałem się 3 minuty po pobraniu a nie chcę dostać Bana.

Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość i przepraszam za zamieszanie.

P.S

znowu przydałaby się aktualizacja składów i Salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mikowal83 napisał:

Proszę o cofnięcie mojego ruchu (pobranie Payne za T.Davis) tym ruchem przekroczyłem Salary o 1$ o czym zorientowałem się 3 minuty po pobraniu a nie chcę dostać Bana.

Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość i przepraszam za zamieszanie.

P.S

znowu przydałaby się aktualizacja składów i Salary

Wiele razy się zorientowałem 3 minuty później. I nigdy w żadnej lidze nikt mi nie odpuścił. Wyluzuj i przyjmij bana na klatę. Zwłaszcza ze walczymy o top3 miedzy sobą, ban musi być 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba nawet na podium nie mam szans chyba że Holmes się odrodzi i Brogdon wróci do gry.

Liczyłem na trochę więcej wyrozumiałości ale jak jednak dostanę bana to zrozumiem i uszanuje.

Ban w zasadzie wiele u mnie nie zmieni bo skład jaki mam wolałbym utrzymać. W gre wchodzą tylko niewielkie korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.