Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Szczerze ? Może jestem dziwny, ale mam ochotę zawetować tą wymianę panowie, przynajmniej jako uczestnik gry, nie komisz. Donovan Mitchell to jest top20 w ROTO i do tego jest młodszy i bardziej perspektywiczny niż chłopaki co lecą w drugą stronę. Mogę spytać co kieruje tobą @Mikowal83 ?

Zero w ogóle informacji ze Mitchell jest na sprzedaż… mysle ze dałbym spokojnie sam za niego więcej w pierwszej mojej ofercie… 

a jakim wyznacznikiem jest ranking po 10 meczach? Horford jest w top10 i horton tucker 😛

donvan Mitchell najlepszy sezon skonczyl na 47 miejscu roto. Moim zdaenim to sufit osiagalny dla Poetla. Reggie to zaden kozak, ale punktow nakurwia sporo, tak jak Mitchell , który nigdy nie przekroczyl 44% z gry w sezonie, wiec obaj psują FG. poza tym salary, jak Mikowal chce sie bic o mistrza to ma za 27 dolkow dwoch dobrych graczy. ja juz mysle o kolejnym sezonie, bo moim zdaniem Spurs jest nie do zajebania, ale kazdy ma prawo walczyc o najwyzsze cele i na tu i teraz Mikowal zyskuje to dla mnie oczywiste.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Szczerze ? Może jestem dziwny, ale mam ochotę zawetować tą wymianę panowie, przynajmniej jako uczestnik gry, nie komisz. Donovan Mitchell to jest top20 w ROTO i do tego jest młodszy i bardziej perspektywiczny niż chłopaki co lecą w drugą stronę. Mogę spytać co kieruje tobą @Mikowal83 ?

Zero w ogóle informacji ze Mitchell jest na sprzedaż… mysle ze dałbym spokojnie sam za niego więcej w pierwszej mojej ofercie… 

Mam ochotę skończyć wyżej niż na 4 miejscu które zajmuje w tabeli na średnich.

Od początku sezonu szukałem wymiany w której pozyskanym Centra lub skrzydłowego który da mi zbiórki bloki i poprawi FG. Pozyskanie Poeltla jest dokładnie tym czego potrzebuje.

Długo się zastanawiałem czy zrobić ta wymianę bo wolałem oddać LeVerta z Johnsonem ale na tych dwóch chętnych nie było i obawiam się że trudno będzie mi kogoś takiego znaleźć (choć nie do końca rozumiem dlaczego.

Gdyby @wilson44 nie dodał do Poeltla Jacksona który chociaż w pewnym stopniu rekompensuje mi utratę Mitchella (trójki, punkty,asysty) a na dodatek polepsza mi kategorię strat to bym się na to nie zdecydował.

Pomyślałem też że jeśli LeVert się rozkręci (w zeszłym sezonie w pewnym okresie nabijał statsy na poziomie top 50) a wciąż w to wierzę to ten też uzupełni lukę po Mitchellu i w ten sposób prawie w ogóle nie stracę a zyskam to czego szukałem/potrzebowałem.

Czekałem myślałem nie chciałem też robić deala póki Poeltl nie wróci do gry.

Wczesniej rozsylalem wiele ofert lub wiadomości negocjacyjnych ale nikt nie chciał mi dać tego czego chciałem i chociaż faktycznie nie miałem w planie oddawania Mitchella i go nie oferowałem to jednak też w trakcie negocjacji nikt nie zaproponował mi wymiany z jego udziałem.

Czy w ramach uzasadnienia to wystarczy do puszczenia wymiany jeszcze dziś?

39 minut temu, wilson44 napisał:

a jakim wyznacznikiem jest ranking po 10 meczach? Horford jest w top10 i horton tucker 😛

donvan Mitchell najlepszy sezon skonczyl na 47 miejscu roto. Moim zdaenim to sufit osiagalny dla Poetla. Reggie to zaden kozak, ale punktow nakurwia sporo, tak jak Mitchell , który nigdy nie przekroczyl 44% z gry w sezonie, wiec obaj psują FG. poza tym salary, jak Mikowal chce sie bic o mistrza to ma za 27 dolkow dwoch dobrych graczy. ja juz mysle o kolejnym sezonie, bo moim zdaniem Spurs jest nie do zajebania, ale kazdy ma prawo walczyc o najwyzsze cele i na tu i teraz Mikowal zyskuje to dla mnie oczywiste.

@RonnieArtestics bardzo lubi patrzeć na ranking nawet i po 7 meczach 😏😛 na podstawie tych 7 męczy ocenił że Miles Bridges skończy sezon w top20 (o co się nawet założyliśmy 😉😛).

@wilson44 teraz już większość zawodników ma rozegranych blisko 15 męczy więc też nie przesadzaj ale faktycznie nie zmienia to faktu że wciąż trochę za wcześnie na ocenę gdzie kto w rankingu będzie chociażby po 25 meczach (1/3 sezonu) a to dopiero może być wymierną oceną jakości zawodnika.

Poeltl jak dla mnie może wylądować w top60-70 a Jackson to top100 a Mitchell jak już mu spadną steale (bo raczej 1,8 nie utrzyma) to skończy pewnie w top 40-50.

Ja z resztą nie zawsze patrzę na ranking za to zawsze patrzę na to czego potrzebuje  drużyna żeby podskoczyć w tabeli i chociaż ta wymiana nie zagwarantuje mi zwycięstwa a może nawet i walki o mistrza ale żeby wskoczyć na podium myślę że tak.

Czego i Tobie @RonnieArtestics życzę chociaż jak na razie Twoje ambitne prognozy że powalczysz o top5 (jak mi mówiłeś) w lidze nie wyglądają najlepiej.

Ciekaw jestem kogo (patrząc na to czego szukałem/potrzebowałem) byś mi zaproponował za Mitchell'a... 🤔

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mikowal83 napisał:

Mam ochotę skończyć wyżej niż na 4 miejscu które zajmuje w tabeli na średnich.

Od początku sezonu szukałem wymiany w której pozyskanym Centra lub skrzydłowego który da mi zbiórki bloki i poprawi FG. Pozyskanie Poeltla jest dokładnie tym czego potrzebuje.

Długo się zastanawiałem czy zrobić ta wymianę bo wolałem oddać LeVerta z Johnsonem ale na tych dwóch chętnych nie było i obawiam się że trudno będzie mi kogoś takiego znaleźć (choć nie do końca rozumiem dlaczego.

Gdyby @wilson44 nie dodał do Poeltla Jacksona który chociaż w pewnym stopniu rekompensuje mi utratę Mitchella (trójki, punkty,asysty) a na dodatek polepsza mi kategorię strat to bym się na to nie zdecydował.

Pomyślałem też że jeśli LeVert się rozkręci (w zeszłym sezonie w pewnym okresie nabijał statsy na poziomie top 50) a wciąż w to wierzę to ten też uzupełni lukę po Mitchellu i w ten sposób prawie w ogóle nie stracę a zyskam to czego szukałem/potrzebowałem.

Czekałem myślałem nie chciałem też robić deala póki Poeltl nie wróci do gry.

Wczesniej rozsylalem wiele ofert lub wiadomości negocjacyjnych ale nikt nie chciał mi dać tego czego chciałem i chociaż faktycznie nie miałem w planie oddawania Mitchella i go nie oferowałem to jednak też w trakcie negocjacji nikt nie zaproponował mi wymiany z jego udziałem.

Czy w ramach uzasadnienia to wystarczy do puszczenia wymiany jeszcze dziś?

@RonnieArtestics bardzo lubi patrzeć na ranking nawet i po 7 meczach 😏😛 na podstawie tych 7 męczy ocenił że Miles Bridges skończy sezon w top25 (o co się nawet założyliśmy 😉😛).

@wilson44 teraz już większość zawodników ma rozegranych blisko 15 męczy więc też nie przesadzaj ale faktycznie nie zmienia to faktu że wciąż trochę za wcześnie na ocenę gdzie kto w rankingu będzie chociażby po 25 meczach (1/3 sezonu) a to dopiero może być wymierną oceną jakości zawodnika.

Poeltl jak dla mnie może wylądować w top60-70 a Jackson to top100 a Mitchell jak już mu spadną steale (bo raczej 1,8 nie utrzyma) to skończy pewnie w top 40-50.

Ja z resztą nie zawsze patrzę na ranking za to zawsze patrzę na to czego potrzebuje  drużyna żeby podskoczyć w tabeli i chociaż ta wymiana nie zagwarantuje mi zwycięstwa a może nawet i walki o mistrza ale żeby wskoczyć na podium myślę że tak.

Czego i Tobie @RonnieArtestics życzę chociaż jak na razie Twoje ambitne prognozy że powalczysz o top5 (jak mi mówiłeś) w lidze nie wyglądają najlepiej.

Ciekaw jestem kogo (patrząc na to czego szukałem/potrzebowałem) byś mi zaproponował za Mitchell'a... 🤔

Jak chcesz ale dla mnie strasznie skopales to, Mitchell to Mlody superstar, a gramy jednak w ROTO dynasty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roto Dynasty nie oznacza że przez 5 lat trzeba budować drużynę która będzie mogła powalczyć o mistrza.

Od dwóch lat jestem w tej lidze gdzieś w top5. Przestało mnie to zadowalać. Jeśli mogę coś zrobić żeby powalczyc o mistrza albo żeby zająć chociaż drugie miejsce kosztem utraty młodej gwiazdy która nie zagwarantuje mi wygrania ligi w kolejnych sezonach to to robię.

Roto dynasty to też draftu rookies (w tym roku nikomu nie oddam picku) i pobieranie "perełek" i nieoszlifowanych "diamentów" z FA i waiversow. Są różne sposoby i metody na budowanie drużyny tak żeby walczyć o najwyższe miejsca jednocześnie nie tracąc szans na dobre miejsca w kolejnych sezonach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jest salary. Zeby odniesc sukces to trzeba zbudowac druzyne za 250 dolków gdzie kazdy z graczy, ktorych sie posiada przebije swoje salary.

a Reggie Jackson to perełka, bo za 5 dolarów masz typa co robi liczby jak gracz za 20 dolarów (jakbysmy zaktualizowali ceny to kosztowalby teraz 20 dolarów)  mozna sie smiac oczywiscie z ta perelka, ale nie znajdzie nikt w tej lidze typa za 5 dolków co gwarantuje 20 pkt na mecz i ponad 3 trójki. i zostaje 245 na pozostalych graczy. Poetl 22 dolki, przy sytuacji Spurs, braku wysokich, spokojnie tez przebije swoje value i bedzie gral jak gracz za 30 dolarów. Wiec to nie tylko dwójka graczy za 27, ale i dodatkowe dolary do wydania na pozostałą druzyne w formacie, gdzie ogranicza Cie salary

Jest masa argumentów za tym daelem dla obu i jakbym nie miał poczucia ze @bulls2006 jest poza zasiegiem i chciałbym sie bic o mistrza, to bym wolał grac trojką Reggie, Poetl i Batum, ktorego musialem zrzucic zeby miec miejsce na Donovana niz jednym Mitchellem.

wiec Ronnie, nie przeszkadzalo Ci oddanie Sextona i Pattricka Williamsa za Bookera, albo nie przeszkadzalo Ci jak JA oddawalel top20 gracza Holmesa za c***owego DARa, a teraz jednym z Twoich argumentów na to, ze CI to nie pasuje jest stwierdzenie, ze Ty dałbyś więcej 😛 

także śmiem twierdzić, że kierujesz się zazdrością a nie rzeczywymi argumentami  i standardami na jakich robione są tu deale :)))

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściłem deal wiec nie bylo tematu @wilson44;)

A ty na przyszłość jak takie kaski sprzedajesz to daj znać, bo z levertami to spamujesz a tym się nie pochwaliłes @Mikowal83 

moglbys na pewno więcej dostać jakbyś się ogłosił, twoja strata 😛

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam wzmocnień i mam sporo miejsca w salary!  Interesuje mnie poprawa rzutowych statystyk!

killian hayes

darius Bazley
Jusuf Nurkic

pick w drafcie

wyslucham za nich ofert

Ewentualnie Miles Bridges  ale tu musi być serio top dog oferta, bo ten zawodnik  to przyszłość ROTO!

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga!

W związku cze zmianą taktyki...

Do sprzedania mam J.Brown (36$), C.LeVert (32$), K.Johnson (7$), R.Jackson (5$)

Dostępni osobno lub w dowolnych pakietach za odpowiednią cenę.

Do tego mogę dodać pick 2023 (bo pick 2022 już oddałem)

Czego szukam?

Sporej ilości asyst i steali przy dobrym FG i najlepiej małej ilości strat.

FT, trójki, punkty i zbiórki mnie nie obchodzą.

Najlepiej ktoś kto ma przypisaną pozycję PG ale to nie jest warunek konieczny.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do negocjacji i/lub wysyłania ofert.

Pzdr Y'all!

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich szczególnie do komisza i @wilson44

Czy mogę teraz zrobić wymianę w której oddam pick 2023?

w regulaminie jest zapis:

 Draftowe picki można sprzedawać tylko z tych draftów, które odbędą się w przeciągu 18 miesięcy od bieżącego momentu 

liczymy do terminu naszego draftu czy draftu NBA? Jeśli do terminu naszego draftu to kiedy on jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.