Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie sprawa jest chyba dość prosta - jesli dopisze zdrowie, powinienem być w czołówce (zwłaszcza Hardenowi ktory jest wyraźnym samodzielnym liderem drużyny, dużo bardzo zależy od niego tutaj) 

Mogłem mieć pick 2 w drafcie ale zdecydowałem ze Harden ma swoje lata i to ostatni moment żeby z nim o coś zawalczyć. Vucevic wydaje się idealna druga opcja do niego. 

dlugo myślałem nad waiversami bo mogłem albo wybrać se jednego lepszego/droższego gracza albo dwóch po 5-7$ ponieważ miałem teoretycznie dwóch graczy do zrzucenia. Ostatecznie poszedłem w drugą opcję i nie przelicytowalem tych których chciałem w pierwszej kolejnosci ( Reggie i Barton) ale wygrałem w obu przypadkach moje opcje B czyli Blake i Cam Johnson. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otto to gość który może skończyć kontuzjowany po pierwszym meczu, ale też taki który może wskoczyć do top50 jak będzie zdrowy, jego pensja to 6$, nie widzę powodu żeby nie dawać za niego kasy z waiversów jak się o coś walczy, zwłaszcza że jak będzie dobry to można go przehandlować w międzyczasie, a jak będzie zły to trudno, to tylko waivers

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chyzio napisał:

Otto to gość który może skończyć kontuzjowany po pierwszym meczu, ale też taki który może wskoczyć do top50 jak będzie zdrowy, jego pensja to 6$, nie widzę powodu żeby nie dawać za niego kasy z waiversów jak się o coś walczy, zwłaszcza że jak będzie dobry to można go przehandlować w międzyczasie, a jak będzie zły to trudno, to tylko waivers

 

Jasne.to też zrozumiałe podejście. Ja wolę zostawić sobie hajs na pobieranie w trakcie sezonu i pod jego koniec.

Oczywiście ja chętnie też bym przytulił Otto ale wydanie na niego ponad połowy budżetu waivers to dla mnie za duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mikowal83 napisał:

Jasne.to też zrozumiałe podejście. Ja wolę zostawić sobie hajs na pobieranie w trakcie sezonu i pod jego koniec.

Oczywiście ja chętnie też bym przytulił Otto ale wydanie na niego ponad połowy budżetu waivers to dla mnie za duzo

to fikcyjny pieniądz, na co tu żałować :D  tym formacie na Waiversach mozna najwiecej ugrac na samym starcie, bo wybierasz z gości, którzy skończyli sezon na FA, a po okienku transferowym zawsze jest wśród nich garstka graczy, których rola znacząco, nawet bardzo znacząco wzrośnie w nowym sezonie. Rok temu rzuciłem 100$ na Plumleego i sie bardzo ucieszylem, ze nikt nie rzucił więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wilson44 napisał:

to fikcyjny pieniądz, na co tu żałować :D  tym formacie na Waiversach mozna najwiecej ugrac na samym starcie, bo wybierasz z gości, którzy skończyli sezon na FA, a po okienku transferowym zawsze jest wśród nich garstka graczy, których rola znacząco, nawet bardzo znacząco wzrośnie w nowym sezonie. Rok temu rzuciłem 100$ na Plumleego i sie bardzo ucieszylem, ze nikt nie rzucił więcej.

Coś w tym jest...może w przyszłym roku przyszaleje...😏😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich:

Zachęcam do zainstalowania apki Yahoo na telefon. To bardzo ułatwia komunikację bo jest tam opcja czatu/wysyłania wiadomości i dzięki temu przychodzą powiadomienia na telefon i nie trzeba się tutaj specjalnie logować.

Na dodatek da się tam wszystko zrobić i sprawdzić w dość łatwy i przejrzysty sposób. Więc jeśli ktoś jeszcze nie ma apki na telefonie to naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Mikowal83 napisał:

@Tizz @b2b @LosAngelesAnwil @wilson44@bulls2006 @RonnieArtestics

wysłałem wam wiadomości.

@chyzio do Ciebie napisałem na czacie Yahoo

 

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam 😉

Nic nie przyszło. Ale możesz na Yahoo zawsze do mnie pisać, przecież wiesz chyba z zeszłych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Nic nie przyszło. Ale możesz na Yahoo zawsze do mnie pisać, przecież wiesz chyba z zeszłych lat

No do Ciebie też napisałem w zasadzie tylko na Yahoo.

Przed chwilą znowu napisałem.

Ale nie widzę żebyś odczytał.

Może apke zaktualizuj

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.11.2021 o 09:41, bulls2006 napisał:

Gdzie jest aktualne zestawienie pensji zawodników na FA?

pewnie chodzi Ci o salary wszystkich zawodników, nie tylko w naszych zespołach, to masz w excelu zakładka na dole - salary zawodników


https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JVIc12fnbBRZEcjAX2o38MKPYEL894Eib2LX0iPE1w0/edit#gid=1926832791

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Może jestem dziwny, ale mam ochotę zawetować tą wymianę panowie, przynajmniej jako uczestnik gry, nie komisz. Donovan Mitchell to jest top20 w ROTO i do tego jest młodszy i bardziej perspektywiczny niż chłopaki co lecą w drugą stronę. Mogę spytać co kieruje tobą @Mikowal83 ?

Zero w ogóle informacji ze Mitchell jest na sprzedaż… mysle ze dałbym spokojnie sam za niego więcej w pierwszej mojej ofercie… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.