Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jordan20 napisał:

podczas licytacji na fa do salary druzyny liczy kwota za jaka ktos wylicytowal gracza na fa czy jaka mial wczesniej ?

np jak oladipo na mini drafcie mial cene 20,a podczas licytacji fa wzialem go np za 5,to jaka cene mial wpisana do salary mojej druzyny ?

kazdy zawodnika ma stale salary, bez wzgledu na to czy wezmieszgo za 100 czy za darmo, to Oladipo bedzie kosztował 20$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackmagic 14 graczy, więc jeden do wyrzucenia plus 269$ salary, czyli 19$ do zejścia
@El chapo 2 graczy do wyrzucenia plus 295$, czyli 45$ do zejścia
@bulek 2 graczy do zrzucenia
@Buu 1 gracz do rzucenia i 4$ do zejścia
@Tizz 2 graczy do zrzucenia. 

Decyzje dziś do końca dnia poprosze :)

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, El chapo napisał:

Wymiana Bulls - San Antonio

- Do Bulls - Lonnie Walker

- Do San Antonio - Barnes

Bulls zrzucają - T.Thompsona, Neto oraz Hachimura i jesli liczydło mnie nie oszukujeto mieszcze się w budżecie

@bulls2006 potwierdzisz?

 

 

9 godzin temu, bulls2006 napisał:

Potwierdzam

Powinniście w tym dealu wymienić się tez nazwami druzyn, bo sie pogubiłem :D

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuerwa jakie ceny na waiversach... 

Cały misterny plan w pizdu...już oczami wyobraźni widziałem u siebie i Jacksona i Bartona i Otto Portera ale nie przypuszczałem aż tak wysoko inni będą ich cenić.

Nie chciałem wydawać całej kasy waiverowej na 3 grajków żeby móc jeszcze w trakcie sezonu wyławiac jakieś perełki...teraz troche żałuje chociaż i tak przy tych cenach nie starczyłoby mi na wszystkich trzech których chciałem.

Jackson za 75$...ja się zastanawiałem czy 50$ to nie za duzo i wkońcu dałem 30$

Otto za 61$...moim zdaniem (mimo dobrej gry w preseason) aż takiego pożytku z niego nie bedzie żeby dawać za niego tyle...dałem 20$...

Barton za 20$...tutaj pechowo bo dałem tyle samo co Sacramento Kings ale miałem niższe waiver priority...

Bledsoe za 33@...po kontuzji Prestona tez bedzie dużo grał ale to już nie ten sam Bledsoe co kiedyś więc też troche przy drogo...ja dawałem 15$

Whiteside za 15$...nawet jego nie udało mi sie dobrze wylicytować...dawałem 10$ ale skąd mogłem przypuszczać że ktoś jeszcze zobaczy w nim szanse bycia przydatnym w fantasy...

 

Musiałem zadowolić się Moses Brown'em (którego niedawno wywalałem z oryginalnego składu)...jak na ten sezon za wysokie Salary (10$) ale kto wie co będzie dalej...może chłopak za rok wskoczy do podstawowego składu Mavs albo jakiejś innej drużyny i będe miał z niego pożytek.

Prince to nędzny substytut Otto bo w T-Wolves pewnie McDaniels i Vanderbilt będą grać większość minut na PF

Mills to rozpaczliwe szukanie kogoś na pozycje PG i w sumie za salary 3$ i przy plotkach że Irving nie będzie mógł grać w domowych meczach w Brooklynie to nie takie złe pobranie ale wolałbym kogoś kto da tez troche asyst i trochę lepsze FG%

Ehhh...to nie tak miało być ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma...

 

Jak widzicie swoje szanse w tym sezonie?

Ja tylko nieznacznie zmieniłem skład w stosunku do poprzedniego sezonu w którym wylądowałem na 4 czy 5 miejscu więc i w tym sezonie powinienem byc w Top5 zwłaszcza że zamiana Wigginsa na Zubaca powinna mi wyjść na plus a jak Wood rozegra wiecej meczów niż w zeszłym sezonie a kontuzja pleców LeVerta nie będzie się ciągnąć zbyt długo to może być jeszcze lepiej niż rok temu. Do tego dochodzi opcja postępów jakie mogą zrobić Roby czy Keldon Johnson. Jestem dobrej myśli chociaż nieudane polowanie na waiverów wciąż pozostawia troche goryczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.