Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - sezon 2021/2022


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Albo ja źle zinterpretowałem, albo Ty źle to ująłeś, ale to już nieistotne.

Natomiast co do misia, cóż, napiszę tak, bardziej Tobie chyba zależy niż mi, bo ja z keeperami: Turner-Sabas-Garland-Bridges za 113$ będę w sytuacji na pewno żadnej komfortowej, ale dość korzystnej w perspektywie przyszłego sezonu. Czyli C+PF+SF+PG. Orać się nie ma sensu ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jeszcze powybieram kto u mnie zostanie keeperem oprócz Murray'a (cena w przyszłym sezonie 36$) bo w moim odczuciu takimi u mnie mogą być jeszcze Brunson (19$), Vanderbilt (18$), Jones (10$), Levert (24$), Poeltl (24$), DeRozan (34$) więc o przyszły sezon jakoś szczególnie się nie martwie 😏😛

ale fajnie byłoby wreszcie wygrać tą ligę (raz byłem bardzo blisko) a w tym sezonie wciąż mam na to szansę i chciałbym ją wykorzystać.

Więc jeszcze raz zapraszam zainteresowanych do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bedzie. 51$ za rok jest fajna cena i zyskiem rzedu 10-15$  w porownaniu do ceny draftowej.

za to, za rok takze kosztujac 57 bedzie kilka dolarow tanszy niz na drafcie.

chyba,ze okaze sie,ze w przyszlym sezonie juz bedzie tylko gorszy i nie powroci do swoich 25-27 pkt i 7 asyst,wtedy po roku wroci na draft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że za 60$ to Beal po kontuzjach chodzi (51 rok temu), Lilliard 74 i 71 odpowiednio, za +50 chodzili Zion czy Siakam - także kiper to super nie będzie, bo on produkował najwięcej za ok. 50 - ale cena draftowa na pewno godna.

A co do Lilliarda, to wg mnie na 90% on pójdzie w dealu - obstawiam Lakers, gdzie idealnie by pasował do LBJa i AD, a Westbrick z Blazers sie dogada i rozwiąże umowę, żeby pość do NYC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi LeVert wypada z gry na 2 tygodnie ☹️

Przez to mogę już nie zyskać punktów roto w punktach a wręcz je stracić.

Poza tym wciąż szukam bloków (teraz też punktów i trochę asyst) i oferuje za nie Jones i/lub Vanderbilt.Na sprzedaż jest też Tate i Winslow.

Ostatni gwizdek na wymiany panowie

Ciekawe czy uda mi się skończyć w top3 bo zrobiła się zacięta walka między aż 6 drużynami.

Według tabeli na średnich wciąż jestem pierwszy ale obawiam się że na koniec sezonu tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mikowal83 napisał:

A mi LeVert wypada z gry na 2 tygodnie ☹️

Przez to mogę już nie zyskać punktów roto w punktach a wręcz je stracić.

Poza tym wciąż szukam bloków (teraz też punktów i trochę asyst) i oferuje za nie Jones i/lub Vanderbilt.Na sprzedaż jest też Tate i Winslow.

Ostatni gwizdek na wymiany panowie

Ciekawe czy uda mi się skończyć w top3 bo zrobiła się zacięta walka między aż 6 drużynami.

Według tabeli na średnich wciąż jestem pierwszy ale obawiam się że na koniec sezonu tak nie będzie.

2 tyg to jest nic. Mój główny madafaker blokowy połamany raczej już do końca sezonu, teraz Garland out. A brak Turnera będzie nie do załatania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@L.TM odpisz/daj znać.

W dniu 25.02.2022 o 00:48, dannygd napisał:

dobra juz nie płaczcie, że LeVert to game changer ;)

W normalnym rozumieniu jasne że nie game changer ale dla mnie jeśli chodzi o punkty i asysty to ważny grajek.

Na szczęście się już trochę pocieszałem pobraniem Goodwin'a 😁

Tate którego nikt ode mnie nie chce też może ładnie załatać tą dziurę.

Jeszcze tylko te bloki... Ciekawe czy pod nieobecność AD będzie grał regularnie dużo minut czy tylko przeciwko takim klockom jak Zubac.

Oby to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No emocji będzie sporo.

Szkoda tylko że ostatecznie nie wróżę sobie sukcesu.

Jak LeVert nie wróci faktycznie za tydzień i nie zacznie napierdzielac dobrych cyferek (głównie chodzi o punkty i asysty) a Brunson będzie pauzować przez skręconą w ostatnim meczu kostkę a Poeltl z Capela i McGee nie zaczną blokować po 2 rzuty na mecz to nie zyskam tych paru punkcików potrzebnych do zwycięstwa.

Walker IV to raczej za mało żeby uzupełnić lukę po LeVercie czy Brunsonie a żeby tego było mało nie wiem kiedy zagra Winslow i dzisiaj połamał się Tate.

Ale meczów do końca sezonu jeszcze trochę zostało a nadzieja umiera ostatnia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to raczej szans na coś wiecej niż 6 miejsce nie mam ze względu ze swego czasu zbyt pojechałem ze slotami. A teraz, gdy wiecej jest udanych spotkań niż tych słabych, w sytuacji, w której Zubac wali double double i dokłada bloki, których nigdy nie robił, kiedy Bodziowi włączył się cj mccollum, muszę oszczędzać sloty.

Jeśli mam prognozować, to największe szanse mają chyba Pistons (konieczne FG%, a ostatnio wymiatają w tym elemencie - dla mnie faworyt nr 1 - awans na 15-16 pkt roto w zasięgu, co da ok. 130 pkt roto) i Timberwolves, o ile Anunoby pozwoli. Najmniejsze szanse zaraz po mnie mają niestety Hornets z racji dość dużych ograniczeń i niewielkiego pola manewru na poprawę (zatankowane 2 cats i aż 4 overkille!). Inni? Hawks, z całym szacunkiem dla @jordan20 ale liderzy kontuzjowani, fajnie grający Portis, ale na 1 miejsce to może być mało, szybki powrót FVV i Kristapsa niezbędny. Celtics? Masakrycznie słaba głębia składu. Dla mnie team z niewielkimi szansami na top3.

Na dzisiaj:

1. Pistons

2. Timberwolves

3. Hornets.

 

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W asystach wcale nie mam overkilla (mogę stracić punkt roto). Z resztą dotyczącą mojej sytuacji się zgadzam 😉

Mam nadzieję urwać punkt w punktach i stratach bo w blokach to już mi się raczej nie uda. Więc 124-125pkt to maks jaki będę miał a niestety istnieje ryzyko że stracę po punkcie w punktach i asystach.

Na średnich niby wciąż jestem na 1-szym miejscu ale chyba faktycznie skończę na 2-3 miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bulek napisał:

Timberwolves, o ile Anunoby pozwoli

Niestety nie pozwoli, min. 2 tyg out., do tego Gobert za dużo pauzował i może zabraknąć 3-5 jego meczy :(

Pistons są na fali (to co Rozier z Traw grają .. szok!) i są faworytem, do tego świetnie im się ułożyla tabelka, a główni rywale mają problemy z kontuzjami - więc jeśli nie będzie kontuzji (Booker i Lowry to kilka dni protocols i personal) to można już gratulować @Jackoso wygranej!

@Mikowal83 trochę głębi Ci dziś brakuje , bo jak LeVert to game changer  to trochę słabo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.