Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - sezon 2021/2022


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki przypominam o dogrywaniu meczów i ruchach na FA/W, bo nie ma jeszcze połowy sezonu, a niektórzy już się zbliżają do magicznej graniczy... 

Z czołówki Detroit @Jackoso, potem Lakers @Knotai , Pels @evitacre , Bulls  @bulls2006 , Magic @Araggorn , Suns @L.TM - a tym bardziej martwi, że Lakers, Magic, Detroit i Bulls to razem moja od początku sezony tylko 26 pobrań - mniej niż ja sam, czy ekipy z czołówki a 2x mniej od najbardziej aktywnych. Zacznijcie grać chłopaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W czołówce ciasno a ja walczę o podium :)

Po drafcie w projekcjach na totalach byłem w Top 5.

Skład mojej drużyny od tego czasu baaardzo się zmienił ale na totalach i na średnich wciąż jestem top4 z szansą nawet na 2-3 miejsce :)

P.S @dannygd zmienilbys w końcu rocznik w nazwie ligi 😉😛

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mikowal83 napisał:

P.S @dannygd zmienilbys w końcu rocznik w nazwie ligi 😉😛

Zjedz snickersa - lepiej? :P

7 godzin temu, Mikowal83 napisał:

P.S @dannygd zmienilbys w końcu rocznik w nazwie ligi 😉😛

Zjedz snickersa - lepiej? :P

WAŻNE!

@bulls2006 - Krzysiek jesteś na yahoo, zmienisz graczy, a mimo 67 niedogranych meczy trzymasz w aktywnym składzie Wisemana czy MPJ.  Zamierzasz te mecze nadrobić?

@Araggorn - ma ktos z nim kontakt? Na e-nba nie było go od 3 m-cy, w yahoo od 1,5 m-ca...

@Knotai - Maciek trzymając Fultza aktywnego, a Foxa na ławie, raczej nie pomagasz sobie.

Cała w/w 3 kolejny raz na tapecie. W związku z tym, uprzedzam, że permanentne i świadome niedogrywanie meczy -a więc olewactwo, spotka się z wykluczeniem z ligi. Proszę weźcie sobie to do serca, bo jak rok temu Krzysiek walczyłeś o podium to raczej nie chciałbyś go przegrać, przez kogoś kto ma wyjebane i po prostu przez olewanie pomoże innemu. Nie może byc tak, że ktoś trzyma w składzie 8 potencjalnych keeperów i nie dogrywa przez to kilkadziesiąt meczy.... żeby za rok, pokazać jakim to jest kozakiem z keeperami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być niczyim adwokatem, ale np. tak jak w przypadku Bullsa, 1 IL na sezon, w którym było od diabła covida, to trochę mało. Ja to szczęśliwie tutaj nie miałem z tym problemów, Garlanda, Sabasa czy Bridgesa to omijało, ale mam ligę, w której każdy z mojej 13 był na covidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bulek napisał:

Nie chcę być niczyim adwokatem, ale np. tak jak w przypadku Bullsa, 1 IL na sezon, w którym było od diabła covida, to trochę mało.

Covid nie jest problemem w Bulls. Od początku sezonu tylko 11 ruchów na FA/W, z czego prawie połowa to po połamanych graczy jak Dragic, Williams, Hunter czy odsunięty Bagley. W grudniu całe 3 ruchy, w styczniu 2... a z kontuzji to tak naprawdę tylko MPJ i potem wypadł Grant. To podchodzi pod "olewactwo". 

Niemniej szczególnie dłużej grających graczy nie chcę pod tę definicję od razu wrzucać i dlatego kolejny raz (juz 3) przypominam o problemie. 4 nie będzie.

W dniu 20.01.2022 o 19:38, Mikowal83 napisał:

na średnich wciąż jestem top4 z szansą nawet na 2-3 miejsce

W sumie to jesteś 3, bo Bulls przy tej niedogranej ilości meczy są poza walka o podium. Lakers też raczej jak dograją mecze to będą poza, ale tak to 8 drużyn jest w 9,5 punktów na średnich i tak naprawdę każda ma szanse na podium i wygraną. Mając na uwadze Covidowy sezon, to mega fajna walka się szykuje.

Jak tam się cieszę, że mimo pewnych kłopotów zdrowotnych OG, Jrue oraz H&S protocols u praktycznie kazdego istotnego gracza, to wciąż walczę, co dobrze rokuje. Niestety najbardziej kuleje przez to statystyka STL, bo FT to odpuszczałem od razu. Podobają mi sie też moje pobrania z FA/W - wcześniej super 2 m-ce Harrisa, nieźle grał McDaniels czy PJ Tucker, teraz Simmons, KPJ czy Olynyk, a na stashu Joe Harris z Okoro dają nadzieję na walkę ;) 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zapraszam do siebie. Choć nie wiem kogo mogę sprzedać w sumie każdego ale wiadomo jak ktoś jest keeperem nie sprzedam za non-keepera. Ale jeśli ktoś potrzebuje zubaca to możemy się dogadać. 

Generalnie przekonuje się po raz kolejny że fantasy to long term, po takim początku taki awans i w sumie dobrze że poszlem do przodu ze slotami bo teraz kontuzje gwiazd mnie ograniczają, sloty poszły w dół a dalej się liczę, więc walczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już robić wymiany "keeper za gwiazdę" więc zapraszam do negocjacji i wysyłania ofert.

Mam do oddania Capella (w przyszłym sezonie będzie kosztować 31$ aktualnie gra za 22$), Vanderbilt (będzie za 18$ gra za 21$), Jones (będzie za 10$ gra za 20$), Tate (będzie za 14$ gra za 10$), Winslow (będzie za 10$ gra za 0$ ale po wymianach w Blazers jego wartość wkrótce znacznie wzrośnie), Bitadze (będzie za 10$ gra za 0$ ale przez miesiąc do powrotu Turnera może nabijać niezłe statsy a kto wie jak będzie wyglądał skład Pacers w przyszłym sezonie) i mogę oddać 2 lub 3 z nich w pakiecie za grajka z wysokiej półki który da mi punkty, bloki, asysty przy dobrym FG i najlepiej przyzwoitej ilości strat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikowal83 mógłbyś pracować w reklamie. A może pracujesz? Jeśli wytrejdujesz w ten sposob winslowa, tate czy bitadze to naprawdę wielkie gratulacje. A temu, kto uczyni z nich keeperów również pogratuluję ;)

Ja napiszę w ten sposób. Domantas Sabonis, 26$ w next season, nie pracuję w reklamie, niech ta cyfra bok tego zawodnika podziala w odpowiedni sposób. 

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bulek napisał:

@Mikowal83 mógłbyś pracować w reklamie. A może pracujesz? Jeśli wytrejdujesz w ten sposob winslowa, tate czy bitadze to naprawdę wielkie gratulacje. A temu, kto uczyni z nich keeperów również pogratuluję ;)

Ja napiszę w ten sposób. Domantas Sabonis, 26$ w next season, nie pracuję w reklamie, niech ta cyfra bok tego zawodnika podziala w odpowiedni sposób. 

Vanderbilt i Jones to keeperzy. Tate ma jakąś tam szansę takim zostać ale nie da się ukryć że znacznie mniejszą niż dwóch wcześniej przeze mnie wymienionych. 

Winslowa nie przedstawiałem tutaj jako keepera tylko napisałem że jego wartość w tym sezonie jeszcze wzrośnie.

Bitadze to wiadomo że raczej streamer ale na pewno nie keeper.

Więc proszę mi tu nie insynuować że próbuje komuś kit wcisnąć 😏

Napisałem jaka jest wartość tych graczy i ile będą kosztować w przyszłym sezonie żeby każdy miał jasność i mógł ocenić czy mu się to opłaca czy nie i kto dla niego może być keeperem a kto nie bo to pojęcie względne (zależy od sytuacji danego GMa, jego taktyki, aktualnego składu, pozycji w tabeli w tym roku itd.)

@bulek Sabonis gra aktualnie za 34$.

Czy traktujesz go jak keepera?😏😉😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bulek napisał:

No wiesz, @Mikowal83, jeśli napisałeś "keeper za gwiazdę" i pod tym Winslow czy Bitadze nietrudno było odnieść wrazenie, że ich przedstawiałeś jako keeperów, bo  np. po co oni komuś, kto nie walczy o nic?

Napisałem tylko że można już robić tego rodzaju wymiany a to kogo mam do oddania to już inna sprawa chociaż dwóch z tych co wymieniłem na miano keeperow w moim odczuciu zasługują choć fakt że pewnie gdzieś tam można znaleźć lepszych.

Wydaje mi się że trochę źle zinterpretowales to co napisałem w poście z ogłoszeniem 😏

I ty mi tutaj nie odstraszaj potencjalnych nabywców... 😏Wiem że boisz się że nie wygrasz misia 😏😛 bo na średnich to ja jestem na 1-ym miejscu 😛😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.