Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - sezon 2021/2022


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 14/10 mam draft o 22:30, wiec z mojej perspektywy najlepiej by było gdybyśmy zaczęli o 20:30 jeśli to ten dzień musi być. 
Jak zaczniemy później się dostosuje jakoś. Boje się ze problemem będzie to ze mam te 2 ligi na różnych kontach yahoo, i nie będzie się dało łatwo przeskoczyć z jednej ligi do drugiej 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, evitacre napisał:

Boje się ze problemem będzie to ze mam te 2 ligi na różnych kontach yahoo, i nie będzie się dało łatwo przeskoczyć z jednej ligi do drugiej 😕 

Można grać jednym na apce i drugim na kompie, można mieć też 2 okna (ale lepiej w różnych przeglądarkach). Co by nie mówić, jest to trudność.

Ps. A jak chłopaki z 18.10 poza @Jackoso ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2021 o 16:37, dannygd napisał:

Chłopaki, wciąż tylko 18 osób zagłosowało w ankiecie i 2 ciągle brakuje. Wielu alternatyw nie ma, ale jeśli jakimś cudem dziś zmieniłaby sie data na 12.10 zamiast 14.10 (w sumie jest po 15 głosów) to chyba warto wiedzieć o tym dziś, a nie 11-go... 

PS. Jak nie ma więcej uwag do wycen keeperów, to będę finalizował ligę i teamy.

To co z tym finalizowanie ligi?

Chciałabym już wiedzieć z pośród jakiej grupy zawodników będę wybierać i kiedy będę to robił (jaki termin draftu ostatecznie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie - jako, że nie ma więcej info co i jak komu może lepiej pasować, to jako komisz - wybieram datę z największą liczbą głosów - 14.10 g.21.30.  Ci co nie mogą, niech znajdą zastępstwo, ustawią ceny do autopicku i jedziemy.

Wszystkim przypominam, żeby zaznaczyć keeperów w yahoo i na wszelki wypadek podać tutaj dzisiaj do północy. Proszę aby Ci co zaznaczyli wcześniej, jeszcze raz to zrobili, bo dziś musiałem zmienić kilka ustawień i moi keeperzy zniknęli na przykład ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd pewnie jesteś w trakcie finalizowania ligi więc może to dlatego ale aktualnie jak wchodzę w skład swojej drużyny to widzę że Oladipo jest zaznaczony jako keeper a (tak jak pisałem wcześniej) zamiast niego keeperem jest Jaden McDaniels.

Pozostali to Fox,Mitchell i Wood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W zespole Toronto Raptors, jedynymi Keeperemi są Keldom Johnson i Thaddeus Young

Przepraszam, za wcześniejszy brak kontaktu ale byłem na kilkudniowym wyjeździe.

 

Co do draftu bardziej pasuje mi data 18.10 niz 14.10. W miedzy czasie pojawil mi sie juz termin draftu na 14.10 o 22:30.

Pozdrawiam

Edytowane przez Marwat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poniżej list keeperów których ja widzę zaznaczonych w systemie, jeśli ktoś ma jakies reklamacje, ma czas dziś do godz. 23.00 po tym terminie finalizuje składy i ligę do draftu.

Cytat
Timberwolves
 
Keepers
Salary
 

59

44

42

14

Atlanta Hawks
Keepers
Salary

29

27

34

Boston Celtics
Keepers
Salary

48

19

25

24

Charlotte Hornets
Keepers
Salary

22

26

14

10

Chicago Bulls
Keepers
Salary

79

14

16

10

Detroit Pistons
Keepers
Salary

30

18

42

27

 
Indiana Pacers
Keepers
Salary

22

32

30

12

Los Angeles Lakers
Keepers
Salary

19

17

New Orleans Pelicans
Keepers
Salary

18

10

10

22

 
New York Knicks
Keepers
Salary

10

10

10

OklahomaCity Thunder
Keepers
Salary

There are no selected keepers.

Orlando Magic
Keepers
Salary

24

40

 
Phoenix Suns
Keepers
Salary

18

17

10

San Antonio Spurs
Keepers
Salary

36

23

10

34

Toronto Raptors
Keepers
Salary

There are no selected keepers.

GoldenStateWarriors
Keepers
Salary

39

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd finalizuj składy i ligę.

Za długo to wszystko trwa.

2 dni do draftu a wciąż nie wiadomo kto będzie dostępny w drafcie.

Organizacja przed tym sezonem kuleje strasznie i nie mam tutaj na myśli Ciebie @dannygd tylko nas wszystkich jako ligę.

Wszystko w mękach i bólach jak Polska z Albanią 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.