Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - sezon 2021/2022


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, barcelowicz napisał:

Jest jeszcze wolne miejsce?

Dawaj, wrzuciłem Cię na listę chętnych.

53 minuty temu, Mikowal83 napisał:

Mój znajomy niby chętny ale do tej pory się tu nie zarejestrował. A możliwe że w sumie będą aż 3 wolne miejsca.

No ja mam tez niby 2 chętnych, ale sie nie pojawili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barcelowicz napisał:

Czy byłaby ewentualnie możliwość zmiany teamu gdyby managerowie Rockets lub Lakers zrezygnowali?

Nawet jak oni zagrają, to możesz zmienić na ekipę z danej konferencji, która nie jest obecnie zajmowana przez innego gracza - czyli np. Portland, Denver, LAC, Memphis czy Sacramento.

PS. @barcelowicz wrzuć mi na PW mail yahoo, żebym Ci ekipę przekazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, dannygd napisał:

Nawet jak oni zagrają, to możesz zmienić na ekipę z danej konferencji, która nie jest obecnie zajmowana przez innego gracza - czyli np. Portland, Denver, LAC, Memphis czy Sacramento.

PS. @barcelowicz wrzuć mi na PW mail yahoo, żebym Ci ekipę przekazał.

Nie chodziło mi o nazwę ekipy tylko o przejęcie teamu Rockets lub Lakers jeśli będą wolne, bo Jazz z tej trójki wygląda najmniej ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7/10, 8/10, 11/10, 12/10 to na razie faworyci jeśli chodzi o termin draftu (po 7 z 8 możliwych głosów).

Bardziej niepokoi mnie to że z 18 GMow którzy potwierdzili udział  tylko 8 oddało głosy i że 2 GMow wciąż nie potwierdziło udziału a czas leci.

Niestety mój znajomy którego zapraszałem dalej się nie zarejestrował i obawiam się że nie możemy brać poważnie pod uwagę jego kandydatury.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 10 głosów, 13,14 i 18 jako faworyci, proszę pozostałych graczy o zagłosowanie bo w ligach drzewkowych trzeba zaraz wykluczać daty.

Czy ktoś ma kontakt z:

@Pachuco @Knotai bo zero odzewu od nich...

2 godziny temu, Mikowal83 napisał:

znajomy którego zapraszałem dalej się nie zarejestrował i obawiam się że nie możemy brać poważnie pod uwagę jego kandydatury

Nic na siłę... - jest ktoś że sznurówki żeby wrzucić info czy ktoś tam chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.