Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - sezon 2021/2022


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę robić rabanu o nic...

ale czy yahoo nie wlicza maxed outów?  Lakersi juz wczoraj mieli maxed out na wszystkich slotach poza util, a staty Balla są wliczane nas razie...

To są jakieś jaja po prostu... to może wszyscy wystawiajmy wszedzie i droga wolna!

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie zapowiada się ciekawa końcówka. Jeszcze 3 dni temu myślałem że spokojnie dojadę na autopilocie do końca i nikt mi nie zagrozi. Dziś nie wygląda to tak kolorowo i zaczynam kombinować:

- czy wystawiać tylko wysokich by nie stracić na fg i stratach ale Dany może mnie dogonić w przechwytach

- czy grać wszystkimi z dużym ryzykiem straty fg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2022 o 08:15, bulek napisał:

są wliczane nas razie...

chyba jednak nie są, ten live jest lipny

W dniu 8.04.2022 o 13:22, Tocheck napisał:

Dzięki Panowie za grę w tej lidze. Nie jara mnie już ten format dlatego rezygnuję.

Szkoda... Powodzenia!

16 godzin temu, Jackoso napisał:

Jeszcze 3 dni temu myślałem że spokojnie dojadę na autopilocie do końca i nikt mi nie zagrozi. Dziś nie wygląda to tak kolorowo i zaczynam kombinować:

- czy wystawiać tylko wysokich by nie stracić na fg i stratach ale Dany może mnie dogonić w przechwytach

- czy grać wszystkimi z dużym ryzykiem straty fg

Myślę, że aż tak bardzo nie musisz się dręczyć, tylko jakiś cud/fart i jednocześnie Twój pech mógłby cos tu zmienić. Ja wziąłem Butlera żeby stl podreperował, a on od dealu nawet 1 mecz mi nie robi... i co 3 opuszcza ehhh

No i zły jestem że KPJ odpuściłem oraz DLO z W ;( 

Takie wady imprez weekendowych ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to by było na tyle z mojej walki: Butler out, KAT out, Jrue niby nie miał być out a nie gra... ("Holiday needed to start Sunday's game in order to ensure that he hit his games played and rebounding average incentives, which will pay him an additional $306,000. After giving a foul just eight seconds into the game he was subbed out, and we won't see Holiday in game action again until the playoffs. ") i slot zajmuje.

@Jackoso możesz spać spokojnie ;)

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, @dannygd, szans na 1 miejsce nie miałeś nawet w przypadku gdyby KAT Butler i Jrue normalnie zagrali i to nie wiem jak dobrze. Poza trójkami, w których mogłeś wyprzedzić Mikowala (dzięki, @Mikowal83;) ), to trudno było o punkt zaczepienia...

Czego mi zabrakło? Paradoksalnie nie tak dużo. Jordan mnie minął w wolnych rzutem na taśmę (ach, te 0/3 Bogdana), i tych paru stealów oraz bloków. Co by tu nie mówić, tytuł fantasy championa poszedł w godne ręce, gratki, @Jackoso! Czy jestem zadowolony z 2 miejsca? Oczywiście, że tak. Myslę, ze przy nadmiarowych pf/c w pewnym momencie nikt nie brał mojej kandydatury do podium poważnie ;) W trakcie sezonu zrobiłem parę niepotrzebnych posuniec ze slotami (0/8 Luwawu Cabarrota) + zbyt długie trzymanie Harrisa/Sabonisa i pod koniec musiałem mocno kombinować. Bez wątpienia końcówke sezonu rozegrałem, bez zbędnego krygowania się, taktycznie świetnie, no nie mam się do czego przyczepić, ale przywiązanie do składu w 1 częsci sezonu kosztowało mnie utrate walki o wygraną.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, bulek napisał:

Powiedzmy sobie szczerze, @dannygd, szans na 1 miejsce nie miałeś nawet w przypadku gdyby KAT Butler i Jrue normalnie zagrali i to nie wiem jak dobrze. Poza trójkami, w których mogłeś wyprzedzić Mikowala (dzięki, @Mikowal83;) ), to trudno było o punkt zaczepienia...

Czego mi zabrakło? Paradoksalnie nie tak dużo. Jordan mnie minął w wolnych rzutem na taśmę (ach, te 0/3 Bogdana), i tych paru stealów oraz bloków. Co by tu nie mówić, tytuł fantasy championa poszedł w godne ręce, gratki, @Jackoso! Czy jestem zadowolony z 2 miejsca? Oczywiście, że tak. Myslę, ze przy nadmiarowych pf/c w pewnym momencie nikt nie brał mojej kandydatury do podium poważnie ;) W trakcie sezonu zrobiłem parę niepotrzebnych posuniec ze slotami (0/8 Luwawu Cabarrota) + zbyt długie trzymanie Harrisa/Sabonisa i pod koniec musiałem mocno kombinować. Bez wątpienia końcówke sezonu rozegrałem, bez zbędnego krygowania się, taktycznie świetnie, no nie mam się do czego przyczepić, ale przywiązanie do składu w 1 częsci sezonu kosztowało mnie utrate walki o wygraną.

Miałeś na myśli punkty a nie trójki prawda? W punktach wyprzedziłem @dannygd o 21 pkt. Gdyby nie to to byłby między wami remis który chyba patrząc na punkty za kategorie roto wygrałby Danny i to on byłby na drugim miejscu.

Szkoda że mi nie udało się chociaż 4 miejsca zdobyć ale brak Foxa, Wooda a potem Murraya pozbawił mnie szans na ugranie jeszcze jakiś punktów w asystach punktach czy blokach.

gratulację dla całej trójki na podium

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mikowal83 napisał:

Miałeś na myśli punkty a nie trójki prawda? W punktach wyprzedziłem @dannygd o 21 pkt. Gdyby nie to to byłby między wami remis który chyba patrząc na punkty za kategorie roto wygrałby Danny i to on byłby na drugim miejscu.

Szkoda że mi nie udało się chociaż 4 miejsca zdobyć ale brak Foxa, Wooda a potem Murraya pozbawił mnie szans na ugranie jeszcze jakiś punktów w asystach czy blokach.

gratulację dla całej trójki na podium

No fakt, oczywiscie, że pkt, tak, to jest, jak sie na coś popatrzy, a potem pisze z pamięci ;) No nie ma co ukryć, Ten Monk mnie podratował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty @Jackoso za wygraną, graty @bulek za pięknie wywalczone 2 miejsce i graty dla pozostałych walczących do końca!

Tak to był naprawdę mega sezon i liczę na.rownie ciekawe i emocjonujące kolejne.

Czy jestem zadowolony z 3 miejsca? Tak, bo w podium celowałem po drafcie. Nie do końca - bo jednak realna szansa na.walke o zwycięstwo była...

9 godzin temu, bulek napisał:

Powiedzmy sobie szczerze, @dannygd, szans na 1 miejsce nie miałeś nawet w przypadku gdyby KAT Butler i Jrue normalnie zagrali i to nie wiem jak dobrze.

Tu się mylisz. Wprawdzie w ostatnim dniu było to już mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe...

1. FG przegrałem o 0,0005 %

2. Punkty o 21 punktów... przy 1 slocie zabranym przez Jrue który wyszedł tylko po to, żeby spełnić warunki umowne.. LOL

3. W zbiórkach zabrakło mi.. 20

4. W stealach zabrakło mi... 5 do... @Jackoso

- myślisz, że granie Butlerem i KATem oraz Jrue by nie dawało szans? Ba powiem więcej, gdyby za THT zagrał Georgios Kalaitzakis (co brałem pod uwagę) a za feralne zera Jrue wstawiłbym Zacha Collinsa, to... Ligę wygrałoby DET o 1 STL i 6 punktów... Naprawdę uważasz, że to takie nieprawdopodobne, mając na uwadze, że Monk mecz sezonu zagrał? :P 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W istocie, @dannygd, nie zanalizowałem tego dokładnie, biorąc to pod wzgląd, to nie byłeś daleki od wygranej, a to 2 miejsce mogłeś mieć spokojnie. Mi do wygranej brakowało więcej - kilku przechwytów, kilku bloków i lepszego FG%, ale patrząc na koncówke zbytnio nie było gdzie tego znaleźć. Pewnie zbytnio stawiałem na Hayesa, bo w 3 ostatnich meczach nawet steali nie dawał zbytnio, ale zamiana jego na kogo innego nic by już nie zmieniła. Przed nowym sezonem zmieniam strategie równego składu, bo to sukcesu nie daje, jedno połamanie jak to Rose'a, jedna pomyłka keeperowa jak z Tobiasem i jest lipa. A mogłem zostawić np. CP3, ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.08.2022 o 17:28, Mikowal83 napisał:

@dannygd masz wciąż chęci siły i czas ogarniać ligę?

Przyszedł czas że należałoby założyć nowy wątek ligi, popotwierdzac udział w grze, znaleźć nowych GMow, i poustawiać keeperow.

Chęci i siły są, czasu brakuje - chętnie skorzystam z pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim maniakom NBA i roto fantasy,

Odnowiłem ligę naszaąna yahoo oraz założyłem nowy wątek:

2 graczy zrezygnowało, więc już na starcie poszukujemy 2 nowych graczy.

Wszystkich graczy proszę o potwierdzenie uczestnictwa gry w lidze i wsparcie w poszukiwaniu nowych graczy, najlepiej długoterminowych, których znacie.

@Mazi_24 w związku z tym, że Chyzio zrezygnował z ekipy Celtics, to możesz ich nazwę przejąć więc nazwij sie Boston Celtics, a nowy gracz wybierze sobie inna ekipę ;) 

Kolejne kroki, potwierdzenia udziału i dyskusję proszę prowadzić już w nowym wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.