Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - sezon 2021/2022


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

@jordan20 szaleje z wymianami i włączyła "win now mode".

Bardzo mądrze skonstruowana wymiana do której na pozur trudno się przyczepić. Żaden z tych zawodników raczej keeperem nie zostanie, wartość za cały sezon podobna ale biorąc pod uwagę sytuację obu GMow i aktualną formę White'a po wymianie do Celtics @wilson44 na wymianie traci i chociaż nie miał już większych szans powalczyć z top 6 naszej ligi to jednak tą wymianą w moim odczuciu ewidentnie daje znać że już się poddał.

Po tych wymianach i biorąc pod uwagę że do gry wrócił KP to mimo braku Beal'a @jordan20 ma śmiało szansę nie tylko na podium ale nawet na mistrza.

Mi też udało się klepnąć wymianę chociaż @L.TM zgodził się na nią chyba z litości bo męczyłem go o Robinsona od miesiąca i pewnie już miał mnie dosyć 😏😛

On na wymianie nie traci bo jak będzie chciał może z Herberta zrobić śmiało keepera (10$ gra za 20$) mimo że jego rola w przyszłym sezonie jak wróci Zion aka Bennett jest niepewna.

Ja swoimi ruchami na FA i tą wymianą już raczej nie walcze o kolejne punkty roto a raczej bronię się przed ich utratą (punkty,asysty,bloki) z nadzieją że przy odrobinie szczęścia da mi to awans na drugie miejsce lub utrzymanie się na pudle.

Na moją korzyść działa to że w przypadku remisu w punktach roto (a przy tak niewielkich różnicach w czołówce to bardzo możliwe) wygrywam z każdym (najbliżej jest @Jackoso ) bo wygrywam aż 4 roto kategorie 😁

 

Aha. Chciałem podkreślić że @Knotai ostro wziął się do roboty i chyba podjął mocne postanowienie poprawy jeśli chodzi o niedograne mecze. Tak trzymaj.

Piszę o tym dlatego że jeśli nie będzie to chwilowy zryw i będzie tak samo zaangażowany w przyszłym sezonie to biorąc pod uwagę jak duże były kłopoty ze skompletowaniem GMow już przed tym sezonem wnioskuję żeby pozostawić go w lidze nawet jeśli ostatecznie nie uda mu się spełnić regulaminowych wymagań co do rozegranych meczów.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mikowal83 napisał:

Bardzo mądrze skonstruowana wymiana do której na pozur trudno się przyczepić. Żaden z tych zawodników raczej keeperem nie zostanie, wartość za cały sezon podobna ale biorąc pod uwagę sytuację obu GMow i aktualną formę White'a po wymianie do Celtics @wilson44 na wymianie traci i chociaż nie miał już większych szans powalczyć z top 6 naszej ligi to jednak tą wymianą w moim odczuciu ewidentnie daje znać że już się poddał.

Dla mnie deal bez sensu dla @wilson44 - z White'a ani kiper lepszy, ani gracz lepszy - a @jordan20 trzeba pogratulować skuteczności negocjacji, bo ma i lepszego gracza i porównywalnego kipera ;)

@Mikowal83 ale Ty to dopiero deal żeś zrobił... dac 2 za Leverta, żeby teraz ich pobrać za... DDR, który na dodatek kiperem jest. Efekt - DDR za Leverta... Szczerze nie ogarniam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że błędem było oddanie Fox+Wood za LeVerta ale kiedy robilem tą wymianę (wcześniej już o tym pisałem) Fox wyglądał jak bust i była duża szansa że Wood zmieni klub co by mu nie służyło (ani mi) a LeVert odzyskiwał formę z zeszłego sezonu.

Byłem niecierpliwy i za bardzo się bałem i jak się okazało 2 miesiące później, popełniłem błąd. Możliwe że gdybym nie zrobiłbym tej wymiany to w tym momencie zajmowałybym 1 miejsce i miał dużą szansę utrzymać tą pozycję.

Dzisiaj @jordan20 wyszedł z taką propozycją i biorąc pod uwagę że jedyne kategorie, w których mogę zyskać punkty roto i mieć szansę na walkę o zwycięstwo lub przynajmniej o podium, to punkty,bloki i asysty ta wymiana wydawała mi się w zasadzie no brainerem (i dalej tak uważam).

Fox razem z Wood'em dadzą mi więcej punktów, bloków i asyst niż sam DeRozan. A dodając do tego Robinsona (jeszcze więcej bloków) po cichu liczę że uda mi się jeszcze urwać tak że 2-3 punkty w punktach i blokach i obronić się przed utratą 1pkt w asystach. Dużych nadzieii sobie nie robie ale też nic na tej wymianie nie tracę.

Z DeRozana i tak nie planowałem zrobić keepera (chociaż śmiało może nim być). Dla mnie już trochę za stary, poza tym ze zdrowym Lonzo i Zachem trochę straci na wartości.

Wolę keeperami mianować Murray'a (cena w przyszłym sezonie 36$), Poeltl'a (24$), Brunson'a (19$) i albo wybrać sobie czwartego keepera z grupy Wood (18$), Fox (30$), Tate (14$), albo zostawić więcej kasy na draft.

Tak jak sam napisałeś @dannygd w piątek, "głębi mi dziś brakuje" i tym ruchem właśnie ten brak wypełniam. Jednocześnie naprawiając swój wcześniejszy błąd . Jak mawiają "lepiej późno niż wcale" 😏😉😛 Wymiana ta daje mi też troche szerszy wachlarz możliwości na przyszły sezon.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak podejrzewalem byla droga walka o uslugi draymonda z waiversow.

zalezalo mi na nim,bo moze mi pomoc w podciagnieciu sie w asystach,przechwytach i blokach.

co do moich wymian,to midleton na 99% nie bedzie moim keeperem,ze wzgledu na wysoka cene.

wooda i foxa oddalem bez zalu,bo mimo,ze wood ma fajna keeperowska cene,to okrutnie psuje ft (podobnie jak fox) a derozan rzuca mega duzo wolnych na swietnych procentach i licze,ze z midletonem pomoga mi awansowac w tabeli w tej kategorii.

sam derozan mimo,ze skonczy latem 32 lata,patrzac na jego etyke pracy,skillset i cene (34$ za rok) bedzie fajnym keeperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię Jordan ale jestem bezpośrednio zainteresowany Greenem bo dałem za niego bid 32$ a moim zdaniem Twoje podjęcie go powinno być unieważnione bo policzyłem Ci całe salary i masz teraz 266$ czyli przekraczasz dozwolony pułap 250$. Proszę komisza o wypowiedzenie się w tej kwestii i zobaczenie do kogo powinien trafić Green w dalszej kolejności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chyzio a Ty ogarniesz swoją ekipę i niedograne mecze czy masz już "wylane" na ligę?

BTW. Człowiek robi wszystko, by zostać w walce o podium/wygraną, ale jak tu walczyć, kiedy tuż po dealu:

- Simmons idzie 2 tyg out,

- Gobert raz gra raz nie gra, a ja na gwałt potrzebuję jego stat,

- OG tak się kuruje, ze może za tyg się wykuruje, a może w ogóle

- a kupiony Butler od razu siada na ławie...

I do tego ten Mike fuckin Conley, co to spierdolił mi FG, żeby dziś zagrać mecz sezonu.. na benchu.

FCUK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT sypnął dzisiaj 60 punktów a ten marudzi 😏

Butler ma wyjątkowo "dziurawy" sezon. To raczej on a nie Robert "raz gra raz nie gra". Ale dzisiaj już ma grać. Don't worry 😉

Simmons to Ci się połamał chyba jeszcze przed dealem (10 dni temu). Nawet pomyślałem że to właśnie dlatego sciagnales sobie Butlera.

Gobert będzie grał mimo że w pełni zdrowy nie jest bo Jazz walczą o 4 miejsce na zachodzie.

Z Conley'em cóż...peszek. Ja tak mam w tym sezonie z Beverley'em w dwóch innych ligach. Nie mogę utrafić kiedy go wystawić w aktywnym składzie 😏

Za to u mnie wreszcie wszyscy zdrowi (wrócił LeVert) i szkoda tylko że Brunson spuścił z tonu od czasu przyjścia Dinwiddie...mam nadzieję że Monk chociaż trochę to nadrobi

No i gdybym wcześniej nie oddał Foxa z Woodem...ehhh....czuje ze wtedy mógłbym  wygrać a tak to coś czuje że skończę na miejscach 2-4.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mikowal83 napisał:

KAT sypnął dzisiaj 60 punktów a ten marudzi

Wcześniej rzucił 49 w 3 meczach łącznie... więc ledwo nadrobił średnią...

9 minut temu, Mikowal83 napisał:

Butler ma wyjątkowo "dziurawy" sezon. Ale dzisiaj już ma grać. Don't worry

No o niego to zawsze sie boję, bo na PO będa go oszczędzać...

9 minut temu, Mikowal83 napisał:

Gobert będzie grał mimo że w pełni zdrowy nie jest

No to średnie pocieszenie, kiedy potrzebujesz po 15+ zbiórek i 3+ bloków od niego na mecz ;D

10 minut temu, Mikowal83 napisał:

Z Conley'em cóż...peszek. Ja tak mam w tym sezonie z Beverley'em w dwóch innych ligach.

Chyba ciut inny poziom 60 a 120 w rankingu ;D

11 minut temu, Mikowal83 napisał:

Za to u mnie wreszcie wszyscy zdrowi (wrócił LeVert)

i Ty masz powody do radości, a ja jeszcze mam OG na ławie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bulek napisał:

Ty z Conleyem to nic, ja mam ciągle ból głowy co zrobic z Zubacem, kiedy zagra manianę, a kiedy mu się Ayton włączy ;)

Eee tam gadasz...z tego co widziałem to w marcu tylko 11-go przegapiles jego dobry mecz a tak to wystawiasz go regularnie. Solidny chłop. Lubie go na Utilu w Roto Dynasty 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dannygd napisał:

No o niego to zawsze sie boję

No i kostka skręcona u Butlera. Tyle w temacie.

47 minut temu, Mikowal83 napisał:

z tego co widziałem to w marcu tylko 11-go przegapiles jego dobry mecz

No przecież napisałem, że "jedyny dobry mecz" zagrał na bench, a wszystkie c***owe w składzie i zepsuł FG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bulek napisał:

ja mam ciągle ból głowy co zrobic z Zubacem, kiedy zagra manianę, a kiedy mu się Ayton włączy

Arek patrzac co gra Zubac a co Ayton, to zaraz bardziej właściwe bedzie odwrotne powiedzenie... ;) 

Ost. 8 meczów Aytona to... aż 1 blok - nie średnio, tylko w ogóle! Istny demon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dannygd napisał:

No przecież napisałem, że "jedyny dobry mecz" zagrał na bench, a wszystkie c***owe w składzie i zepsuł FG...

To pisałem do Arka o Zubacu, którego miał na ławie 11-go marca kiedy ten zagrał dobry mecz. O Conley'u to Ci napisałem wcześniej że "peszek".

A Ayton faktycznie słabiuuutko 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Zubac na przestrzeni ostatnich meczy faktycznie robił robotę ponad stan i może dlatego Rockets po 10 dniach wiszenia trejdu jednak się zdecydowali ;)

Nawet zaczynam tego żałować teraz i to na pewno nie ze względu na Sabasa, którego pkt, zbiorki i asysty są mi zupełnie niepotrzebne przy FG%<50, a ze względu na Zubaca. Inna kwestią jest to, że on jest nadal nieprzewidywalny, ale keeper z niego za 10 jak ta lala.

Jak się wkurzę, to jeszcze Garlanda opchnę :)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.