Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2021/22


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do tabelki:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11ULfPlU1kuLe0niPvZ7dUdBzhKzexe6tqWQJaI_w3Bo/edit#gid=449319454

Prośba o sprawdzenie czy nie ma błędów :)

 

 

Sorry za błędy, zgłaszajcie je, postaram się pomóc.

Zrobię to plus temat draftowy i to tyle. Komiszowania, zakładania ligi się nie podejmuję ani dbania o przekroczenie. Nie dam rady. Parę godzin pracy i tak to mi zajęło :(

Pewnie da radę szybciej, wszystko ręcznie robiłem, miałem podstawę w tabelce z zeszłego roku - dzięki @cvbe

 

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger przypiął/eła ten temat

Muszę coś tam zejść z salary wiec ktoś z górnej czesci mojego składu do oddania. Najchętniej tankerowi bym oddał jamala murraya albo nietankerowi Kyle lowry’ego. Wezmę w zamian młodych zdolnych lub nawet picki w drafcie. 
 

dasz radę dorzucić Jeszcze dla wygody pod składami kto ma jakie picki ? @Tecu

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, salary 480 🙂

Wstępnie do 1.09 czekamy na te sześć osób, które się nie odezwały.

Pewnie z większością nie będzie problemu, niestety coś czuję, że jak bumerang wróci temat @El-ManiaqueNawet nie chodzi o to czy się zgłosi, ale tak się nie da grać. Zero aktywności, niewiadomo czy walczy czy po prostu ustawia skład. Z drugiej strony nie mamy rzeszy chętnych, ale jak wcześniej broniłem tak co roku jest to samo 😟

Draft około 10.09? Jak macie kogoś kto by zagrał to dajcie znać, bo mogą być wakaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tecu napisał:

Pewnie z większością nie będzie problemu, niestety coś czuję, że jak bumerang wróci temat @El-ManiaqueNawet nie chodzi o to czy się zgłosi, ale tak się nie da grać. Zero aktywności, niewiadomo czy walczy czy po prostu ustawia skład. Z drugiej strony nie mamy rzeszy chętnych, ale jak wcześniej broniłem tak co roku jest to samo 😟

Tez broniłem ale qrde mnie ten deal typu barton czy coś takiego za pick przyszłoroczny rozwaliło umysł na kawałeczki 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tecu napisał:

Pewnie z większością nie będzie problemu, niestety coś czuję, że jak bumerang wróci temat @El-ManiaqueNawet nie chodzi o to czy się zgłosi, ale tak się nie da grać. Zero aktywności, niewiadomo czy walczy czy po prostu ustawia skład. Z drugiej strony nie mamy rzeszy chętnych, ale jak wcześniej broniłem tak co roku jest to samo 😟

Nie wiem czy szukanie na siłę zastępstwa ma sens - najczęściej nowe nabytki są aktywni przez pierwsze kilka dni a z czasem jak sezon się rozkręca to ich obecność proporcjonalnie malej. Dodatkowo w między czasie zaskoczą wymianami typu Kemba za Goberta czy Barton za pik - ps. sam się zdziwiłem - ale w tym przypadku pewnie zadziałało kilka czynników - presja ze strony GM że nie dokonuje wymian a i fakt ze sezon wcześniej nieźle Mu poszło też nie było bez znaczenia. 

a może zagrać o tego 1 GM - mniej - taka luźna kompletnie nie przemyślana sugestia. 

 

co do GSW 

to przyjmę trochę salary - jedynie KAT i JJJ zostają co do reszty to jestem otwarty na propozycję. Przypominam że mam też trochę pików (#1/#5/#7/#11/#14/#15/#16) - śmiało piszcie. Na dziś jeszcze nie obrałem strategii w którym kierunku przebudowywać zespół. 

ps. jakby ktoś wpadł na pomysł tanku w przyszłym sezonie to walcie śmiało Isaac  i Fultz są do wzięcia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TryczekSzukarek napisał:

Nie wiem czy szukanie na siłę zastępstwa ma sens - najczęściej nowe nabytki są aktywni przez pierwsze kilka dni a z czasem jak sezon się rozkręca to ich obecność proporcjonalnie malej.

Sugerujesz że ktoś może być mniej aktywny niż El-Maniaque? :)

Ja jestem absolutnie za znalezieniem zastępstwa - 3 lata obietnic o aktywności (te obietnice to też tylko raz na rok) i nadal jedyny deal to Barton za pick i żadnych pobrań, nic się nie dzieje. Po co nam taki gracz? Na pewno znajdzie się zastępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Sugerujesz że ktoś może być mniej aktywny niż El-Maniaque? :)

Ja jestem absolutnie za znalezieniem zastępstwa - 3 lata obietnic o aktywności (te obietnice to też tylko raz na rok) i nadal jedyny deal to Barton za pick i żadnych pobrań, nic się nie dzieje. Po co nam taki gracz? Na pewno znajdzie się zastępstwo.

Daleko mi do bronienia  @El-Maniaque jednak @cvbe - w zeszłym sezonie kolega El -… dokonał dwóch wymian. Barton za pik o której to wymianie wie juz cały FBX oraz z @Krzemo Kemba za Goberta - chwile wczesniej Krzemyk wyciągnął Kembe za fryty - co by nie pisać dwa złote strzały. 
 

Ps. Tak znam mniej aktywnego GM - niejaki Bago. Moze warto podpytać ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, TryczekSzukarek napisał:

Daleko mi do bronienia  @El-Maniaque jednak @cvbe - w zeszłym sezonie kolega El -… dokonał dwóch wymian. Barton za pik o której to wymianie wie juz cały FBX oraz z @Krzemo Kemba za Goberta - chwile wczesniej Krzemyk wyciągnął Kembe za fryty - co by nie pisać dwa złote strzały. 
 

Ps. Tak znam mniej aktywnego GM - niejaki Bago. Moze warto podpytać ;) 
 

No Bago się nie sprawdził - też jest do wymiany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, TryczekSzukarek napisał:

Daleko mi do bronienia  @El-Maniaque jednak @cvbe - w zeszłym sezonie kolega El -… dokonał dwóch wymian. Barton za pik o której to wymianie wie juz cały FBX oraz z @Krzemo Kemba za Goberta - chwile wczesniej Krzemyk wyciągnął Kembe za fryty - co by nie pisać dwa złote strzały.

Napiszę tak - dla mnie nie ma problemu że jest mało aktywny GM, po prostu gramy de facto 19 nie 20. Ale imo jeśli zgodzimy się żeby został to wtedy kazda jego wymiana w momencie kiedy na forum pojawiają się wpisy że jest no bez przesady napiszę idiotyczna lub debilna, jest cofnięta przez komisza (gdzie raczej jestem zdania że komisz nie powinien przesadnie ingerować ale to jest special case :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba rok temu go broniłem, obiecał poprawę i znowu go nie ma cały rok na forum, to jest bezsens. Niech se gra w jakichś ligach na fejsbooku z bulkiem, jestem za wyjebaniem go. Spójrzcie zreszta na jego skład, sam mówi za siebie, ani nie ma młodych talentów, ani nie ma dobrych graczy, najlepszy gracz to lonzo ball no bez jaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małym poślizgiem, ale jest temat draftowy.

Sprawdźcie czy wszystko ok. 

Datę ustalimy jak uzupełnimy kto gra itp. 

Pozwoliłem sobie zmienić czas na wybór na 24h, bo i tak mało mamy czasu. 

Czy ktoś może się zająć poszukiwaniem nowych graczy do gry? Ogłoszenie, znajomi z innych lig itp? Ja na wakacjach 🙂

Potrzeba jednej osoby z pewnością a może nawet trzech. 

Jedną drużynę przejmie @antek, ale która to będzie drużyna czy będzie mini draft, to się jeszcze okaże. 

 

Może ktoś ma kontakt z osobami, które jeszcze nie zadeklarowały? 

Mamy dwie rezygnacje oraz dwóch niezadeklarowanych @El-Maniaque?  I @obi

@bulek obiecał komiszować na Yahoo. Dzięki. Postaram się mu pomóc w innych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tecu napisał:

Z małym poślizgiem, ale jest temat draftowy.

Sprawdźcie czy wszystko ok. 

Datę ustalimy jak uzupełnimy kto gra itp. 

Pozwoliłem sobie zmienić czas na wybór na 24h, bo i tak mało mamy czasu. 

Czy ktoś może się zająć poszukiwaniem nowych graczy do gry? Ogłoszenie, znajomi z innych lig itp? Ja na wakacjach 🙂

Potrzeba jednej osoby z pewnością a może nawet trzech. 

Jedną drużynę przejmie @antek, ale która to będzie drużyna czy będzie mini draft, to się jeszcze okaże. 

 

Może ktoś ma kontakt z osobami, które jeszcze nie zadeklarowały? 

Mamy dwie rezygnacje oraz dwóch niezadeklarowanych @El-Maniaque?  I @obi

@bulek obiecał komiszować na Yahoo. Dzięki. Postaram się mu pomóc w innych sprawach.

Jak jest jeszcze wolne miejsce, to jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.