Skocz do zawartości

Pozycja Cavs 2021/22 na koniec sezonu zasadniczego - Konferencja Wschodnia  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pozycja Cavs 2021/22 na koniec sezonu zasadniczego

    • 1-2
      2
    • 3-4
      1
    • 5-6
      2
    • 7-8
      5
    • 9-12
      8
    • 13-15
      11


Rekomendowane odpowiedzi

5 porazek z rzedu ale w kazdym spotkaniu Cavs prezentowali sie solidnie.

Lauri przejal role kozla ofiarnego na “SF” w S5, a Cedi nagle zaczal wymiatac z lawki ofensywnie. 
Allen rozgrywa niesamowicie dobry sezon po obu stronach parkietu, ale bez Mobleya i Sextona to druzyna z wybitymi zebami, mimo, ze Sexton rozgrywal swoj najslabszy sezon.

Okoro jest najwiekszym gownem/balastem na ten moment - gruby harden krecil nim jak szmata po podlodze i z 45letnim Lamarcusem wytarli sobie nim buty. Gra ofensywnie, kiedy Okoro nawet nie probuje scinac do kosza to gra 4v5, jego skutecznosc z otwartych trojek to spokojnie bottom5 ligi. Tego to sie nie spodziewalem, ze facet pogorszy sie w kazdym elemencie koszykarskiego fachu. Facet ma upside i to jego najwieksza wartosc, ale jakby phila chciala jakis pakiet z sextonem i okoro i pikiem to trzeba sie zastanowic, mimo ze niby Ben to brak fitu wg wiekszosci w kazdym kontenderze.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, memento1984 napisał:

Tak na szybko bo Cavs sa 30+…czy Luka zawsze wyglada jak past prime Lebron? Ile on ma lat? W jakims big market teamie to by go czolgali jeezuuu.

No co Ty. To co Harden wprowadził na salony, Luka tylko kultywuje. Dopóki nie urośnie do rozmiarów Ziona będzie pluszowy. UPS. Plusowy.

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiasz się memento, ważne, że linijka się zgadza. A tak poważnie to nie od wczoraj wiadomo, że jeśli chodzi o dbanie o formę to Luce bliżej do Hardena niż do takiego LeBrona, co zawsze zresztą widać po jego sylwetce na starcie każdego sezonu. To jak narazie największy znak zapytania w kontekście jego potencjalnego miejsca w rankingu All-time moim zdaniem i uważam, że na tym polu przede wszystkim powinien się najbardziej ogarnąć. Ostatnio coś tam mu dokuczało kolano i kilka spotkań odpuścił także możliwe, że dochodzi do siebie i nie jest zupełnie w 100%. Co tam się w ogóle wydarzyło dziś w nocy? Już się przyzwyczaiłem, że Cavs lubią co jakiś czas oklepać jakąś drużynę z czołówki ale żeby aż tak?

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vero1897 napisał:

Oj tam czepiasz się memento, ważne, że linijka się zgadza. A tak poważnie to nie od wczoraj wiadomo, że jeśli chodzi o dbanie o formę to Luce bliżej do Hardena niż do takiego LeBrona, co zawsze zresztą widać po jego sylwetce na starcie każdego sezonu. To jak narazie największy znak zapytania w kontekście jego potencjalnego miejsca w rankingu All-time moim zdaniem i uważam, że na tym polu przede wszystkim powinien się najbardziej ogarnąć. Ostatnio coś tam mu dokuczało kolano i kilka spotkań odpuścił także możliwe, że dochodzi do siebie i nie jest zupełnie w 100%. Co tam się w ogóle wydarzyło dziś w nocy? Już się przyzwyczaiłem, że Cavs lubią co jakiś czas oklepać jakąś drużynę z czołówki ale żeby aż tak?

Luka wygladal mimo TD jakos tak slabo, latwo go bylo odczytac - jak na obrecz to 9/10 kick out, trojki jakies takie 4m zza linii, ale tempo zupelnie jak dziadek bron, ciagle mina autystycznego dziecka.

porzingis podobno przezywa jakis renesans ale wczoraj w sumie 26min 9pt i sie polalamal (znowu?).

Cavs maja glebie, szczegolnie tak jak teraz jak Garland, Allen, Mobley, Rubio nie schodza ponizej naprawde dobrego poziomu co mecz i ktos na zmiane daje punkty (Osman, Windler, Lauri, Love, Stevens, Wade). 
Powrot Mobleya byl niesamowicie widoczny po obu stronach, chociaz z Orlando zawsze mozna powiedziec ze to orlando.

Cavs mieli chyba nqjgorszy kalendarz (SOS roznie mozna liczyc, W/L albo pozycja) i nadal maja mega mocny kalendarz ale koncowka sezonu to bedzie w teorii duuuuzo latwiejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@memento1984

Ja nei wiem czy tam w Cleveland macie jakąś Jasną Górę ale powinieneś iść na pielgrzymkę za to ,ze trafił ci się Rubio. To jak on broni czy współpracuje z wysokimi jest niesamowite.. On za ostatnie 2 mecze ma +70 i to mimo ,że trafił magiczne 4/16 . I świetnie wygląda ta współpraca z Garlandem.. Nie oglądam wszystkich meczów Cavs ale z Sextonem zarówno Garland jak i Rubio wyglądają średnio

Garland też coraz lepiej podaje do wysokich choć miewa jeszcze podania kompletnie spóźnione to jednak postęp nawet w porównaniu z tym sezonem jest widoczny. Ciekawe czy Sexton zaakceptuje rolę rezerwowego po powrocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ely3 napisał:

@memento1984

Ja nei wiem czy tam w Cleveland macie jakąś Jasną Górę ale powinieneś iść na pielgrzymkę za to ,ze trafił ci się Rubio. To jak on broni czy współpracuje z wysokimi jest niesamowite.. On za ostatnie 2 mecze ma +70 i to mimo ,że trafił magiczne 4/16 . I świetnie wygląda ta współpraca z Garlandem.. Nie oglądam wszystkich meczów Cavs ale z Sextonem zarówno Garland jak i Rubio wyglądają średnio

Garland też coraz lepiej podaje do wysokich choć miewa jeszcze podania kompletnie spóźnione to jednak postęp nawet w porównaniu z tym sezonem jest widoczny. Ciekawe czy Sexton zaakceptuje rolę rezerwowego po powrocie?

ja to nie wiem czy oni wogole sie beda chcieli bawic w "role dla Sextona" czy go poprostu nie spakuja i gdzies nie wysla. tutaj trzeba bedzie zaplacic Rubio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

@memento1984

Ja nei wiem czy tam w Cleveland macie jakąś Jasną Górę ale powinieneś iść na pielgrzymkę za to ,ze trafił ci się Rubio. To jak on broni czy współpracuje z wysokimi jest niesamowite.. On za ostatnie 2 mecze ma +70 i to mimo ,że trafił magiczne 4/16 . I świetnie wygląda ta współpraca z Garlandem.. Nie oglądam wszystkich meczów Cavs ale z Sextonem zarówno Garland jak i Rubio wyglądają średnio

Garland też coraz lepiej podaje do wysokich choć miewa jeszcze podania kompletnie spóźnione to jednak postęp nawet w porównaniu z tym sezonem jest widoczny. Ciekawe czy Sexton zaakceptuje rolę rezerwowego po powrocie?

 

33 minuty temu, memento1984 napisał:

ja to nie wiem czy oni wogole sie beda chcieli bawic w "role dla Sextona" czy go poprostu nie spakuja i gdzies nie wysla. tutaj trzeba bedzie zaplacic Rubio!

ogolnie dla Cavs info o kontuzji Sextona to w sumie bardzo dobre info, bo pachniało przepłaceniem.

A Garland fajnie, ze nie wygląda na typowe combo z średnią kreacją. lvl McColluma (borderline all-star) z możliwością na coś więcej, tak mnie się zdaje.

ciekawe czy beda jakieś ruchy pod PO na sg/sf, bo aż się o to prosi. Może Harison Barnes, Eric Gordon, Justin Holiday?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

 

ogolnie dla Cavs info o kontuzji Sextona to w sumie bardzo dobre info, bo pachniało przepłaceniem.

A Garland fajnie, ze nie wygląda na typowe combo z średnią kreacją. lvl McColluma (borderline all-star) z możliwością na coś więcej, tak mnie się zdaje.

ciekawe czy beda jakieś ruchy pod PO na sg/sf, bo aż się o to prosi. Może Harison Barnes, Eric Gordon, Justin Holiday?

jak juz ida w tego tall-balla to niech uderzaja w Simmonsa! Barnes to byl na mojej zyczeniowej liscie zyczen, przyjemny kontrakt tylko ciezko go sparowac z kontraktami po stronie Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie do Rubio jest potrzebny drugi kreator , który jednak nie będzie mu non stop zabierał piłki a jednocześnie będzie potrafił trafiać za 3. Sexton rzucają 25% za 3 nie ma racji bytu... Do tego słabo broni. Dużo holuje piłkę. Garland też ale kiedy Rubio jest na parkiecie to widać jak Garland biegnie już pod kosz bo wie ,że Rubio mu poda szybką piłke lub przynajmniej przeprowadzi przez połowę. Rubio też się zmienił. JAkoś się nauczył żyć i grać bez piłki co jeszcze w czasach Jazz było problemem. Garland mu tez pozwala na kreowanie. Ogólnie sprawdziłem swoje odczucia i ta dwójka generuje +18 netrtg w 320 minut. A z Sextonem każdy z nich jest na sporym minusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo teraz wjechać na Sextona, kiedy dane mu było zagrać tylko 11 meczów. @memento1984 szybko zmieniła się Twoja opinia o nim. Już chcesz go pakować. Z tym, że Sexton jest 7-4, podczas, gdy Rubio 12-10. Czytałem też opinie o tym, że to Rubio decyduje o Cavs, ale wyraźnie widać było zadyszkę Cleveland podczas nieobecności Mobleya. Pisanie o słabej 3P% na próbce 11 gier to niezły WTF. W całej karierze Sexton rzuca .378. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

Łatwo teraz wjechać na Sextona, kiedy dane mu było zagrać tylko 11 meczów. @memento1984 szybko zmieniła się Twoja opinia o nim. Już chcesz go pakować. Z tym, że Sexton jest 7-4, podczas, gdy Rubio 12-10. Czytałem też opinie o tym, że to Rubio decyduje o Cavs, ale wyraźnie widać było zadyszkę Cleveland podczas nieobecności Mobleya. 

te bilanse a propo rubio na ktore sie powolujesz to 0:5 z samymi mocnymi druzynami, gdzie nie bylo mobleya i w paru spotkaniach allena, markannena i love'a. wiec trudno obwiniac rubio.

niemniej wbrew temu @ely3 co piszesz gra Rubio niespecjalnie sie zmienila, to z grubsza od ladnych paru lat to samo. i ricky nie jest tak sexy jak byl na poczatku sezonu, co nie oznacza, że jest zly. 

Ogolnie motorem jest czwórka garland/rubio/mobley/allen (kolejnosc nieprzypadkowa)  i kto nie wypadnie, to stanowi spory problem dla cavs.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, człowiek...morza napisał:

te bilanse a propo rubio na ktore sie powolujesz to 0:5 z samymi mocnymi druzynami, gdzie nie bylo mobleya i w paru spotkaniach allena, markannena i love'a. wiec trudno obwiniac rubio.

niemniej wbrew temu @ely3 co piszesz gra Rubio niespecjalnie sie zmienila, to z grubsza od ladnych paru lat to samo. i ricky nie jest tak sexy jak byl na poczatku sezonu, co nie oznacza, że jest zly. 

Ogolnie motorem jest czwórka garland/rubio/mobley/allen (kolejnosc nieprzypadkowa)  i kto nie wypadnie, to stanowi spory problem dla cavs.

W meczach 12-20, kiedy Rubio grał w s5 był w sumie zawodnikiem minusowym. W ostpatnich 2 meczach z Dał i Mia zagrał świetnie i teraz na fali tych dwóch gier jest dorabianie jego zajebistosci i tym samym jechanie po Sextonie. Collin ma 22 lata, zagrał 11 meczów w zupełnie innym systemie (Allen + Mobley + Markkanen nie sprzyjają jego stylowi gry) i pojawiają się opinie, że nie ma racji bytu. Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pablo81 napisał:

W meczach 12-20, kiedy Rubio grał w s5 był w sumie zawodnikiem minusowym. W ostpatnich 2 meczach z Dał i Mia zagrał świetnie i teraz na fali tych dwóch gier jest dorabianie jego zajebistosci i tym samym jechanie po Sextonie. Collin ma 22 lata, zagrał 11 meczów w zupełnie innym systemie (Allen + Mobley + Markkanen nie sprzyjają jego stylowi gry) i pojawiają się opinie, że nie ma racji bytu. Bez przesady.

Rubio nie tylko te dwa mecze ma świetne. Miał rewelacyjny początek kiedy grali bez Garlanda a wtedy był właśnie w s5.. Rubio dobrze współpracuje z wysokimi. Daje bardzo dobrą obrone. A Sexton obrońca jest fatalnym . Za dużo zabiera piłki nie tylko Hiszpanowi ale i Gardlandowi. I nie mówię tylko o tym sezonie ale i poprzednim. Sexton bardzo źle fituje z Garlandem

Sexton ma sens jeśli trafia trójki a jak nie trafia to jest sporym problemem. I naprawdę źle fituje z tymi Cavs od dwóch lat. Cleveland dobrze broni w tym sezonei. Nawet Allen się stara choć mistrzem obrony nie był. W ataku daje mnóstwo energii. Cavs grają nietypowo 3 wysokimi. I to się sprawdza

Oczywiście można sie czepiać bilansu bez Sextona tylko ,że to trochę śmieszne jeśli się weźmie pod uwage ,że oni mieli wtedy momenty gdzie w s5 biegał Ed Davis z Wadem a z ławki to duże minuty otrzymywał Taco Fall czy Windler...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.