Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2021/22


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @ely3 za rozpoczęcie tematu OKC na nowy rok od mojego postu jeszcze z poprzedniego tematu. Miłe.

Zdjęcie w sumie w sam raz oddaje to co się teraz dzieje. I podpinam się pod powyższe. Nie wiem co się dzieje. Mam tylko nadzieję, że te wszystkie piłeczki to Presti zbiera po to aby w pewnym momencie nacisnąć guzik "relase all" i zacznie się budowanie drużyny, bo płacenie takiego hajsu SGA tylko po to aby tankować w poszukiwaniu przez następne lata kolejnych Durantów i Hardenów opisaliście świetnie powyżej, bo zanim znajdą się podobni ( o ile będzie fart w drafcie ) to i tak zanim się rozwiną SGA uciekną ze 2-3 lata z tego kontraktu, albo skończy się trade reequestem. 

Nawet mi się SL nie chce oglądać. 

Muscalę przedłużyli jak by ktoś nie wiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nba2midnight napisał:

The Oklahoma City Thunder have turned Paul George, Russell Westbrook, Steven Adams, Chris Paul, and Al Horford / Kemba Walker into 18 future picks + seven young prospects.

 

To co teraz? Po tych 18 pickach I 7 prospectach za 7 lat obroca te 25 assetow w 65 pickow?

Jak znam życie skończy się jak Boston / Philly in best case scenario. Albo jak sacto in worst case :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blackmagic napisał:

Jak znam życie skończy się jak Boston / Philly in best case scenario. Albo jak sacto in worst case :)

 

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Presti ty zbrodniarzu podpisuj tego Wigginsa na normalną rookie umowę a nie jakieś two-waye 🤬😡😠

Nieeeeee....on coś knuje. 

Nie będzie trust the proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji faktu, że nic ciekawego w OKC się nie dzieje, a ja jutro wyjeżdżam na 4 dni i nie chcę aby przez ten czas temat spadł na drugą stronę to podzielę się jedną sportową ciekawostką i jedną niesportową informacją:

Ciekawostka: rooster OKC w tym momencie zarabia 56M. Houston tylko Johnowi Wallowi za przyszły sezon będą musieli zapłacić 44,5M. 

Informacje. W Oklahoma City zmarł przewodniczący ruchu antycovidowego. Powód zgonu: Covid-19.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądnych wrażeń w zakładach bukowych jest okazja z gatunku "nie do odrzucenia".

Stawka 1:1800 jeśli SGA zrobi MIP i OKC wejdą do play-in.

xD.

------------

A z normalnych informacji to Czech Vit Krejci wybrany w zeszłym z #37 roku podpisał 1+1, a później RFA. Podobno pierwszy rok to 925k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Żądnych wrażeń w zakładach bukowych jest okazja z gatunku "nie do odrzucenia".

Stawka 1:1800 jeśli SGA zrobi MIP i OKC wejdą do play-in.

xD.

------------

A z normalnych informacji to Czech Vit Krejci wybrany w zeszłym z #37 roku podpisał 1+1, a później RFA. Podobno pierwszy rok to 925k.

No powiem ci, że nie taki głupi ten bet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na play-in, OKC to będzie teraz 100% tank, Presti po 1-2 w drafcie idzie, nie wygrają więcej niż 20 meczy w tym sezonie, a SGA jak będzie znowu za dużo wygrywał to wymyślą kontuzję i chłopa usadzą. Imho ostatni rok i zacznie się budowanie składu, nie można marnować kolejnego roku SGA więc 2022/2023 to będzie rok jak Sixers co szli po Simonsa żeby złapać kolejną przyszłą gwiazdę z draftu i ruszyć z tworzeniem dynastii.

GO THUNDER!

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dziuseppe napisał:

Nie ma szans na play-in, OKC to będzie teraz 100% tank, Presti po 1-2 w drafcie idzie, nie wygrają więcej niż 20 meczy w tym sezonie, a SGA jak będzie znowu za dużo wygrywał to wymyślą kontuzję i chłopa usadzą. Imho ostatni rok i zacznie się budowanie składu, nie można marnować kolejnego roku SGA więc 2022/2023 to będzie rok jak Sixers co szli po Simonsa żeby złapać kolejną przyszłą gwiazdę z draftu i ruszyć z tworzeniem dynastii.

GO THUNDER!

Dał bym Ci nawet lajka za ten tekst ale, że gram w pewną gierkę gdzie mam SGA w składzie to za to: "a SGA jak będzie znowu za dużo wygrywał to wymyślą kontuzję i chłopa usadzą", ślę Ci szczere pozdrowienia, ale lajka nie dostaniesz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Eld napisał:

Dał bym Ci nawet lajka za ten tekst ale, że gram w pewną gierkę gdzie mam SGA w składzie to za to: "a SGA jak będzie znowu za dużo wygrywał to wymyślą kontuzję i chłopa usadzą", ślę Ci szczere pozdrowienia, ale lajka nie dostaniesz ;).

To ja dałem lajka aby się liczba zgadzała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dam też tu dla szerszej społeczności:

---------------------------------------------------------------

Ukradzione ale grzech nie wrzucić.

Shai Gilgeous-Alexander w sezonie 2020/2021:
 
• obok Zacha LaVine, KD i Kyrie Irvinga jedyny zawodnik, który notował powyżej 50% FG, 40% 3P i 20 PPG,
• w Clutch Time lepiej punktował tylko Damian Lillard, a OKC z SGA w składzie wygrali 11 z 15 spotkań z Clutch,
• zdecydowanie najczęściej atakujący obręcz zawodnik w lidze - 25.2 driverów na mecz to o 5 więcej od drugiego Luki Doncicia. SGA robi to przy bardzo dobrej 55% skuteczności!
• szósty najczęściej grający izolacje zawodnik w NBA - średnio 0.98 PPP, czyli wręcz identyczny poziom jaki prezentuje James Harden,
• trzeci najlepiej punktujacy zawodnik w PnR za plecami Stephena Curry’ego i Jamesa Hardena - 1.12 PPP,
• OKC wygrali wszystkie 8 spotkań, w których SGA zdobywał ponad 30 punktów,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.