Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Zastanawiam się, czemu Chicago nie poszło po tego EJ Liddella w drafcie. Wydawało mi się, że jest idealnym wyborem z #18 przy jego defensywie, trójce i problemach Byków na pozycjach, które może zająć. Zamiast tego mamy kolejnego guarda Dalena Terry'ego. Potencjał jakiś ma i to w wielu obszarach, duże postępy robił w Arizonie i pewnie ma zastąpić Coby'ego, ale nadal jestem ciekaw, jak Chicago zamierza załatać dziury pod koszem. Z drugiej strony Liddell też nieźle spadł, w takich chwilach można żałować braku jakiegoś picku w drugiej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Darren napisał:

Zastanawiam się, czemu Chicago nie poszło po tego EJ Liddella w drafcie. Wydawało mi się, że jest idealnym wyborem z #18 przy jego defensywie, trójce i problemach Byków na pozycjach, które może zająć. Zamiast tego mamy kolejnego guarda Dalena Terry'ego. Potencjał jakiś ma i to w wielu obszarach, duże postępy robił w Arizonie i pewnie ma zastąpić Coby'ego, ale nadal jestem ciekaw, jak Chicago zamierza załatać dziury pod koszem. Z drugiej strony Liddell też nieźle spadł, w takich chwilach można żałować braku jakiegoś picku w drugiej rundzie.

Bardzo mocno na niego czaili się tez spurs. Z 20. Ale nastąpiły takie „te ta te” treningi jednoosobowe plus pomiary lub gry dwójkowe a w takich bez emocji gierkach graczom energizerom undersized bardzo trudno pokazać to co maja najlepszego. To tak jakby oceniać graczy spurs z czasów big 3 zaangażowaniem w ASG. I gość po prostu dostał pare minusów mimo ze sezon miał bardzo udany i jest ciekawym graczem. Ci od suchych beznamiętnym pomiarów zrujnowali mu numerek w drafcie. I kluby odpuściły. O ile spurs mimo potrzeb wysokich rozumiem bo w trakcie #9 #20 #25 wybrano gracza który w danym momencie był najwyżej w spursowym big board to Bulls rzeczywiście mieli 1 dziwny wystrzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.