Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

@andy13 Ale tu chodzi o dwie zasady. Po 1 nie wejdziesz na halę jeśli nie jesteś szczepiony. Skoro dotyczy to kibiców to i zawodników...

Po 2 w USA i Kanadzie nie wejdziesz do samolotu jak nie jesteś zaszczepiony. Nawet granicy lądowej nie przekroczysz.

W Europie nie kupisz biletu na koncert bez szczepienia  i też podobno chcą wymagać by zespół był zaszczepiony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj z Europą, chyba, że już Polskę z niej wyrugałeś :P Tu póki co praktycznie nikt tego nie chce, poza lotniskiem chyba nie ma żadnej potrzeby, od dyskotek, przez szkoły/uczelnie do imprez masowych. Teoretycznie w PLK jest rygor i zawodnicy, bo przecież nie kibice, muszą być zaszczepieni, ale już różne historie słyszałem podobno z lokalnych szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał:

Przecież dziś i tak się nie da bronic. 5 gości biega i rzuca pullup jumpery w każdym możliwym momencie. Obrona dziś to jedynie szybkość powrotu aby wystawić rękę na ten wspomniany rzut. Wejdzie rzut masz alibi. Nie wpadnie masz statystykę ze zajebiscie bronisz. 

Ech pierwsze zdanie nie jest prawdziwe.. Da sie obronić i to całkiem nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ptak napisał:

Durant do Celtics 😁

Za Tatuma i TimeLorda i 3 niechronione pierwszorundowe wybory i jeszcze dwa swapy do tego

Brooklyn to wciąż faworyt nr 1 do tytułu tylko muszą się na nowo poukładać bo ten pierwszy mecz im kompletnie nie wyszedł . A Irving no cóż - strzelił sobie w stopy i to obie naraz bo nikt się nawet nie kwapi by składać ofertę Nets 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ely3 napisał:

A Irving no cóż - strzelił sobie w stopy i to obie naraz bo nikt się nawet nie kwapi by składać ofertę Nets 

 

Mi wydaje się, że w stopy to on strzelił Netsom, jego są całe i zdrowe. Jest w sytuacji w jakiej chciał być, tzn. nie przyjmuje szczepionki i jednocześnie jest w mieście/drużynie w jakiej chce być bez większego zagrożenia byciem wysłanym do przysłowiowej Minnesoty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, airmax napisał:

 

Mi wydaje się, że w stopy to on strzelił Netsom, jego są całe i zdrowe. Jest w sytuacji w jakiej chciał być, tzn. nie przyjmuje szczepionki i jednocześnie jest w mieście/drużynie w jakiej chce być bez większego zagrożenia byciem wysłanym do przysłowiowej Minnesoty 

No i bez wypłaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie spojrzeć to jak na razie Nets są w dośc wakacyjnej formie. Nawet Durant odpala jakieś dziwne rzuty przez ręce w 3 sekundzie akcji... Ogólnie jednak było widać jak Brooklyn ma dziurę pod koszem. Miles Bridges, Ish nawet LaMelo karcili ich raz za razem robiąc wjazdy bez reakcji obrony. Do tego Cody naprawdę dziś bardzo dobrze bronił. Hornets nie mają lepszej obrony podkoszowej ale przynajmniej potrafili odciąc wjazdyl . 'Brooklyn jak na razie wygląda jak mało zgrana grupa. Jakieś podania nie wiadomo do kogo. Dużo strat. Zasłużone zwycięstwo Hornets. Nets mają o czm myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy ale nei widziałem wszystkich zespołach bo się nie da to ja nei wiem czy s5 Nets nie jest najgorsza w lidze. Pomijam ,że ich net rtg jest na razie -55 bo to mała próbka ale Harden się kompletnie nie odnajduje. Atakuje kosz bezmyślnie. Jego floater jest dramatyczny na ten moment sezonu. Do tego sędziowie jak na razie nie dają mu wątpliwych gwizdków. 

Do tego obrona trio a nawet kwartetu ( jeden Durant coś tam udaje) sprawia ,że pod koszem i z obwodu można ich masakrować .Blake i Harden razem na parkiecie to tyle możliwych opcji do ataku ,że nie wiadomo gdzie biegać. A do tego Claxton też wygląda pogubiony. Brooklyn pewnie się ogarnia bo Harris z Hardenem chyba nie będą wiecznie tak słabi.... Ale na razie wygląda to słąbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.