Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Jendras napisał:

Jaki widzisz związek między szukaniem przyczyn słabej gry a kibicowskim zaślepieniem?

A to, że "gra się nie klei, grają c***owo i w ataku i w obronie*" to efekt czegoś i właśnie o to się tutaj rozchodzi, by rozstrzygnąć, co leży u podstaw. Zdaniem większości winna wszystkiemu jest jedna osoba. Ja dostrzegam głębszy problem, ale przede wszystkim uważam, że w obecnej sytuacji kadrowej nie powinno się oczekiwać wielu zwycięstw, więc i nie podchodzę emocjonalnie do kolejnych porażek. Inna sprawa, że skoro Westbrook jest tak tragiczny, jak wszyscy piszą, to na jakiej podstawie powinno się wymagać, by wraz z Davisem i grupą ludzi za minimum wygrywał powyżej 50% meczów?

Sixers są w zupełnie innej sytuacji, bo mają ciągłość, podczas gdy Lakers wymienili większość składu.

*Z tą obroną to akurat nie jest tak źle, są w środku stawki i wyglądają lepiej, niż w pierwszych meczach

Czyli wg ciebie to do przewidzenia było ze jak lebron się połamie, to Davis i Westbrook otoczeni samymi rolesami, choć raczej mega doświadczonymi weteranami, będą przegrywać z jakimis Wolves -30 ? I dostaną sweepa z OKC ? 
Aha, ok…

jak od dwóch allstarów w tym top5-10 ligi Davisa oczekujesz takich wyników to troszkę dziwne wg mnie… moim zdaniem, wyjmij lebrona ze składu i powinien być to team na pogranicze po/play-in, a nie bottom top5 team w lidze, a to, że wypadł jakiś Ariza i nunn, to nie powinno mieć znaczenia bo w każdym zespole po dwóch-trzech takich Arizów wypada w każdym meczu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli wg ciebie to do przewidzenia było ze jak lebron się połamie, to Davis i Westbrook otoczeni samymi rolesami, choć raczej mega doświadczonymi weteranami, będą przegrywać z jakimis Wolves -30 ? I dostaną sweepa z OKC ? 
Aha, ok…

jak od dwóch allstarów w tym top5-10 ligi Davisa oczekujesz takich wyników to troszkę dziwne wg mnie… moim zdaniem, wyjmij lebrona ze składu i powinien być to team na pogranicze po/play-in, a nie bottom top5 team w lidze, a to, że wypadł jakiś Ariza i nunn, to nie powinno mieć znaczenia bo w każdym zespole po dwóch-trzech takich Arizów wypada w każdym meczu. 

Przeciez ten Davis to taki top10 ligi jak ma Lebrona przy sobie - inaczej to druzyna wyglada z nim jak NOP, czyt. Kkreci tam jakies cyfry indywidualnie a team srednio w plecy (~0.400)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemooo napisał:

Szkoda tego transferu RW - nie wiem co by musiało się stać by Portland przyjęli jakąś paczkę za Lillarda w której byłby największy błazen w NBA. 

 

Lakers nie maja assetow aby pozyskać Lillarda

Lakers nie maja assetow aby oddać RW za cokolwiek 

szkoda nawet wspominać aby połączyć oba cele w jeden gdy nadal nie ma assetow chyba ze myślisz o oddaniu LBJ lub Davisa 

tylko aby sobie uzmysłowić jak trudny Trade wywołałeś tak niby od niechcenia to nawet oddanie z perspektywy Ptb lidera i branie dwóch graczy lakers nie ma sensu moim zdaniem  po pierwsze wiek i zdrowie po drugie sałary  a Ty chciałbyś wymianę bez oddania lbj lub Davisa przecież  

i widzę ze niby wątpisz ze takiej paczki raczej nie ma ale lakers nie maja assetow pobocznych dla połowy twojej połączonej wymiany  

 

 

1 godzinę temu, przemooo napisał:

Szkoda tego transferu RW - nie wiem co by musiało się stać by Portland przyjęli jakąś paczkę za Lillarda w której byłby największy błazen w NBA. 

 

Lakers nie maja assetow aby pozyskać Lillarda

Lakers nie maja assetow aby oddać RW za cokolwiek 

szkoda nawet wspominać aby połączyć oba cele w jeden gdy nadal nie ma assetow chyba ze myślisz o oddaniu LBJ lub Davisa 

tylko aby sobie uzmysłowić jak trudny Trade wywołałeś tak niby od niechcenia to nawet oddanie z perspektywy Ptb lidera i branie dwóch graczy lakers nie ma sensu moim zdaniem  po pierwsze wiek i zdrowie po drugie sałary  a Ty chciałbyś wymianę bez oddania lbj lub Davisa przecież  

i widzę ze niby wątpisz ze takiej paczki raczej nie ma ale lakers nie maja assetow pobocznych dla połowy twojej połączonej wymiany  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli wg ciebie to do przewidzenia było ze jak lebron się połamie, to Davis i Westbrook otoczeni samymi rolesami, choć raczej mega doświadczonymi weteranami, będą przegrywać z jakimis Wolves -30 ? I dostaną sweepa z OKC ? 
Aha, ok…

jak od dwóch allstarów w tym top5-10 ligi Davisa oczekujesz takich wyników to troszkę dziwne wg mnie… moim zdaniem, wyjmij lebrona ze składu i powinien być to team na pogranicze po/play-in, a nie bottom top5 team w lidze, a to, że wypadł jakiś Ariza i nunn, to nie powinno mieć znaczenia bo w każdym zespole po dwóch-trzech takich Arizów wypada w każdym meczu. 

Twój opis sytuacji kadrowej Lakers niestety nie jest zgodny z prawdą. To nie jest "jakiś Ariza i Nunn", tylko połowa rotacji, a ci "mega doświadczeni weterani" w większości nie mieściliby się w rotacji chyba żadnego klubu w NBA. Jedynym z tej grupy, który wnosi wartość dodaną po obu stronach parkietu, jest undrafted rookie, który swoją drogą również się właśnie połamał.

Nie, nie oczekiwałem dwóch porażek z OKC, ale też nie oczekiwałem np. wygranej z Miami. Lakers bez LeBrona mają bilans 3-4, z czego w jednym z przegranych meczów musieli sobie radzić bez Davisa. 3-3 to taki dramat?

PO/play-in? Gdyby faktycznie brakowało jedynie Jamesa, a zespół trochę dłużej ze sobą pograł, to moooooże. W obecnym kształcie? Not even close.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest bardzo frustrujące w tym sezonie poza oczywistymi brakami talentu itd idiotyzmem Westbrooka itd itp brak jakiejkolwiek przewagi grania u siebie, każda drużyna wchodzi tu i robi co chce

Dawno nie widziałem jakiejkolwiek drużyny w NBA nawet tych najgorszych choćby Cavs 2 sezony temu żeby tak dziadowali u siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie czemu duzo razy wczoraj, gdy na boisku są Westbrook i THT, piłka po przejściu polowy trafiała do AD który zaczynał klepać... to jakiś sprytny plan czy jego raczej brak totalny...

a łatwość tracenia przewagi graniczy z bezczelną pewnością siebie, że teraz to samo się wygra juz i zaraz im dojedziemy +30... pyk dwie idiotyczne straty kozłem w kolana albo akcje bez pomysłu i znowu się robi +kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 105:103 oczami wyobraźni już widziałem jak Westbrick pali cegłę albo kolejną strata, zaraz Spurs robią 105:105 i wszystko się sypię ale odziwo się opamiętał i oddał piłkę do THT, ten na trójkę do Melo, który trafił(czy jakoś tak). Szkoda, zawiodłeś mnie Westbrick, zawiodłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Me Myself and I napisał:

a łatwość tracenia przewagi graniczy z bezczelną pewnością siebie

Wczoraj to akurat wyglądali jakby chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Dlatego po uzyskaniu kilkunastu punktów przewagi pojawiało się swego rodzaju rozluźnienie, 2-3 głupie straty/nieprzygotowane rzuty, co Spurs dobrze wykorzystywali skracając dystans.

Ps. Russ w ostatnich 9 meczach robi 42% za 3. Dlaczego nie wziąłem pod uwagę ostatnich 10? Bo w tym 10 zrobił 2/8 za 3 i skuteczność spadłaby poniżej 40% :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakers oprócz hajlajtów oglądałem drugi raz w tym roku , dlatego nie będę próbował być ekspertem ale proszę o wytłumaczenie jaki jest stosunek na linii trener-zawodnicy? nie widziałem jeszcze filmiku jak lebron wali go z bara ale po reakcjach AD widać że chyba nie ma zbyt wielkiego respektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

lakers oprócz hajlajtów oglądałem drugi raz w tym roku , dlatego nie będę próbował być ekspertem ale proszę o wytłumaczenie jaki jest stosunek na linii trener-zawodnicy? nie widziałem jeszcze filmiku jak lebron wali go z bara ale po reakcjach AD widać że chyba nie ma zbyt wielkiego respektu

To nie takie proste. W zespole ma całą masę graczy, którzy osiągnęli wybitne wyniki indywidualne, a niektórzy również zespołowe.

Dodaj do tego ligę zawodnika i fakt, że wszyscy (prawie) są w jego wieku :)

Tak więc ma podejście partnerskie i zarządza humorami primadonn (nie myl z gierojem Donkiem). Więc ogólnie stoi jako HC po szyję w szambie i stara się po prostu nie robić przysiadów.

Niewdzięczna rola, aczkolwiek za parę mln $ chętnie bym się zamienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KeepItDirty napisał:

Nie ma coacha Brona na boisku to Vogel jak każdy inny trener głupieje. Może zna się na defensywie, ale tak na atakowanej połowie to chyba powoli zaczyna robić się overrated Vogel?

każdy trener jest overrated.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.