Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, starYfaN napisał:

Gdzie jak wróci KT odda ze 2-3 rzuty.

KT wroci w styczniu i raczej bedzie gral na poczatku po kilkanaście minut. I Klay raczej wypchnie Poole'a, natomiast na pozycji Portera jest Wiggins, ktory gra w kratkę więc minuty Porter dostanie.

No i na pewno przy LBJ, Davisie i Bricku miałby szanse porzucać..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

KT wroci w styczniu i raczej bedzie gral na poczatku po kilkanaście minut. I Klay raczej wypchnie Poole'a, natomiast na pozycji Portera jest Wiggins, ktory gra w kratkę więc minuty Porter dostanie.

No i na pewno przy LBJ, Davisie i Bricku miałby szanse porzucać..

 

 

Porter to głównie 3pkt. Ustaw kolejkę do 3 w LAL i GSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, starYfaN napisał:

Za długo był na rynku, jak na oferty za pełne MLE. Nie znamy też warunków, np gwarant po obozie itd itp.

Co by nie mówić, nie jest na poziomie gdzie odrzuca się 4x większą stawkę. Z drugiej strony nie takie odwały przechodziły, więc wszystko możliwe.

Ale przyznasz, że LAL to dla niego lepsze miejsce na odbudowę.

Widocznie Porter widział to inaczej

Poza tym jak ty rozumiesz za dlugo był na rynku skoro on podpisał z Golden 3 sierpnia w ciągu pierwszych 24 h wolnej agentury?

Nie twórzmy teorii , które nie miały miejsca. Porter chciał iść do Golden za minimum i zrobił to praktycznie od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Widocznie Porter widział to inaczej

Poza tym jak ty rozumiesz za dlugo był na rynku skoro on podpisał z Golden 3 sierpnia w ciągu pierwszych 24 h wolnej agentury?

Nie twórzmy teorii , które nie miały miejsca. Porter chciał iść do Golden za minimum i zrobił to praktycznie od razu

Nie tworzę teorii, po prostu w GSW (pomimo wyjątków) dostał min. Za rok też nie mają $ dla niego.

Jak wróci KT, możne już nie być w stanie biegać po zasłonach i siłą rzeczy nie będzie dla niego miejsca (Oubre się specjalnie nie wypromował)

Dziwny ruch, tym bardziej jak odrzucił pełne mle.

 

3 godziny temu, ttr napisał:

System Kerra/GSW.

System LeBrona :) tez tworzy masę otwartych 3, tylko dziady nie chciały ich trafiać.

Poza tym, jak zamykasz trumnę (a musisz ją zamknąć AD,LBJ,Wes) to otwierasz obwód. S-g działa w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

System LeBrona :) tez tworzy masę otwartych 3, tylko dziady nie chciały ich trafiać.

Tak tylko Bronball przy wszystkich swoich plusach to co innego niż system oparty na pindownach, ball movement i ogólnej koncepcji dzielenia się piłką.

No i trochę inna presja kiedy podaje Ci Lebron i dostajesz spojrzenie "Boi u better knock down this shit" :) KCP i Danny Green pewnie coś o tym wiedzą. 

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Poza tym, jak zamykasz trumnę (a musisz ją zamknąć AD,LBJ,Wes) to otwierasz obwód. S-g działa w dwie strony.

Niby tak, ale jak ta trójka będzie na parkiecie razem to Westbrooka odpuszczasz na obwodzie, ba dajesz mu nawet mid J i grasz help D, a obecny roster ma jakieś elit 3D? Ariza nim już nie jest, Melo to 3 przy dobrym dniu bez D, tyle z wingów. Monk jest po najlepszym sezonie za 3 więc ok, Bazemore to ceglarz, THT to ceglarz, Nunn jest ok w RS, ale w PO zjeżdżał z poziomem w Miami niesamowicie. Kto tam został? Ellington na papierze najlepszy strzelec chyba, ale bez doświadczenia w PO. Powtarzając się dochodzi presja grania z Lebronem i presja grania w Lakers, nie wiem dla mnie ten roster Lakers jest meeh. Tu jest szansa na spektakularne ciężary w PO. No, ale nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać i co Vogel ma do zaproponowania bo im dalej od kosza tym większe ciężary i to po obu stronach parkietu. Może przesadzam z oceną rolesów, ale jestem pesymistą jeśli chodzi o ten sezon..

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ttr napisał:

Tak tylko Bronball przy wszystkich swoich plusach to co innego niż system oparty na pindownach, ball movement i ogólnej koncepcji dzielenia się piłką.

No i trochę inna presja kiedy podaje Ci Lebron i dostajesz spojrzenie "Boi u better knock down this shit" :) KCP i Danny Green pewnie coś o tym wiedzą. 

Niby tak, ale jak ta trójka będzie na parkiecie razem to Westbrooka odpuszczasz na obwodzie, ba dajesz mu nawet mid J i grasz help D, a obecny roster ma jakieś elit 3D? Ariza nim już nie jest, Melo to 3 przy dobrym dniu bez D, tyle z wingów. Monk jest po najlepszym sezonie za 3 więc ok, Bazemore to ceglarz, THT to ceglarz, Nunn jest ok w RS, ale w PO zjeżdżał z poziomem w Miami niesamowicie. Kto tam został? Ellington na papierze najlepszy strzelec chyba, ale bez doświadczenia w PO. Powtarzając się dochodzi presja grania z Lebronem i presja grania w Lakers, nie wiem dla mnie ten roster Lakers jest meeh. Tu jest szansa na spektakularne ciężary w PO. No, ale nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać i co Vogel ma do zaproponowania bo im dalej od kosza tym większe ciężary i to po obu stronach parkietu. Może przesadzam z oceną rolesów, ale jestem pesymistą jeśli chodzi o ten sezon..

Zgadza się. Dlatego wszystko co wygląda na 3&D zepchnęłoby resztę z rotacji.

Ps. Bazemore poprawił selekcję 3 (ze 2 sezony).

No i Westbrook ma na rogu ze 35% :), to Ci daje 1,05 ppp (cichy killer) jak wystoi w hco z Bronkiem na parkiecie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, starYfaN napisał:

Nie tworzę teorii, po prostu w GSW (pomimo wyjątków) dostał min. Za rok też nie mają $ dla niego

Trochę tworzysz bo tak naprawdę nigdy nie było tematu Porter gdzie indziej niż Warriors...

A poza tym twierdziłeś ,że Porter późno podpisał i nie odrzucał MLE a tak naprawdę praktycznie od razu podpisał umowę z Warriors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał:

Trochę tworzysz bo tak naprawdę nigdy nie było tematu Porter gdzie indziej niż Warriors...

Tego nie wiem ja, nie wiesz Ty i donosiciele też.

9 godzin temu, starYfaN napisał:

Co by nie mówić, nie jest na poziomie gdzie odrzuca się 4x większą stawkę. Z drugiej strony nie takie odwały przechodziły, więc wszystko możliwe.

Jest więc sporym dzbanem i najlepszy mem z obroną nie przypadkiem jest z jego udziałem. Natomiast pisanie "na pewno" z Polski bo wiemy, że x podpisał z Y, to ten.

Wybacz, że nie mam swoich źródeł w NBA, więc rozbieram na logikę. Jeżeli jej brakuje, (to ten konkretny przypadek), to raczej nie będę się miesiąc zastanawiał dlaczego :)

 

Skoro jesteś tak pewny, to wytłumacz dlaczego Jr wybrał GSW? Tak szybko zresztą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

Trochę przesadzasz bo akurat wiekszość tych złych podań to efekt braku zgrania. Podawał trochę nie w pozycje. Bardziej na pamięc i jestem pewien ,że miesiąc dwa grania i podania będą w punkt. Ale te rzuty wyglądają gorzej niż w Wizards... I widać ,że on wjazdów pod kosz za dużo nie będzie robił. To już coraz gorszy atletyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

@Reikai

Trochę przesadzasz bo akurat wiekszość tych złych podań to efekt braku zgrania. Podawał trochę nie w pozycje. Bardziej na pamięc i jestem pewien ,że miesiąc dwa grania i podania będą w punkt. Ale te rzuty wyglądają gorzej niż w Wizards... I widać ,że on wjazdów pod kosz za dużo nie będzie robił. To już coraz gorszy atletyzm

Duzo gorzej niz w Wizz, ale to jedno spotkanie. Co sie bardziej rzuca w oczy, brak atletyzmu i mega slabe wjazdy pod kosz, satysfakcja z rzucania trojek (leniwych) bedac kompletnym biedolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ely3 napisał:

@Reikai

Trochę przesadzasz bo akurat wiekszość tych złych podań to efekt braku zgrania. Podawał trochę nie w pozycje. Bardziej na pamięc i jestem pewien ,że miesiąc dwa grania i podania będą w punkt. Ale te rzuty wyglądają gorzej niż w Wizards... I widać ,że on wjazdów pod kosz za dużo nie będzie robił. To już coraz gorszy atletyzm

Mi nawet nie chodzi o to, że podania były niedokładne, bo passingu westbrookowi nie odmówię, ale o to że nawet te podania są po prostu idiotyczne jako decyzje.Gosc ma przed sobą mur, w który probuje się wbić, keidy okazuje się że nic z tego to podaje jakos na pale z całej sily gdzieś w bok do Davisa.Ja nie wiem jak można podejmować takie decyzje w ogole grając tyle lat w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.