Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, jordan20 napisał:

https://www.marca.com/baloncesto/nba/2021/09/19/6146eff1ca47417d1f8b45ac.html

davis poslubil matke swojego dziecka - marlen p.

jako swiadka wzial tima fraziera.

na slubie byl lebron,westbrook i dudley

Ja prdl. Pudelek. To gwarantowana umowa, czy jest 'opcja zawodnika'?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jordan20 napisał:

https://www.marca.com/baloncesto/nba/2021/09/19/6146eff1ca47417d1f8b45ac.html

davis poslubil matke swojego dziecka - marlen p.

jako swiadka wzial tima fraziera.

na slubie byl lebron,westbrook i dudley

 

rada na przyszłość: jedyne co większość z nas interesuje w takich sytuacjach to zdjęcie panny młodej, niekoniecznie w sukni ślubnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Obwąchiwali się z tym Ennisem, ale ostatecznie wybrali inną opcję:

Musiał chyba nieźle wyglądać na tych treningach w Vegas.

Dziwna decyzja, bo i tak spędzi przynajmniej rok w GL. Efekt Caruso?

Ennis mógłby dać głębię, na pozycji, na której mają tylko LBJ. Każdy przyzwoity silny wing, będzie bezkarnie robił LAL rzeczy zabronione prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, starYfaN napisał:

Dziwna decyzja, bo i tak spędzi przynajmniej rok w GL. Efekt Caruso?

Ennis mógłby dać głębię, na pozycji, na której mają tylko LBJ. Każdy przyzwoity silny wing, będzie bezkarnie robił LAL rzeczy zabronione prawem.

Czyli taka sama sytuacja, co rok i dwa lata temu. :) Na szczęście silnych wingów powyżej 2 metrów, którzy robią różnicę, można policzyć na palcach jednej ręki.

Lakers najwyraźniej uznali, że lepiej zainwestować w młodego zawodnika, aniżeli wykorzystywać miejsce w składzie na 31-latka, który i tak byłby poza rotacją.

3 godziny temu, starYfaN napisał:

Ruda podróbka/reinkarnacja Caruso, tylko chudsza i jeszcze bardziej biała.

Ja wiem, że teraz każdy młody biały, któremu Lakers dadzą szansę, będzie porównywany do Caruso, ale to jednak są inni zawodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jendras napisał:

Czyli taka sama sytuacja, co rok i dwa lata temu. :) Na szczęście silnych wingów powyżej 2 metrów, którzy robią różnicę, można policzyć na palcach jednej ręki.

Lakers najwyraźniej uznali, że lepiej zainwestować w młodego zawodnika, aniżeli wykorzystywać miejsce w składzie na 31-latka, który i tak byłby poza rotacją.

Eeee, z 3 to spokojnie kilkunastu. Weź pod uwagę, że LBJ jest coraz starszy i już nawet nie markuje na długości meczu.

A brokuł robiący 40/15/15 to raczej ewenement, niż reguła.

2 godziny temu, Eld napisał:

Da się być jeszcze bardziej białym?

Na to wygląda.

4 godziny temu, Jendras napisał:

Ja wiem, że teraz każdy młody biały, któremu Lakers dadzą szansę, będzie porównywany do Caruso, ale to jednak są inni zawodnicy.

Pewnie, że inni, choćby atletyzm. Chodziło mi o drogę, wiek itd.

Tyle, że w lidze letniej zespół lepiej wyglądał z Caruso, niż Lonzo, a tutaj nic specjalnego nie zauważyłem, ale obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupa informacji we wczorajszym artykule w The Athletic. Z najważniejszych:

  • Davis startuje na centrze,
  • Prawdopodobna pierwsza piątka to Westbrook, Ellington, Ariza, James, Davis, ale szanse ma również Horton-Tucker,
  • Reaves rzeczywiście pokazał się z dobrej strony podczas treningów w Vegas i to mu pomogło załapać się do drużyny,
  • Temat Westbrooka pojawił się na długo zanim doszło do wymiany, Wizards nie byli specjalnie chętni, ale kiedy Lakers dogadali transfer Hielda, to do akcji wkroczył sam Russ i poprosił Leonsisa, by ten wysłał go do Los Angeles. Kings mocno wkurzeni zwrotem akcji,
  • DeRozan był również na tapecie, ale znajdował się niżej na liście Lakers,
  • Istotną rolę w odejściu Dudley'a odegrała Jeanie, która chciała, by każdy zakontraktowany zawodnik był w stanie faktycznie wnieść coś do gry. Dudley, który brał wcześniej udział w rekrutowaniu zawodników do Lakers, miał opcję pozostania w klubie w innej roli, ale zdecydował się pójść za Kiddem do Dallas,
  • Marc był mocno niezadowolony z utraty minut po przyjściu Drummonda, ponoć żadna ze stron nie chciała kontynuować współpracy,
  • Lakers praktycznie odpuścili Caruso, gdy ten dostał ofertę od Bulls,
  • Przedłużenie kontraktu Vogela obejmowało tylko jeden dodatkowy rok.
Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

1 z 10. Żaden problem. Lakers nawet tego nie odczują. 

Jak ustawisz rolsów pod względem talentów obrony, to też będzie 1 (pierwszy)  z 10, ale tu już jest problem :) bo broni jeszcze tylko  Bazemore (pomijając AD) i no właśnie.....

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.