Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kcp78 napisał:

W pewnym sensie nie był. Jeśli jesteś w lidze nieprzerwanie 10 lat, nie na zasadzie klubowej maskotki (czyli nie za zasługi czy jako lider sympatii), bo zmieniasz organizacje, zatem jesteś 'pożądany', to trudno tu mówić o 'przypadku'... 

Stary nie przesadzaj! 

Ham był jednym z wielu, którzy po prostu mogli zniknąć w odmętach pamięci 

Ja pamiętam np Stacy Augmona, choć pewnie wielu o nim zapomniało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał:

Stary nie przesadzaj! 

Ham był jednym z wielu, którzy po prostu mogli zniknąć w odmętach pamięci 

Ja pamiętam np Stacy Augmona, choć pewnie wielu o nim zapomniało 

A z czym przesadzam, bo nie rozumiem? Też pamiętam Augmona (jak najpewniej znakomita większość z nas), było by dziwne, gdybym nie pamiętał. Sam nie wiesz o co ci chodzi. Chyba, po prostu, lubisz się przyjebać... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kcp78 napisał:

A z czym przesadzam, bo nie rozumiem? Też pamiętam Augmona (jak najpewniej znakomita większość z nas), było by dziwne, gdybym nie pamiętał. Sam nie wiesz o co ci chodzi. Chyba, po prostu, lubisz się przyjebać... 

Chodzi mi raczej o to że ty pamiętasz Hama bo grał w pistons 

Inni natomiast mogli o nim zapomnieć bo nie był jakimś wiodącym rolesem  

W kwestii przyjebania się to raczej Ty dziwiąc się że ktoś śmiał zapomnieć Dervina się przypierdalasz 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Chodzi mi raczej o to że ty pamiętasz Hama bo grał w pistons 

Inni natomiast mogli o nim zapomnieć bo nie był jakimś wiodącym rolesem  

W kwestii przyjebania się to raczej Ty dziwiąc się że ktoś śmiał zapomnieć Dervina się przypierdalasz 

Peace

Można 'zapomnieć', 'nie kojarzyć' itd., ale jest coś takiego jak wikipedia, wiesz? Wobec powyższego, pisanie o kimś per 'no name', wybacz, jest wybitnie c***owe. Ze swej strony wyczerpałem temat... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kcp78 napisał:

Można 'zapomnieć', 'nie kojarzyć' itd., ale jest coś takiego jak wikipedia, wiesz? Wobec powyższego, pisanie o kimś per 'no name', wybacz, jest wybitnie c***owe. Ze swej strony wyczerpałem temat... 

Racja jest Wikipedia ale to trochę inna sprawa, bo nie znając np Pol Pota również można powiedzieć że noname i później sobie sprawdzić 

Jeśli ktoś nie pamięta Malonea wówczas ok jest powód żeby się dziwić, ale Hama? Facet niewiele w karierze osiągnął więc ktoś może go nie pamiętać i nie widzę w tym nic dziwnego 

 

Tym bardziej nic nie osiągnął jako coach, sam muszę przyznać, że nie wiedziałem o jego trenerskiej karierze 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2022 o 12:33, josephnba napisał:

Tym bardziej nic nie osiągnął jako coach, sam muszę przyznać, że nie wiedziałem o jego trenerskiej karierze 

Zdobył pierścień jako asystent Buda, więc coś osiągnął jednak. Podobno to LeGM chce najbardziej Hama mieć u siebie, dodatkowo sam Ham już pracował kiedyś w Lakersach.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej 'mody' na 'no name'y' w nba. Ham, Udoka, wcześniej siakieś Stevensy i Budenholzery, a jeszcze wcześniej Carlisle, w 'moich' pistons. Jak to jest, że ci trenerzy, co to wcześniej nie pracowali jako hc, mają czelność prowadzić nba teamy, i to grające w fazie play off?! Wybaczcie, ale mam niezwykłą bekę z kolegi, który uznał, że wielkich (żart) lakers to musi poprowadzić ktoś z dużym (trenerskim) nazwiskiem... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Zdobył pierścień jako asystent Buda, więc coś osiągnął jednak. Podobno to LeGM chce najbardziej Hama mieć u siebie, dodatkowo sam Ham już pracował kiedyś w Lakersach.

 

 

 

 

Miałem na myśli dorobek jako samodzielny coach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Miałem na myśli dorobek jako samodzielny coach

No nie ma aczkolwiek czy ma to jakieś znaczenie? Udoka też nie ma dorobku a zaraz może grać w finale gdzie w przeciwieństwie do Hama nie miał nawet epizodu jako samodzielny trener (Ham trenował Thunderbirds w D-League).

Swoją drogą wczoraj w Basket Office był Szewczyk oraz @badboys2
i też była ta dziwna narracja, że Lakers to powinien ktoś bardziej doświadczony prowadzić.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kcp78 napisał:

Nie rozumiem tej 'mody' na 'no name'y' w nba. Ham, Udoka, wcześniej siakieś Stevensy i Budenholzery, a jeszcze wcześniej Carlisle, w 'moich' pistons. Jak to jest, że ci trenerzy, co to wcześniej nie pracowali jako hc, mają czelność prowadzić nba teamy, i to grające w fazie play off?! Wybaczcie, ale mam niezwykłą bekę z kolegi, który uznał, że wielkich (żart) lakers to musi poprowadzić ktoś z dużym (trenerskim) nazwiskiem... 

Ty serio dalej wałkujesz to, że ktoś tydzień temu napisał, że dla niego Ham jest nonamem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, airmax napisał:

Ty serio dalej wałkujesz to, że ktoś tydzień temu napisał, że dla niego Ham jest nonamem?

Wy wciąż to wałkujecie, zatem i ja mogę. Widzę, że nie całkiem łapiesz kontekst całej sytuacji. No, ale na to, to ja już nic nie poradzę... 

1 godzinę temu, Pepis21 napisał:

 

Swoją drogą wczoraj w Basket Office był Szewczyk oraz @badboys2
i też była ta dziwna narracja, że Lakers to powinien ktoś bardziej doświadczony prowadzić.

Głupota czy megalomania (wynikająca z czegoś, co nazywamy zapożyczaniem cudzej chwały) - oto jest pytanie! 😁...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.