Skocz do zawartości

Utah Jazz 2021/22


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

niestety potwierdzily sie najgorsze przypuszczenia - zerwane wiazadla krzyzowe.

koniec sezonu dla joe.

operacja w ciagu dwoch tygodni.

szybko nie wroci. ma sie jeszcze rehabilitowac po starcie nowego sezonu.

z koncem obecnego konczyl mu sie kontrakt.

mega szkoda,bo bez niego szanse jazz na jakis fajny run (final konferencji ?) w po zmalaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, LAF napisał:

Czyli co coach Utah źle reaguje na wydarzenia boiskowe skoro DB zdobył 30 punktów na 50 % FG 

Gdyby nie fuksiarski rzut rozpaczy Donovana i głupie podanie JC nie wygralibyście tego

Oj gruba fantazja Ciebie ponosi. Od połowy 3 kwarty Jazz prowadziło dość wyraźnie i to nie było fuksiarskie zwycięstwo

I nie wiem co jest większym rzutem rozpaczy. Mitchell co od powrotu z kontuzji rzuca za 3 ze skutecznością 46% i trafia 5 trójek na mecz. Czy rzuty Crowdera przez ręce dwóch obrońców jak 30 sekund do końca. 

Suns w tym meczu miało sekswencje kiedy trafiało wszystko - początek meczu gdzie po bloku Goberta trafili chyba kolejne 11 rzutów . Czy początek drugiej połowy gdzie chyba mieli 8 na 10 skuteczności trafiając za 3 wszystko .. Taki Jae to średni strzelec a w tym meczu trafiał trójki pod sporą presją

Jazz prowadizło 116-106 na 2 minuty do końca a Ty tu tworysz narracje o jakimś fuksie.. Nawet jakby crowder podał do Bookera to ten miał 2 sekundy do końca meczu był na środku parkietu przed nim było dwóch obrońców . To musiałby być mega fuks jakby trafił za 3 na remis w takiej sytuacji. Dziwne, że nie wzięli czasu 

W tym akurat meczu Jazz było większość meczu lepszym zespołem choć miewało momenty kiedy trochę spali w obronie a Suns trafiali jak natchnieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Ayton robił to co zwykle w pomalowanym

O ile Gobert akurat źle bronił Aytona o tyle akurat Ayton nie robił rzeźni w pomalowanym tylko na midrange. A tam Gobert ma dziwną manierę bo broni rzucających centrów z dłońmi w dole i często nie zdąży unieść ich w górę. Taki Hassan cały czas miał dłoń na wysokości twarzy Aytona i to było skuteczniejsze

Z drugiej strony Gobert na niecałe 3 minuty do końca dał blok Aytonowi od tyłu i poszła kontra gdzie kompletnie niepilnowany House trafił trójkę i było 9 pkt przewagi .

 

2 godziny temu, LAF napisał:

dobrym kryciu to był fuksiarski rzut

Ech fuksiarski to moze być rzut kogoś kto ma skuteczność ok 30% ale Mitchell ostatnio jest w bardzo dobrej formie i takie trójki trafia regularnie. To tak jakby pisać ,że Booker fuksiarsko trafił trójkę wysokim lobem nad Gobertem co nie jest prawdą bo to dobry strzelec i od takich wymaga się takich trafień. Co nie zmianie faktu ,że Jazz prowadziło ostatnie 14 minut meczu więc tworzysz dziwną narrację. Jazz nie dominowało ale też wcale nie wygrało fuksiarsko bo nie licząc początków obu połów miało lekką przewagę. No i Aytona w drugiej połowie inaczej bronili. Był więcej odcinany od podań i Suns już mało grało przez niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz jazz suns z bardzo nowoczesnym łączeniem twardej obrony i rzutami z dystansu na bezczela. Oboje się mylicie. Ani rzuty jazz nie były fuksiarskie ani jazz nie kontrolowali tego meczu. Ale widowisko świetne 

Mitchel tak ma ze rzuca z każdej pozycji i tam nie ma cienia zawahania 

Problematyczny może być Gobert który nie zawsze łapie takie obijanie piłki aby dostarczyć łatwe punkty

Suns od dwóch lat z MIA najnowocześniejszy basket ligi

Jazz nie gorsi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał:

Suns od dwóch lat z MIA najnowocześniejszy basket ligi

Jazz nie gorsi 

z ciekawosci zapytam dlaczego w tym gronie nie ma gsw,ktorzy w pelnym skladzie graja chyba najmilszy basket do ogladania i na czym polega ta nowoczesnosc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem o to pytać czy rzeczywiście tak jest 

Na forum spurs trwają spekulacje czy trener jazz nie przejmie roboty po Popie. 
Dodatkowym smaczkiem byłby ewentualny transfer Goberta do spurs gdzie niby wyglada to na niemożliwe ale zarząd jazz będzie chyba wybierał 1 z 2. Myśle ze postawi na DM. 
Gobert za atak jest krytykowany ale w środowisku spurs dobrze podających graczy może by odżył. 
 

a wolne sałary spurs mogło by być dosyć dobra alternatywa tym bardziej ze mamy w zamian dosyć ciekawego i 3 razy tańszego Poeltla. 
 

dobry defensywny wysoki nie taki poziom jak RG ale jak wspomniałem tańszy 

możliwe ze jazz przy tak fatalnym kontrakcie wyczerpali możliwości dalszych wzmocnień a tu jednym ruchem by podmieniając C na gorszego zdjęli tax 

Oczywiście kibice obu ekip podniosą lament ze potrzebna dopłata - jazz za jakość sportowa a spurs za uwolnienie finansów i wyjście z konfliktu obu graczy. Oczywiście to plotki bo sezon trwa 

Patrząc na finanse to za centra tyle płacić żeby bolą. Tym bardziej ze bez trójki i bez przekazywania na obwodzie niskich. Rim protektor i zbiórka zacna ale czy warto zaczynać budowę zespołu od niego?

Sportowo fajnie ale finansowo nie zmieści się wtedy Keldon i Murray z nowymi kontraktami. 

45.000.000 w 2026 to nie przelewki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie

Czy ktokolwiek widzi Jazz jako realnego centendera? 

Bo oglądam ich dla przyjemności od lat, głównie z sentymentu do tamtych jazz ale też dlatego że ładnie grają więc nie powinienem oberwać hejterem (choć kto wie) 

Jakoś tak już trzeci rok Jazz wyglądają mocno ale nie postawiłbym na nich złotówki w kontekście walki o finał w żadnym z tych sezonów 

Ktoś widzi w nich realne zagrożenie dla któregokolwiek zespołu z top5 ligi w serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ruchy tak drastyczne potencjalnie tylko przy czarnym scenariuszu w jazz. 
 

1. słabe PO

2. eskalacja konfliktu Gwiazd 

3. wymuszony transfer RG

4. rezygnacja z trenera 

duzo za dużo tych jeśli. 

1 minutę temu, josephnba napisał:

Ja mam inne pytanie

Czy ktokolwiek widzi Jazz jako realnego centendera? 

Bo oglądam ich dla przyjemności od lat, głównie z sentymentu do tamtych jazz ale też dlatego że ładnie grają więc nie powinienem oberwać hejterem (choć kto wie) 

Jakoś tak już trzeci rok Jazz wyglądają mocno ale nie postawiłbym na nich złotówki w kontekście walki o finał w żadnym z tych sezonów 

Ktoś widzi w nich realne zagrożenie dla któregokolwiek zespołu z top5 ligi w serii?

Ja ich cały czas cenie i widziałem zawsze w topie. Moim zdaniem brakuje szczęścia i zdrowia.  

Zawsze ktoś łapie uraz a ze to zespół sterowany dosyć twardo to jak już pisałem ciężko o wariactwo na boisku przy potrzebie adaptacji po wyleceniu 1 puzzla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Ale ruchy tak drastyczne potencjalnie tylko przy czarnym scenariuszu w jazz. 
 

1. słabe PO

2. eskalacja konfliktu Gwiazd 

3. wymuszony transfer RG

4. rezygnacja z trenera 

duzo za dużo tych jeśli. 

Ja ich cały czas cenie i widziałem zawsze w topie. Moim zdaniem brakuje szczęścia i zdrowia.  

Ja też ich cenię, choć po oddaniu ingelsa mniej 

Ale tak patrząc wstecz czy w zespole był arroyo z boozerem czy był kirilenko (btw ciekawe co myśli o wojnie) czy teraz są gobert z mitchellem to jednak wciąż jazz nie są w moim odczuciu realnym zagrożeniem w serii dla true contenders

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.