Skocz do zawartości

Metropolitan Division 21/22


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.11.2021 o 00:33, Braveheart22 napisał:

@kcp78

Kemmell czy Lambert? Czy może Slafkovsky (bo to w sumie, w jakimś stopniu też "produkt" fiński)?

Bo jak tak dalej pójdzie ten sezon to ja bardziej zacznę w tę stronę zerkać... :)

kemmel swietny jest. b. dynamiczny. swoja 'bezczelnoscia' przypomina mi nieco saku koivu. a lambert jakos przygasl w tym sezonie. tak czy owak, nie powinno byc dla nikogo zaskoczeniem, jesli w nadchodzacym drafcie w top 10 bedzie dwoch suomi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ely3 napisał:

Czy Waszym zdaniem Ovieczkin przeskoczy Gretzkiego .? Bo choć 2 lata temu wydawało się to abstrakcyjne to teraz tylko jakaś ciężka kontuzja może mu to zabrać

Ciekawostka: w adjusted goals jest 2. i brakuje mu 15 bramek do Howe'a. :) https://www.hockey-reference.com/leaders/goals_adjusted_career.html

Jeśli będzie zdrowy, i będzie chciał, to pobije, aczkolwiek niewiele to zmieni, bo już teraz jest GOAT-strzelcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem po meczu Islanders - Golden Knights, który zakończył się jakąś godzinkę temu. Naprawdę miły dla oka meczyk o fajnej dla nas porze, zakończony dopiero w serii karnych. Szkoda, że wygrali gracze Vegas, tym bardziej, że w samej końcówce Wyspiarze prowadzili 3-2. Naprawdę emocjonująco było w ostatnich minutach. Najpierw wyrównał stan meczu Bellows, sprytnym strzałem po lodzie. Chwilę później strzelił Clutterbuck, ale sędziowie po challenge'u coacha Vegas, cofnęli bramkę, bo Cizikas spalił przy wjeździe do tercji obronnej Vegas. Jednak, niecałą minutę po tym, Pageau po podaniu Wahlstroma strzelił bramkę i już nie było wątpliwości, 3-2. Momentalnie Golden Knights wycofali bramkarza i ruszyli do przodu. No i na 48 sekund przed końcem Theodore wyrównał strzałem z pod niebieskiej. Szkoda... Btw, to wszystko, o czym piszę miało miejsce w ostatnich 6 minutach meczu. 

Co do Islanders. Wyniki dalej w kratkę, ale na plus, że ostatnio trochę ta gra się poprawiła. Niestety Barzal wypadł przez protokoły, no i Pulock cały czas kontuzjowany, co nie pomaga. Kontuzję złapał też Palmieri, ale to jak na razie chyba największy zawód, a dostał 20m/4y przed sezonem... 

Na plus, że młodzież (Dobson, Wahlstrom + Bellows, choć na małych minutach) ostatnio z niezłej strony się pokazuje. 

Jeszcze na koniec patrząc w tabelę. Wyspiarze po 26 meczach mają 22pkt. Ostatni zespół z dziką kartą na ten moment na wschodzie, czyli Detroit ma 33pkt w 31 meczach. Boston ich oczywiście przeskoczy lada moment, bo ma 32pkt w 26 meczach, ale zmierzam do tego, że strata zespołu z Nowego Jorku nie jest aż taka duża, jak sugerowałyby to fatalne wyniki w pierwszej ćwiartce sezonu. Tak że, jest o co walczyć w dalszym ciągu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pigwiny 10 wygrana z rzędu i świetnie ogląda się ich hokej, nie do końca przekonują mnie bramkarze choć Jarry jak ma dzień to ogarnia temat. Fajnie, gorzej z kolei z Rangers dostali na wyjezdzie od Vegas cos z nimi nie potrafią grać poki co, ale jako team radzą sobie całkiem spoko wygrana z Tampą i Edmonton cieszy, Shesterkin w świetnej formie to samo Kreider. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wczoraj piękne obrazki w Madison, Henryk #30 pod sufitem, spotkanie z Zuccarello, szkoda tylko, że wynik nie był piękny. Ale nie pamiętam czy od dwóch lat widziałem tak niebieskie MSG cos pieknego, Kreider ładna brama. 

Zegras w Ducks brama lacrossem;) wiem, że to nie ta dywizja. Czy nie myslicie, zeby był jeden post, jakis o nazwie np Feed, w którym wrzucałoby się newsy bez podzialu na dywizje? Czasami mam ochote napisać o kilku teamach albo wydarzeniach , ktore dotycza roznych dywizji ale nie chce mi sie skakać po wątkach. 

[Edit] Szacun dla Viaplay, ze transmitowali ponad godzinna uroczystosc przed meczem. 

Pozdr

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2022 o 11:42, Wujek Wójcik napisał:

Czy nie myslicie, zeby był jeden post, jakis o nazwie np Feed, w którym wrzucałoby się newsy bez podzialu na dywizje? Czasami mam ochote napisać o kilku teamach albo wydarzeniach , ktore dotycza roznych dywizji ale nie chce mi sie skakać po wątkach

Sam kiedyś myślałem o tym, bo nie raz wpisy tak konstruowałem, żeby za bardzo nie wykraczały poza ramy dywizji. Dawaj rób temat śmiało ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.