Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Kubbas napisał:

moze mi ktos rozkminic bo sluchalem paru programow, o co chodzi z ta Biles ze stanow? Rozumiem ze wycofala sie w ostatniej rundzie zespolowej walki o medal bo zlapala jakas lekka kontuzje i w czwartek rusza w indywidualnych?

zarzucaja jej ze odpuscila zloto i poddala sie zeby oszczedzic na indywidualne czy co?

w takiej sytuacji wchodzi rezerwowa czy po prostu traca punkty i zloto?

Weszła rezerwowa i tyle, w druzynowce jest 3 występy na 4 bodajże czy 5 przyrządach.

Kontuzji nie złapała, coś przebąkuje o mental issues i widziałem jakieś nieoficjalne info, ze chce się wycofać. A jak będzie to zobaczymy. Miała najsłabszy występ na swoim przyrządzie i wg mnie nie poradziła sobie z perspektywa porazki.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, polskignom napisał:

Weszła rezerwowa i tyle, w druzynowce jest 3 występy na 4 bodajże czy 5 przyrządach.

Kontuzji nie złapała, coś przebąkuje o mental issues i widziałem jakieś nieoficjalne info, ze chce się wycofać. A jak będzie to zobaczymy. Miała najsłabszy występ na swoim przyrządzie i wg mnie nie poradziła sobie z perspektywa porazki.
 

 

ok wlasnie tego nikt nie tlumaczyl jak ogladalem wiele programow dzieki

czyli ta rezerwowa wystapila slabiej i stad srebro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elwariato napisał:

Polskie korzenie pewnie ma, zreszta nazwisko swojskie, z tego co kojarzę to ona czarna ale polskosci wyplenic sie z genow nie da 😄😋

Strasznie ja pompowali w mediach, “mega gwiazda olimpijska”, “juz zaraz pobije jakis rekord z 1968” etc etc. mozna sobie tylko wyobrazic jaka presja spoczywa na takiej osobie uprawiajacej tak precyzyjna dyscypline, gdzie okazja na wykazanie sie na najwiekszej scenie 1 na 4 (albo i 5lat!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no... fajnie, że dziewczyny zdobyły to srebro w wioślarstwie ale od wczoraj to jest jakiś koszmar. Wygląda na to, jakby ten medal zdobyła tylko Pani Zillman i to dzięki swojej dziewczynie. O pozostałej trójce artykułów nie ma, o trenerze artykułów nie ma, o wioślarstwie jako takim artykułów również brak. W dodatku czytając wczoraj jeden z takich artykułów zauważyłem, że Pani Zillman pozwoliła sobie na otwartą krytykę koleżanki z kadry. Koleżanki, która teraz aktualnie startuje..

Coś tu jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

Ej no... fajnie, że dziewczyny zdobyły to srebro w wioślarstwie ale od wczoraj to jest jakiś koszmar. Wygląda na to, jakby ten medal zdobyła tylko Pani Zillman i to dzięki swojej dziewczynie. O pozostałej trójce artykułów nie ma, o trenerze artykułów nie ma, o wioślarstwie jako takim artykułów również brak. W dodatku czytając wczoraj jeden z takich artykułów zauważyłem, że Pani Zillman pozwoliła sobie na otwartą krytykę koleżanki z kadry. Koleżanki, która teraz aktualnie startuje..

Coś tu jest nie tak. 

Nie ma medali a coś musi się klikać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

No to źle się klika, nie wiem czy dziewczyna ma świadomość czego "twarzą" się staje. Czekam jeszcze na felieton Węglarczyka w tej sprawie i już będzie "pełna bomba" 

Przecież zdajesz sobie sprawę, że ona już nie ma na to właściwie żadnego wpływu. Maszyna ruszyła. Cały internet produkuje śmieciowe artykuliki byś się teraz oburzał.

A może trzeba przejść z tym do porządku dziennego skoro wiemy, że do Tokio pojechały przynajmniej 3 lesbijki to spokojnie można założyć, że osób LGBT jest w naszej kadrze więcej. Reprezentują nasz kraj a spora część społeczeństwa ma do nich agresywne nastawienie, łącznie z prezydentem bo jego ugrupowaniu kolidują z programem politycznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Przecież zdajesz sobie sprawę, że ona już nie ma na to właściwie żadnego wpływu. Maszyna ruszyła. Cały internet produkuje śmieciowe artykuliki byś się teraz oburzał.

A może trzeba przejść z tym do porządku dziennego skoro wiemy, że do Tokio pojechały przynajmniej 3 lesbijki to spokojnie można założyć, że osób LGBT jest w naszej kadrze więcej. Reprezentują nasz kraj a spora część społeczeństwa ma do nich agresywne nastawienie, łącznie z prezydentem bo jego ugrupowaniu kolidują z programem politycznym. 

Właśnie jest całkowicie odwrotnie do tego co piszesz.  Społeczeństwo ma to w nosie,  to są sprawy prywatne tych osób po prostu. Nie widziałem też żadnej jazdy po lesbijkach z kadry ze strony naszego prezydenta - ale ufam, że dasz link aby udowodnić to co piszesz. 

Jedyne co ja zaobserwowałem to te artykuły o których wcześniej pisałem - to nie jest reakcja społeczna a redakcyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jack napisał:

Tak bardzo ma to w nosie, że postanowiłeś się ty podzielić na forum 🤣

Masz jak widzę spore problemy z rozumieniem tekstu pisanego. Mnie nie interesuje życie seksualne naszych reprezentantów na igrzyskach. Nie podoba mi się jedynie  to co produkuje na ten temat Onet (i spokrewnione) , zwróciłem uwagę, że piszą nie o sukcesie, zawodniczkach i trenerach a w zamian za to wchodzą komuś do łóżka. To jest chore. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebastian napisał:

Ej no... fajnie, że dziewczyny zdobyły to srebro w wioślarstwie ale od wczoraj to jest jakiś koszmar. Wygląda na to, jakby ten medal zdobyła tylko Pani Zillman i to dzięki swojej dziewczynie. O pozostałej trójce artykułów nie ma, o trenerze artykułów nie ma, o wioślarstwie jako takim artykułów również brak. W dodatku czytając wczoraj jeden z takich artykułów zauważyłem, że Pani Zillman pozwoliła sobie na otwartą krytykę koleżanki z kadry. Koleżanki, która teraz aktualnie startuje..

Coś tu jest nie tak. 

Ale przypomnij mi w jakim kraju mieszkamy? Media o tym piszą, ponieważ w Polsce publiczne przyznanie się do odmiennej orientacji seksualnej nadal jest sensacją przez duże S. A jak śpiewał klasyk "sensacja prze państwa się najlepiej sprzedaje", na co zresztą zwrócił uwagę @jack więc nie ma się co dziwić. A z tą krytyką to też nie przesadzajmy...  Stwierdziła, że "To przykre. Moim zdaniem żenujące", iż inny sportowiec występujący na igrzyskach (mających być imprezą m.in. promującą tolerancję) wypowiada się o jakiejś grupie osób w sposób mu nie przystający.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Idealny Tułej napisał:

Ale przypomnij mi w jakim kraju mieszkamy? Media o tym piszą, ponieważ w Polsce publiczne przyznanie się do odmiennej orientacji seksualnej nadal jest sensacją przez duże S. A jak śpiewał klasyk "sensacja prze państwa się najlepiej sprzedaje", na co zresztą zwrócił uwagę @jack więc nie ma się co dziwić. A z tą krytyką to też nie przesadzajmy...  Stwierdziła, że "To przykre. Moim zdaniem żenujące", iż inny sportowiec występujący na igrzyskach (mających być imprezą m.in. promującą tolerancję) wypowiada się o jakiejś grupie osób w sposób mu nie przystający.

 

Nieprawda. To media robią z tego sensacje. Czy słyszałeś aby ktoś z Twoich znajomych rozmawiał o seksualności Piaska  ? No właśnie, ja też nie. To media dmuchają temat. Co więcej artykuły są w stylu tych aktualnych czyli " jaki to odważny, że się przyznał bo to Polska to taki homofobiczny kraj"  Przecież to jest bzdura. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elwariato Ale przecież żadne pikantne szczegóły nie padły więc nie wiem o co chodzi 😛 Za to polski sport leży i kwiczy skoro wchodząc na stronę Przeglądu Sportowego widzę tylko takie nagłówki "Kawęcki w finale, dobry występ wioślarzy i porażka polskiej mistrzyni Europy. Zobacz, co ominęło cię w nocy" albo "Piękna walka Polki. W nocy śniła o tym, co zepsuła. Pobiła rekord życiowy i zajęła dziewiąte miejsce" oraz "Dramat polskiego sportowca. Nie został dopuszczony do startu". A w tabeli medalowej Polska na 46 miejscu, a przed nią takie kraje jak Bermudy, Fidżi czy też Mongolia 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Sebastian napisał:

Nieprawda. To media robią z tego sensacje. Czy słyszałeś aby ktoś z Twoich znajomych rozmawiał o seksualności Piaska  ? No właśnie, ja też nie. To media dmuchają temat. Co więcej artykuły są w stylu tych aktualnych czyli " jaki to odważny, że się przyznał bo to Polska to taki homofobiczny kraj"  Przecież to jest bzdura. 

 

Najzabawniejsze jest to, że nie przeczytałem do tej pory żadnego wpisu w portalach na ten temat. Widziałem jakiś tweet udostępniony na Facebooku i zacząłem obserwować Katarzyny Zillman na Instagramie. 

Te Onetu najwyraźniej adresują swoje treści do Ciebie 😁 A Ty swoimi klikami utwierdzają ich w przekonaniu, że to dobry kierunek. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Idealny Tułej napisał:

@elwariato Ale przecież żadne pikantne szczegóły nie padły więc nie wiem o co chodzi 😛 Za to polski sport leży i kwiczy skoro wchodząc na stronę Przeglądu Sportowego widzę tylko takie nagłówki "Kawęcki w finale, dobry występ wioślarzy i porażka polskiej mistrzyni Europy. Zobacz, co ominęło cię w nocy" albo "Piękna walka Polki. W nocy śniła o tym, co zepsuła. Pobiła rekord życiowy i zajęła dziewiąte miejsce" oraz "Dramat polskiego sportowca. Nie został dopuszczony do startu". A w tabeli medalowej Polska na 46 miejscu, a przed nią takie kraje jak Bermudy, Fidżi czy też Mongolia 🤣

O nic w zasadzie nie chodzi, tylko zeby sprawę olać bo czym tu sie podniecać, choć fakt nie mialem okazji przegladac ostatnio ty wszystkich portali i jak teraz podejrzalem to coming out najwazniejszym newsem z io 😄 no coz ale jak kosowo sportowo cie jedzie poziomem na głowę to czyms trzeba pustkę z igrzysk wypełnić😒 juz czekam tylko na koniec zawodow i konferencje jakiegos budki nt dramatycznej kondycji polskiego sportu i odpowiedzi ministra parajacego sie niby ta kondycją, ktory odpowie ze jeszcze nigdy polscy sportowcy nie mieli zapewnionych tak zaje...... warunków podczas przygotowań 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Sebastian napisał:

Nieprawda. To media robią z tego sensacje. Czy słyszałeś aby ktoś z Twoich znajomych rozmawiał o seksualności Piaska  ? No właśnie, ja też nie. To media dmuchają temat. Co więcej artykuły są w stylu tych aktualnych czyli " jaki to odważny, że się przyznał bo to Polska to taki homofobiczny kraj"  Przecież to jest bzdura. 

 

Media oczywiście, że robią z tego sensację - z tego żyją. Akurat z Piaskiem trafiłeś jak kulą w płot 😄 Nie tak dawno temu, podczas jednej imprezy, rozmawialiśmy ze znajomymi o jego orientacji - chociaż w charakterze anegdoty a nie czy jest taki czy owaki.

Czy Polska jest krajem homofobicznym? Nie wiem, nie znam badań (czy były w ogóle jakieś robione?). Moim zdaniem mamy za to problem z tolerancją, polegający na tym, że dopóki ktoś trzyma się ze swoją orientacją, nazwijmy to za drzwiami domu, dopóty nam to nie przeszkadza. Jeśli jednak zaczyna o tym mówić publicznie, szczególnie w kontekście zagwarantowania pewnych praw, to wpadamy w homofobiczną histerię. Inna sprawa, że wg. mnie jakość dyskusji dot. mniejszości seksualnych w Polsce stoi na niskim poziomie i to zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

Koniec jednak off-topu, wracajmy do sportu na igrzyskach 🙂

Edytowane przez Idealny Tułej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.