Skocz do zawartości

[2034] Playoffs - komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, SlaKB napisał:

Nie pytaj, tego że z kimś mogę wtopić po drodze się spodziewałem (uroki Simbasketu) ale takiej kompromitacji to już nie. 

Pistons byli moim faworytem nr1 w tym sezonie, ale jak widać niespodzianek ciąg dalszy - tak samo niespodziewanie moi znów mieli slump w drugiej części sezonu, czy w drugą stronę - świetna postawa Blazers, Kings, czy Nets którzy sobie świetnie radzą w playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

Pistons byli moim faworytem nr1 w tym sezonie, ale jak widać niespodzianek ciąg dalszy - tak samo niespodziewanie moi znów mieli slump w drugiej części sezonu, czy w drugą stronę - świetna postawa Blazers, Kings, czy Nets którzy sobie świetnie radzą w playoffs. 

Szczerze, to dziwi mnie stawianie Pistons w roli murowanych faworytów. AI, Jefferson, Davis - minusowe campy, emerytura Malonea, a Daniels to żadna gwiazda.

Widzę, że postawa Spurs nie jest dla nikogo niespodzianką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Ostatnich 3 Mistrzów skąd jest, kto wygrał ostatnie 3 (albo 4) ASG?

Sukces poszczególnych drużyn nie świadczy o sile konferencji, zwłaszcza że za każdym razem drużyna z Zachodu podchodziła do rywalizacji w roli underdoga. 

Heat ze swoim bilansem mieliby HCA na Zachodzie, a na Wschodzie nie weszli do PO. Myślę że nawet Bucks mogłoby zrobić HCA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Sukces poszczególnych drużyn nie świadczy o sile konferencji, zwłaszcza że za każdym razem drużyna z Zachodu podchodziła do rywalizacji w roli underdoga. 

Heat ze swoim bilansem mieliby HCA na Zachodzie, a na Wschodzie nie weszli do PO. Myślę że nawet Bucks mogłoby zrobić HCA. 

ASG też?

A to nie dlatego, że na Wschodzie jest 4 tankerow, a na Zachodzie 2 i Wizz są podmieni z Mavs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.