Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 [ WCF ] #1 WOLVES (54-18) - #6 MAVERICKS (45-27) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Na szybko przeliczyłem i skończyło się 14-14, więc decydowała pewnie liczba wygranych meczów tak więc.

nie no spoko :D nie mówię ze jest coś złe w obliczeniach, problem leży po drugiej stronie ;) Ty Eld jak - zazwyczaj- swietna robota, ale to kto przepchnął Mavs do finałów konfy to hit :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

@Eld można już głosować?

Wolves-Mavs 0:4

Nie, nie można - to temat na opisy.

Za to możesz ustalić na temacie rady daty opisów i głosowań wg. schematu z II rundy.

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie no spoko :D nie mówię ze jest coś złe w obliczeniach, problem leży po drugiej stronie ;) Ty Eld jak - zazwyczaj- swietna robota, ale to kto przepchnął Mavs do finałów konfy to hit :D 

Szkoda, że @eMeS nie zagłosował. Jego 29 głos był by decydujący. 

A liczył January, nie ja więc wyniki są jeszcze bardziej prawidłowe niż ja bym to robił. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie, nie można - to temat na opisy.

Za to możesz ustalić na temacie rady daty opisów i głosowań wg. schematu z II rundy.

Szkoda, że @eMeS nie zagłosował. Jego 29 głosy był by decydujący. 

A liczył January, nie ja więc wyniki są jeszcze bardziej prawidłowe niż ja bym to robił. 

jak January liczył to aż dziwne ze Sota wygrała xd 

cudowne jest to beGM :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Na szybko przeliczyłem i skończyło się 14-14, więc decydowała pewnie liczba wygranych meczów tak więc.

No nie mogło byc 14-14 bo jest nas 30, gm Mavs i gm Nuggets nie głosowali plus nie głosował emes więc liczba głosów była nieparzysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Na szybko przeliczyłem i skończyło się 14-14, więc decydowała pewnie liczba wygranych meczów tak więc.

Jak to jest możliwe, skoro zagłosowało 29 osób a 2 głosy się nie liczą? Było 15-12.

A tak w ogóle to fajna seria się szykuje. Chopcy z północy jak zwykle idą na starcie mocno merytorycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karpik napisał:

Jak to jest możliwe, skoro zagłosowało 29 osób a 2 głosy się nie liczą? Było 15-12.

A tak w ogóle to fajna seria się szykuje. Chopcy z północy jak zwykle idą na starcie mocno merytorycznie.

chłopcy z Północy mocno merytorycznie, chłopcy z dallas mocno populistycznie

22 minuty temu, fluber napisał:

Chodzi o to że Paul George każda serię zaczyna od 0-2 bo lekceważy rywala jak gmowie Minnesoty? ;)

to jedyna szansa by Dallas zrobiła 2W? pytam serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, karpik napisał:

Jak to jest możliwe, skoro zagłosowało 29 osób a 2 głosy się nie liczą? Było 15-12.

A tak w ogóle to fajna seria się szykuje. Chopcy z północy jak zwykle idą na starcie mocno merytorycznie.

Przeliczę raz jeszcze. Bardziej szczegółowo. Daj mi 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt nikogo nie lekcewazy. 5 w pelni zdrowych all starow swietnie fitujacych jest gotowa do gry.

Always ready, always loaded.

31 minut temu, fluber napisał:

Chodzi o to że Paul George każda serię zaczyna od 0-2 bo lekceważy rywala jak gmowie Minnesoty? ;)

Ze tez Ty masz komus czelnosc zarzucac lekceważenie po tym jak lekcewazyles duzo bardziej nasza Indiane.

Nie fajna akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.