Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, t_omko napisał:

Se sprawdź 😜
Swoją drogą dziwne, że nie znacie regulaminu na pamięć, nie odświeżacie go sobie co tydzień - dwa?🤔

 

Druga sprawa, trzeba jeszcze zrozumieć co się czyta... a w regulaminie fbx stoi tak:

I.6. Każdy zespół może maksymalnie rozegrać 822 mecze rozłożonych w sposób następujący na dostępnych pozycjach: C [82], PF [82], F [82], SF [82], SG [82], G [82], PG [82], 3 x Util [248].
I.6.a. Yahoo jest odpowiedzialne za przypisanie pozycji do graczy i udostępnienie 2 dodatkowych gier na Utilu [3 x 82 = 246], których w pierwotnych założeniach ligi nie było.

 

 

No i widzisz - potrafisz, wyczuwam nawet nutkę sympatii z Twojej strony 🤗 choć pewnie i tak nie wiesz o czym pisze. 

11 minut temu, Tecu napisał:

Z pierwszą częścią pozwolę się nie zgodzić, z mojego punktu widzenia lepiej by było gdybym ja wygrał 😀

Nie wiem czy cwańsi, nie uważam się za życiowego cwaniaka, wiem o tym od pierwszego sezonu gry w fantasy i nie ważne czy walczę o zwycięstwo czy o 17te miejsce, staram się wypełnić wszystkie możliwe sloty w tym też te dodatkowe. 

Tecu zwracam honor - nie miałem pojęcia ze jest ten zapis. Graty ze jak zwykle pełna profeska. 
 

co do pierwszej czesci - było by za nudno jakbyś wygrał oba fbx-y. Wiec dobrze jest jak jest - myśle ze w dwójce jeszcze klika lat możesz być poza zasięgiem. 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za grę, marzenia nie udało się zrealizować, 83 pts to pewnie jedna gra lenia Jamesa lub dobry ostatni mecz w wykonaniu Holidaya, który się zbłaźnił w tym ostatnim meczu, ma u mnie sporą krechę, brak szacunku dla graczy fantasy! 

Tak dużo było małych potknięć i wystarczyło by dwa, trzy mecze jakiegoś Gallo czy JRicha były lepsze.... 

Taki jest sport.... tylko czy to jest sport😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gierkę, a w szczególności wszystkim aktywnym GM 🤗 gratulacje dla pozostałych kolegów na podium 🤗💪

Fajnie ze w końcu jakaś zacięta końcówka do ostatniej nocki - u mnie dziś jedyne 30 min snu 🙈 mój skład rzadko kiedy był brany pod uwagę o walkę - jedynie chyba @antek wspomniał ze mogę się włączyć i co nieco namieszać. Cieszę się ze finalnie wygrałem bo w fbx3 -  chyba to moje pierwsze podium - i muszę przyznać  ze walka do samego końca sprawiła ze to zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej. 💪
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TryczekSzukarekgraty stary!  Dowiozles to i bez THT ;) 

@Tecu graty za walkę, myślałem ze to wytargasz na ostaniej prostej :)

@blaugrana - graty za podium :) 
 

@reszta bandy - dzięki za grę! :) 
 

Ogłaszam rok 2021/22 rokiem Drew Eubanks’a!!! 5$* które zmieniło bieg historii! **
🙂

* czy ile tam było różnicy w aukcji :) 
** ewentualnie nie wystawienie Hoarda i jego 90+ fpp ale to już raczej fuks, rok Drew brzmi lepiej marketingowo imo ;) 

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.05.2022 o 12:58, buła napisał:

Super

Ja tak pytam z wyprzedzeniem żeby sobie zapisać w kalendarzu bo wiecie jak jest :)

Dopóki nie było draftu w NBA to jest bez znaczenia w zasadzie.

Na początek zaktualizowałem składy w oparciu o sallary na nowy sezon..... 
Za tydzień podrzucę kolejność w drafcie do tego czasu zerknijcie na swoje ekipy i piszcie gdybym się gdzieś machnął.

 

 

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.