Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Tecu napisał:

@TryczekSzukarek wyglądasz w sumie na faworyta na tę chwilę. Będzie walka, powodzenia wszystkim. 

@Tecu nie ściemniaj ;) wiadomix ze masz największe szanse. Ja mam świetny skład i dopiero teraz są w miarę wszyscy zdrowi - aż szkoda ze dopiero teraz - jeżeli nikt mi na dłużej nie wypadnie to będzie ciasno na koniec. @barcaIover fajny asset pociągnął z fa - tez może być zagrożeniem. Myśle ze gierka będzie do samego końca 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TryczekSzukarek napisał:

@Tecu nie ściemniaj ;) wiadomix ze masz największe szanse. Ja mam świetny skład i dopiero teraz są w miarę wszyscy zdrowi - aż szkoda ze dopiero teraz - jeżeli nikt mi na dłużej nie wypadnie to będzie ciasno na koniec. @barcaIover fajny asset pociągnął z fa - tez może być zagrożeniem. Myśle ze gierka będzie do samego końca 🤗

Nie ściemniam 🙂 Jak SGA nie usadzą to masz największe szanse na zwycięstwo. 

Patrzyłem na Antka a Ty z peletonu ładnie wyskoczyłeś i pędzisz. Twoja strata jest do zniwelowania w tydzień, żadna to przewaga. 

U mnie usadzili Giddeya, Booker covid, stracił White, Vanderbilt,  Brunson. 

Każdy wynik możliwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu

@TryczekSzukarek

@barcaIover

@antek

@blaugrana

W sumie @Tocheck ma rację, to jest ten moment :) LBJ, Poetl, Miles, I Jackson czekają. LBJ może iść w paczce z THT. generalnie Luka of the table :) 

kolejny #pro_tip_by_evi - 20% sezonu zostało, to jest moment kiedy konsolidujecie i napierdalacie jak wam zależy na tytule a nie pisaniu smutów że big success bo podium po 10 latach tankowania :)   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę all in. 

Do @evitacre Morant + Giddey

Do mnie LBJ, Miles Bridges i J. Poeltl

Zrzucam K. Love i D. White. 

@t_omko dasz radę szybko ogarnąć? 

Z góry dziękuję. 

Za rok nie wygram, ale jak jestem blisko w tym to trzeba spróbować, choć znając życie zaraz się połamią i zostanę jak Himilsbach z angielskim 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Idę all in. 

Do @evitacre Morant + Giddey

Do mnie LBJ, Miles Bridges i J. Poeltl

Zrzucam K. Love i D. White. 

@t_omko dasz radę szybko ogarnąć? 

Z góry dziękuję. 

Za rok nie wygram, ale jak jestem blisko w tym to trzeba spróbować, choć znając życie zaraz się połamią i zostanę jak Himilsbach z angielskim 😀

Potwierdzam! 
——-/

moj qwa człowiek jakby to Lebron powiedział! Powiedzenia @Tecu, papa w realu w tym sezonie misia nie zdobędzie tu ma spore szanse! 
 

———

@t_omko działaj! 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tecu napisał:

Idę all in. 

Do @evitacre Morant + Giddey

Do mnie LBJ, Miles Bridges i J. Poeltl

Zrzucam K. Love i D. White. 

@t_omko dasz radę szybko ogarnąć? 

Z góry dziękuję. 

Za rok nie wygram, ale jak jestem blisko w tym to trzeba spróbować, choć znając życie zaraz się połamią i zostanę jak Himilsbach z angielskim 😀

@Tecu mocne uderzenie - odważny jesteś i wielkie graty za determinację. 

Wymiana miedzy atlanta a phoenix

do Hawks leci Ingram + piki22 i 23

do Phoenix durex + 100$ 

@buła potwierdzi 

 

salary powinno być Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.