Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Tecu napisał:

@t_omko jak możesz to puść jak najszybciej. 

Z góry dziękuję. 

Jeśli o mnie chodzi to możesz w ogóle nie puszczać :)

Ja tu bobruje w gownie by jakieś +30fppg do końca rotacji ogarnąć, a tu taki betonowy osioł 😀

Szczerze mówiąc przeglądając składy spodziewałem się tego, że Tecu pociągnie na spust mając Simmonsa i Georgea. Najgorsze jest w tym wszystkim to że za praktycznie zero fp i pół grajka z rotacji (tyle jest w tej chwili warty Hayes) pozyskał 4 (słownie czterech) zawodników do gry i szybko za pewne odrobi sloty.

jeszcze sporo czasu do końca sezonu fajnie że cos sie dzieję, bo cicho było ostatnio, nawet Barca rzadko wrzucał tabelki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobiłem to za późno i pewnie znając życie, Simmonsa sprzedadzą i będzie  trzaskał 60 a George wróci za tydzień i będzie robił 70 😀 Mówi się trudno. 

Jakieś minimalne szanse mam plus sporo zapasu w salary plus pick swój i Knicks, także jak ma ktoś jakąś ciekawą ofertę to zapraszam. 

@antek łatwo się nie dam Kamilu 😀

Jest spora szansa, że tata Antka wygra, ale kilka osób wciąż też ma szansę, więc zapowiada się ciekawa reszta sezonu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Pewnie zrobiłem to za późno i pewnie znając życie, Simmonsa sprzedadzą i będzie  trzaskał 60 a George wróci za tydzień i będzie robił 70 😀 Mówi się trudno. 

 

oby nie w tym sezonie, tylko przyszłym.

Jak ktoś coś widzi u mnie jeszcze ciekawego to chętnie oddam za złamasów lub pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, antek napisał:

jeszcze sporo czasu do końca sezonu fajnie że cos sie dzieję, bo cicho było ostatnio, nawet Barca rzadko wrzucał tabelki 😀

Rzadziej wrzucam, bo powoli już tracą na znaczeniu i trzeba się przełączyć na totale.

 

Tecu ruch w dobrym momencie, ja również bym nie czekał na Twoim miejscu 👍🏻
 

Pdzy ciągłych absencjach Hardena, Dejounte i Sabonisa chyba mi pozostanie walka o 3-4 miejsce niestety…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antek napisał:

Debiuty w nowych barwach:

Tyrese Maxeye 33 pts, 8 ast- blisko 90 fp

Robert Covington- 0-5 z gry, 4 TO's, nie doczłapał do 30 fp.

Z cyklu "to są te detale" 😀

A mój simons co prawda nie w debiucie, ale w drugim meczu dla mnie: 12,5fp :)

 

A otto porter już się coś połamał czy coś, także jakos tego wyruchania buły nie widzę jak narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia lubi zataczać koło. Tak przynajmniej się mówi. Chcę temu pomóc, podobnie jak rok temu rzucam na listę transferowa Daniela Gafforda. Rok temu udało udało za niego pozyskać szalejącego pod koniec RS Kellyego Olynyka. W tym roku też nie pogardzę nawet najstarszym +50 fppg graczem za niego. Nie wchodzi w grę jedynie Chris Paul bo mam go w swoim składzie. Jak chcesz być częścią historii pisanej na Twoich oczach zapraszam do mnie na PM, na pewno odpisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antek napisał:

Historia lubi zataczać koło. Tak przynajmniej się mówi. Chcę temu pomóc, podobnie jak rok temu rzucam na listę transferowa Daniela Gafforda. Rok temu udało udało za niego pozyskać szalejącego pod koniec RS Kellyego Olynyka. W tym roku też nie pogardzę nawet najstarszym +50 fppg graczem za niego. Nie wchodzi w grę jedynie Chris Paul bo mam go w swoim składzie. Jak chcesz być częścią historii pisanej na Twoich oczach zapraszam do mnie na PM, na pewno odpisze. 

Antek- nie możemy Ci na to pozwolić żebyś za takiego ciapka jak DG pozyskał coś tak wartościowego jak Olynyk przed rokiem. Myśle ze w tym roku walka będzie do samego końca i gierka roztrzygnie się między 4-5 GM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TryczekSzukarek napisał:

Antek- nie możemy Ci na to pozwolić żebyś za takiego ciapka jak DG pozyskał coś tak wartościowego jak Olynyk przed rokiem. Myśle ze w tym roku walka będzie do samego końca i gierka roztrzygnie się między 4-5 GM 

W tamtym roku też trwała do samego końca. Inna sprawa, że za Olynyka oddałem Gafforda z pickiem i każdy kto nie walczył o zwycięstwo w tamtej sytuacji klepnąłby ten trade oddając Kellyego. 

Gafford to nie ciapek, jego problemem jest rotacja wysokich w Wizz, gdzie po powrocie Bryanta jest 3 centrów i tylko 48 minut do obsadzenia. Już się mówi, o jakiś zmianach w Wizards kadrowych i wtedy zobaczymy czy Gafford to wafel czy jednak nie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, antek napisał:

 

Gafford to nie ciapek, jego problemem jest rotacja wysokich w Wizz, gdzie po powrocie Bryanta jest 3 centrów i tylko 48 minut do obsadzenia. Już się mówi, o jakiś zmianach w Wizards kadrowych i wtedy zobaczymy czy Gafford to wafel czy jednak nie 😀

No dostawał 26-28 minut i ciskał 40+, to jest Gafford :) W wizz mówi się tez ze chcą Sabonisa tak by the way 🙂 

@TryczekSzukarek@antek@blaugrana@barcaIover@Tecu

jako ze odpuszczam to jak coś tam wam się skontuzjuje a będziecie chcieli Papę Lebrona to walcie. Love i Olynyk ( ten to po all star break bo widać ze przed to jednak Casye musi rodneya grudera ograć) - pozdr. 
 

Chcecie Bambe ? 🙂 bez vat’u ! Ale nie jak w dyskontach ze najpierw podniosę cenę żeby po odjęciu vatu zarobić jeszcze więcej 🙂 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.