Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Barcalover zwolnij trochę bo nie nadążamy ! A tak serio, ciekawa taktyka bo tych mega kozaków żeby wykorzystać na koniec nadwyżkę slotow masz tylko 2 lub 3 😛 edit: w sumie teraz spokrzalem i nie grasz wcale tymi Bolkami z bench, to skąd masz już kurde 65 meczy? To my się aż tak opierdalamy? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Barcalover zwolnij trochę bo nie nadążamy ! A tak serio, ciekawa taktyka bo tych mega kozaków żeby wykorzystać na koniec nadwyżkę slotow masz tylko 2 lub 3 😛 edit: w sumie teraz spokrzalem i nie grasz wcale tymi Bolkami z bench, to skąd masz już kurde 65 meczy? To my się aż tak opierdalamy? 

Szukałem optymalnej rotacji, więc kilka razy Murphy był w składzie, a Hyland chyba raz też, ale oprócz tego to tylko podstawowa dziesiątka, więc tak - to raczej wy jesteście bardziej na minusie, niż ja mam nadegrane. Ale próba tak mała, że ciężko jakieś wnioski jeszcze wyciągać.

Ja ogólnie wolę mieć mecze na plusie, bo jednak w ostatnich latach kontuzje i różne absencje są stałym punktem programu, więc mi zazwyczaj trudno dograć mecze ogólnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko 11 do gry w tej chwili przez moich rookies, a nie widać fajnych 15tek na horyzoncie wiec rozważam jeszcze rozmienianie salary Conleya na FA, ale nie wciskam jeszcze tego panic button poki wszyscy zdrowi. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ehh jak Horford bedzie dalej 65 robić to ciężko bedzie eviego połapać :) niech już się uspokoi bo jest dobry moment, poetl wypada pewnie na 10 dni conajmniej.

Poszczepieni a się qrde zarażają mogli by graczom Ci oficjele z NBA odpuścić trochę ludzie tutaj w fantasy grają! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.