Skocz do zawartości
t_omko

[FBX] FBX#3 - Sezon 2021/22

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem trzy 15tki z Bulls (Green, Johnson, Brown) i zobaczymy która odpali pod nieobecność Williamsa xd Jak to dobrze mieć c***owy skład i możliwość dobierania wafli :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę być niegrzeczny, ale prawdopodobnie żadna 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boban per 36 to w ogóle jest kosmos. Niestety trenerzy nie patrzą na per 36.

Edytowane przez Lu-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Alize robi ~ 15 reb per 36 w całej karierze, jego bym stawial jako szanse na te 30fp 😛 

My money is on Green z tej trójki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Barcalover zwolnij trochę bo nie nadążamy ! A tak serio, ciekawa taktyka bo tych mega kozaków żeby wykorzystać na koniec nadwyżkę slotow masz tylko 2 lub 3 😛 edit: w sumie teraz spokrzalem i nie grasz wcale tymi Bolkami z bench, to skąd masz już kurde 65 meczy? To my się aż tak opierdalamy? 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Barcalover zwolnij trochę bo nie nadążamy ! A tak serio, ciekawa taktyka bo tych mega kozaków żeby wykorzystać na koniec nadwyżkę slotow masz tylko 2 lub 3 😛 edit: w sumie teraz spokrzalem i nie grasz wcale tymi Bolkami z bench, to skąd masz już kurde 65 meczy? To my się aż tak opierdalamy? 

Szukałem optymalnej rotacji, więc kilka razy Murphy był w składzie, a Hyland chyba raz też, ale oprócz tego to tylko podstawowa dziesiątka, więc tak - to raczej wy jesteście bardziej na minusie, niż ja mam nadegrane. Ale próba tak mała, że ciężko jakieś wnioski jeszcze wyciągać.

Ja ogólnie wolę mieć mecze na plusie, bo jednak w ostatnich latach kontuzje i różne absencje są stałym punktem programu, więc mi zazwyczaj trudno dograć mecze ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam tylko 11 do gry w tej chwili przez moich rookies, a nie widać fajnych 15tek na horyzoncie wiec rozważam jeszcze rozmienianie salary Conleya na FA, ale nie wciskam jeszcze tego panic button poki wszyscy zdrowi. 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh jak Horford bedzie dalej 65 robić to ciężko bedzie eviego połapać :) niech już się uspokoi bo jest dobry moment, poetl wypada pewnie na 10 dni conajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ehh jak Horford bedzie dalej 65 robić to ciężko bedzie eviego połapać :) niech już się uspokoi bo jest dobry moment, poetl wypada pewnie na 10 dni conajmniej.

Poszczepieni a się qrde zarażają mogli by graczom Ci oficjele z NBA odpuścić trochę ludzie tutaj w fantasy grają! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy znajdę jakiegoś lepszego dzbana niż Clarkson na FA. 

dzisiaj średnia 50 pomimo tego ze Bridges zrobił 25fp, to dość dobry prognostyk no i dawaj kurde tabelkę bo ta noc należała do Pacers @barcalover 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi