Skocz do zawartości

Finały Zachodu: Suns - Clippers


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Eld napisał:

CP3 zagra, Leonard nie.

Tak mi przyszło na myśl, że Leonard może mieć strzelone ACL, ale nikomu, nawet drużynie nic nie mówią aby ich nie demotywować. Taka trochę gdybologia.

Wątpie, to nie  NFZ i jakieś reko przy allograftach że musisz czekać parę tygodni/miesięcy na wygojenie się kolana, sportowcom robią asap internal bracing już w parę dni po stwierdzeniu faktu.

Nie jebali by się z przeciąganiem tego dla zmotywowania reszty.

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Leonardem czy bez całym sercem za Suns. Zajebiście, że Payne się stawił na te dwa mecze, bo miałem obawy jak pisałem przed serią. Trochę spokojniej można oglądać zakładając, że CP3 może trochę kondycyjnie być słabszy, ale na szczęście Point God gra przede wszystkim mózgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, nba2midnight napisał:

Meanwhile, Clippers star Kawhi Leonard has been ruled out for Thursday's game in Los Angeles. He hasn't played since June 14 because of a sprained right knee.

Wróci C.Paul i będzie 4-0 lub 4-1 dla Suns. Szkoda, że biedny K.Leonard posypał się. Suns mają niepowtarzalną szansę na mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rodman91 napisał:

Wróci C.Paul i będzie 4-0 lub 4-1 dla Suns. Szkoda, że biedny K.Leonard posypał się. Suns mają niepowtarzalną szansę na mistrzostwo.

No jak Leonard posypał się na dobre to z true contenderów zostali tylko Bucks, bo raczej nikt się nie spodziewał Suns i Hawks CF. A finał między nimi to będzie chyba największa niespodzianka od...a nie wiem kiedy. Powrotu LeBrona z 1:3 to na pewno, a dalej to mi nic do głowy nie przychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers każdą serię w tych po zaczynało od 0-2 a potem G3 wygrywali. Teraz scenariusz jest ten sam a różnicą jest brak Kawhiego. Jeśli LAC dzisiaj przegrają to czuję, że może być sweep, choć wolałbym aby ta seria dała trochę emocji i chociaż te sześć meczów się odbyło.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj morfeusz trzymał mnie na tyle mocno że nie widziałem meczu poza samą końcówką. Przeglądając box score cieszę się że tak się stało.

Trochę się pocieszam tym że porażka może się trochę przydać, Suns byli troche w nierealnym runie 9W w PO, przyda im się taki kubeł zimnej wody teraz. Oby tylko to nie był początek czegoś jakiegoś collapse, bo jak ktoś ma wrócić 3 raz w PO z 0-2, to chyba właśnie tylko Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 z Bookerem zrobili razem 10-40, reszta zespołu 25-50.

Liderzy nie dojechali (co jest tym bardziej dziwne, że Paul przechodził COVID ponoć w LA, więc daleko nie miał na halę) i nawet Zubac wyglądał wczoraj na ogarniętego. 

Martwi kontuzja Payne, CP3 wyglądał jakby nie grał z 10 dni w kosza, więc niby dalej większość atutów w teorii po stronie Suns, ale jak Clippers jutro będą trafiać 50% trójek, to zrobi się 2-2 i będzie nerwowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG chodzi pewnie o kategorie wiekową osób które mogą oglądać NBA i uzytkownik chyba sugeruje ze te stroje mimo że świetne to nie przystają do produktu który mogą oglądać osoby już od 3 roku życia. A czemu? Pewnie dlatego, że przywodzą na myśl GTA San Andreas(ta czcionka np) a jak wiadomo to gra pełna gangbangerów i innych takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2021 o 00:10, Pozioma napisał:

Dwa mecze i aż żal dupę ściska co by było, gdyby wciąż był tu Lebron, myślę, że zrobiłby tym razem różnicę.

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość ( jak i dla wszystkich tych, którzy uważali, że LAL nie zdobyło tytułu tylko i wyłącznie z powodu kontuzji ADavisa).

1. Suns z 3 rundy z game 3  ( ozn SUNS_R3_G3 ) jest lepsze od SUNS z 1 rundy przeciwko LAL bez ADavisa ( ozn SUNS_R1_G456 ) gdyż:
1. Główna róznica między tymi ekipami: cp3 grający po wypoczynku z powodu jakiegoś testu covid >>> cp3 grający z right shoulder contusion.
2. Doświadczenie i pewność siebie:
Granie po 9GAME winning streaku w PO >> granie sporej ilości graczy pierwszej serii PO ever + bycie po 2 porażkach i stracenie HCA

A zatem mamy, że:
SUNS_R3_G3 > SUNS_R1_G456
Mamy też, że Kawhi Anthony > Anthony Davis

LAC bez Kawhiego wygrało jeden mecz z SUNS_R3_G3, a LAL BEZ ADavisa nie wygrało żadnego meczu przeciwko słabszym Suns.
Zatem mamy:

LAC_BEZ_KAWHIEGO > SUNS_R3_G3 > SUNS_R1_G456 > LAL_BEZ_AD
oraz
Kawhi > Adavis
Korzystająć z przechodniości relacji porządku mamy zatem:
LAC_BEZ_KAWHIEGO + KAWHI >  LAL_BEZ_AD + Adavis
A zatem:
LAC > LAL.

Zatem można się w pełni cieszyć zeszłorocznym tytułem i nie żałować, że w tym się nie udało przez kontuzję, bo i tak w pełni zdrowe LAC > w pełni zdrowe LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość ( jak i dla wszystkich tych, którzy uważali, że LAL nie zdobyło tytułu tylko i wyłącznie z powodu kontuzji ADavisa).

1. Suns z 3 rundy z game 3  ( ozn SUNS_R3_G3 ) jest lepsze od SUNS z 1 rundy przeciwko LAL bez ADavisa ( ozn SUNS_R1_G456 ) gdyż:
1. Główna róznica między tymi ekipami: cp3 grający po wypoczynku z powodu jakiegoś testu covid >>> cp3 grający z right shoulder contusion.
2. Doświadczenie i pewność siebie:
Granie po 9GAME winning streaku w PO >> granie sporej ilości graczy pierwszej serii PO ever + bycie po 2 porażkach i stracenie HCA

A zatem mamy, że:
SUNS_R3_G3 > SUNS_R1_G456
Mamy też, że Kawhi Anthony > Anthony Davis

LAC bez Kawhiego wygrało jeden mecz z SUNS_R3_G3, a LAL BEZ ADavisa nie wygrało żadnego meczu przeciwko słabszym Suns.
Zatem mamy:

LAC_BEZ_KAWHIEGO > SUNS_R3_G3 > SUNS_R1_G456 > LAL_BEZ_AD
oraz
Kawhi > Adavis
Korzystająć z przechodniości relacji porządku mamy zatem:
LAC_BEZ_KAWHIEGO + KAWHI >  LAL_BEZ_AD + Adavis
A zatem:
LAC > LAL.

Zatem można się w pełni cieszyć zeszłorocznym tytułem i nie żałować, że w tym się nie udało przez kontuzję, bo i tak w pełni zdrowe LAC > w pełni zdrowe LAL.

Rozpisz tak dla wszystkich ekip, to sobie darujemy ogladanie nastepnego sezonu, bo wszystko bedzie jasne. I czas oszczedzimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nba2midnight napisał:

No jak rozpisales takie kombinacje alpejskie w tak pojebanym sezonie przy tylu zmiennych, to sadze ze i z nastepnym na luzie dasz rade!

jakie kombinacje alpejskie?

Dla mnie mistrzem jest zespół, który wygra sezon.

To nie ja rozważam co by było gdyby deprecjonująć inne ekipy.

Pomyślałem, że pomogę tym, co myśleli, że tylko przez kontuzje ADavisa nie ma tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

jakie kombinacje alpejskie?

Dla mnie mistrzem jest zespół, który wygra sezon.

No tu sie zgodzic mozemy.

Teraz, mac napisał:

To nie ja rozważam co by było gdyby deprecjonująć inne ekipy.

Pomyślałem, że pomogę tym, co myśleli, że tylko przez kontuzje ADavisa nie ma tytułu.

No jak nie jak wlasnie to zrobiles ;) tzn nie deprecjonowales moze, ale to takie wlasnie rozwazania zapodales.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.